Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 Renovare balcon

installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...
 Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...
 

melodii pentru doi

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
alexutzaale

alexutzaale

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.12.2009
..hello..care ma ajuta si pe mine ..am nevoie de o melodie pentru mine si prietenu meu (melodia noastra) sa fie nu mai veche de 2007 si din romania ...:X:X:X:X:

#2
back_room

back_room

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.10.2009
Pai ne intrebi pe noi de ''melodia voastra'' ?

#3
trancehell

trancehell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 28.09.2006

View Postalexutzaale, on 2nd December 2009, 10:32, said:

..hello..care ma ajuta si pe mine ..am nevoie de o melodie pentru mine si prietenu meu (melodia noastra) sa fie nu mai veche de 2007 si din romania ...:X:X:X:X:

Morandi - Angels
:P

Edited by trancehell, 02 December 2009 - 11:15.


#4
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005

View Postback_room, on 2nd December 2009, 09:43, said:

Pai ne intrebi pe noi de ''melodia voastra'' ?

Pai acuma nu se mai intampla sa danseze pe o melodie la vreo petrecere si sa le ramana aia melodia lor. Se chatuiesc pe ym si-si trimit linkuri -_-

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BUUT7YKSwHQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006

View Postalexutzaale, on 2nd December 2009, 10:32, said:

..hello..care ma ajuta si pe mine ..am nevoie de o melodie pentru mine si prietenu meu (melodia noastra) sa fie nu mai veche de 2007 si din romania ...:X:X:X:X:

:huh:


intruneste criteriile specificate -_-

#6
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005
Daca,voi doi chiar nu stiti ce va place,inseamna ca traiti degeaba pe Pamant! Daca tu te limitezi numai la melodii NU mai vechi de 2007,inseamna ca nu stii decat house si GUTA,Salam-Parizer!!!
Uite un exemplu de melodii VECHI si BUNE pentru voi doi: Stevie Wonder - I just called,to say I love you,Lionel Ricchie - Say you,say me,Glen Medeiros - Nothing on a change my love for you!
Exemplele ar putea continua dar la cultura ta muzicala ma indoiesc ca vei aprecia ceea ce este bun!
Semnat...UNU' de 39 de ani,pe nume Mares Cosmin,redactor muzical Radio,cu peste 20 de ani experienta in muzica!...si viata B)

View PostUrsul_Polar, on 2nd December 2009, 11:01, said:

NU te strofoca sa dai "margaritare" la porci! "ASTA" care intreaba,traieste degeaba pe planeta! Sa fi femeie si sa nu-ti dai seama ce place prietenului tau,sa mai pui si conditii asupra vechimii piesei,inseamna ca degeaba mai existi! Generatia asta house-manelistica,traieste degeaba! Nici sa faca cadou o melodie frumoasa prietenului nu poate!
O sa-i sugerez si o manea din...2006 ca sa NU ma incadrez in conditiile ei: Denisa si Florin Peste - "Am pe telefonul meu",ca altceva nu merita!

#7
Willigut

Willigut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 19.10.2009
Aia cu "2007" e chiar aberatie-uite aici melodii din anii `60(unele) care sunt ACUM in topuri la posturile de radio:
Ray Peterson-"Corina, Corina"
Ray Peterson-"Tell Laura i love her"
Howard Carpendale-"Hello, again"
Pupo-"Su, dinoi"
Lian Ross-"Say you`ll never"
Robert Miles-"one and one"
Andy Williams-"Love Story"
Richard Clayderman-"Romeo and Juliet"
Bad Boys Blue-"Pretty young girl"

Pffff..."sa nu aruncati margaritarele voastre dinaintea porcilor" :rolleyes:

#8
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005

View PostWilligut, on 2nd December 2009, 11:34, said:

Aia cu "2007" e chiar aberatie-uite aici melodii din anii `60(unele) care sunt ACUM in topuri la posturile de radio:
Ray Peterson-"Corina, Corina"
Ray Peterson-"Tell Laura i love her"
Howard Carpendale-"Hello, again"
Pupo-"Su, dinoi"
Lian Ross-"Say you`ll never"
Robert Miles-"one and one"
Andy Williams-"Love Story"
Richard Clayderman-"Romeo and Juliet"
Bad Boys Blue-"Pretty young girl"

Pffff..."sa nu aruncati margaritarele voastre dinaintea porcilor" :rolleyes:
Sa-ti dea D-zeu sanatate ca ai adus asemenea exemple!
Ray Peterson - Corina,Corina,este superba! Mai vin si eu cu un exemplu: GG Anderson - Mama Lorraine,George Baker Selection - Dreamboat si lista ar putea continua!
Melodiile enuntate de tine,le am pe toate in arhiva personala,sunt nemuritoare!

#9
adybmw

adybmw

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,288
  • Înscris: 22.03.2007
Cam toate piesele enumerate de voi mai sus si multe multe altele le-am avut pe benzi de mag acu' multi ani in urma, pe care le-am facut praf ca prostul, iar acum ma lupt sa le gasesc pe cduri...unele le am, dar altele nu. Keep searching! :)
Lian Ross-Say you never :clapping: Bravo!
Marescosmin, suntem de aceeasi varsta(si cam aceeasi experienta muzicala) si te rog(mai ales ca lucrezi in radio, sper Romantic ;) ) treci si pe aria video-muzica cand ai timp si hai sa facem un schimb de experiente muzicale, mi-ar place. Valabil si pt restul, care doriti, un schimb de idei si genuri muzicale e binevenit, ne mai aducem aminte de melodii uitate in timp.

#10
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005

View Postadybmw, on 2nd December 2009, 12:38, said:

Cam toate piesele enumerate de voi mai sus si multe multe altele le-am avut pe benzi de mag acu' multi ani in urma, pe care le-am facut praf ca prostul, iar acum ma lupt sa le gasesc pe cduri...unele le am, dar altele nu. Keep searching! :)
Lian Ross-Say you never :clapping: Bravo!
Marescosmin, suntem de aceeasi varsta(si cam aceeasi experienta muzicala) si te rog(mai ales ca lucrezi in radio, sper Romantic ;) ) treci si pe aria video-muzica cand ai timp si hai sa facem un schimb de experiente muzicale, mi-ar place. Valabil si pt restul, care doriti, un schimb de idei si genuri muzicale e binevenit, ne mai aducem aminte de melodii uitate in timp.
Cu cea mai mare placere! Imi pare bine ca impartasim aceeasi pasiune,muzica de calitate!Intru pe aria mentionata! :)

#11
back_room

back_room

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 04.10.2009

View PostDev, on 2nd December 2009, 10:58, said:

Pai acuma nu se mai intampla sa danseze pe o melodie la vreo petrecere si sa le ramana aia melodia lor. Se chatuiesc pe ym si-si trimit linkuri -_-

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BUUT7YKSwHQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Stiu  ^_^  Trist ... foarte trist ... -_-

#12
marescosmin

marescosmin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 08.08.2005

View Postback_room, on 3rd December 2009, 01:06, said:

Stiu  ^_^  Trist ... foarte trist ... -_-
MATRACUCA asta,de a deschis acest subiect,a facut intr-un fel un bine! Uite asa,reusim sa discutam de muzica buna si am facut si cunostinte noi,in materie :)
Revin la "matracuca",a deschis,a postat o singura data,a vazut cat de proasta si tampita a putut sa fie,am vazut si noi asta si ne-am dat seama,cu parere de rau de faptul ca in Romania,mai traiesc si persoane care fac umbra pamantului degeaba!Nici cu viata lor nu stiu ce sa faca...din pacate!
NU ma pot abtine sa nu-i propun tot o manea,fiindca ATATA MERITA nu mai mult:
Copilu' de Aur & Laura VAX - Cine e inima mea? Dau si link,asa sa radem si noi :D
http://www.4shared.com/file/103375929/b527...ma_mea.html?s=1
O,vai ce greseala am facut! Maneaua este de dinainte de 2007! Vai de mine,ce greseala! Se va supara "matracuca",nu m-am incadrat in termenul propus de ea,piesa sa nu fie mai veche de 2007! (maneaua este din iarna lui 2005,asta pe bune)

Edited by marescosmin, 03 December 2009 - 17:31.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate