Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Camera foto cu subventie la prelungire

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007
Telefoane mi-am luat. Mai am un abonament in familie pe care as putea sa il prelugesc dar nu as mai vrea telefon. Din cate stiu se poate lua si o camera foto cu subventia. La Germanos mi se spune ca pot lua doar un anumit model de camera (care difera de la un magazin la altul dupa cum am constatat) iar la Cosmote 1234 mi se spune ca asa ceva nu se poate. Stie cineva cum stau lucrurile? Multumesc!

Edited by piton, 29 November 2009 - 10:36.


#2
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
In mod normal ar trebuii sa nu se poata. Cosmote-ul nu are treaba cu restul de lucruri care se vand in magazinele Germanos gen: camere foto , carduri si mai stiu eu ce...
E drept ca si Germanosul tot al lor este, insa nu are treaba subventiile oferite la telefoane pentru prelungirea contractului cu camerele foto de exemplu.
Serviciile Cosmote nu depind de vreo camera foto ca sa-ti poata face subventie la asa ceva.
Cel putin asa mi s-ar parea normal.

#3
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003

View Postvasilemadalincristian, on 29th November 2009, 17:07, said:

In mod normal ar trebuii sa nu se poata. Cosmote-ul nu are treaba cu restul de lucruri care se vand in magazinele Germanos gen: camere foto , carduri si mai stiu eu ce...
E drept ca si Germanosul tot al lor este, insa nu are treaba subventiile oferite la telefoane pentru prelungirea contractului cu camerele foto de exemplu.
Serviciile Cosmote nu depind de vreo camera foto ca sa-ti poata face subventie la asa ceva.
Cel putin asa mi s-ar parea normal.

mai nou germanos sunt cosmote. sunt o  singura entitate.

#4
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View PostAcidMan, on 29th November 2009, 23:09, said:

mai nou germanos sunt cosmote. sunt o  singura entitate.

Asta stiu si am si mentionat in postul meu.
Ce vreau sa subliniez e ca un abonament de telefonie mobila nu are cum sa subventioneze o camera foto sau mai stiu eu ce in afara de telefonul mobil necesar pentru furnizarea serviciului contractat.

Edited by vasilemadalincristian, 29 November 2009 - 23:17.


#5
piton

piton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 20.09.2007

View Postvasilemadalincristian, on 29th November 2009, 23:16, said:

Asta stiu si am si mentionat in postul meu.
Ce vreau sa subliniez e ca un abonament de telefonie mobila nu are cum sa subventioneze o camera foto sau mai stiu eu ce in afara de telefonul mobil necesar pentru furnizarea serviciului contractat.
Pana la urma banul oricum pleaca (subventia). Daca am telefon ar fi totusi logic sa ma poata pastra ca client cu o camera foto. Zilele urmatoare voi merge sa vad. Voi reveni. Daca nu ma insel am vazut pe-aici ca cineva si-a luat cu subventia un GPS.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate