Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Cercel in ureche la barbati?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
151 replies to this topic

#145
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Nu inteleg care e problema? De ce trebuie sa aruncam cu pietre in cei care poarta cercei?
E viata lor si fac absolut ce doresc. Ce ma intereseaza pe mine daca Xulescu are 2,3, ... 322 de cercei in ureche/buza/nas sau in orice alta parte a corpului?
Romanul inca are o mentalitate mult prea invechita.

L.E. Am uitat sa precizez ca nu port cercei sau alte accesorii (bratara, inele etc) in afara de ceas.

Edited by Dau, 14 January 2010 - 13:41.


#146
cipone

cipone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 717
  • Înscris: 28.10.2003
Din pura curiozitate, ce model de cercel este recomandat unui barbat?

#147
Aladin66

Aladin66

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,542
  • Înscris: 06.10.2008

 Dau, on 14th January 2010, 12:29, said:

Romanul inca are o mentalitate mult prea invechita.
asa e ! si beduinii isi baga tot felul de ace in urechi,nas,limba! ar trebui sa ii luam drept exemplu

Edited by Aladin66, 14 January 2010 - 13:35.


#148
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Nu a zis nimeni ca trebuie sa ii dam drept exemplu pe cei care isi baga tot felul de chestii in nas, limba, urechi.
Pur si simplu nu inteleg ce te freaca pe tine grija. Chiar nu poti sa dormi noaptea din cauza lor?

#149
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,478
  • Înscris: 04.05.2006

 Dau, on 14th January 2010, 13:29, said:

L.E. Am uitat sa precizez ca nu port cercei sau alte accesorii (bratara, inele etc) in afara de ceas.

Da..eu nici macar ceas nu port :). Doar verigheta.

#150
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

 cipone, on 14th January 2010, 13:30, said:

Din pura curiozitate, ce model de cercel este recomandat unui barbat?
Nu cred ca e nimic "recomandat".Poarta fiecare ce-i place,daca-i place.Eu port unul asemanator celui purtat de Razvan Lucescu.

#151
romelian

romelian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 29.12.2006
Dovada de maturitate zicea mesterul @Speedy Gonzales...???Ha, ha, ha si ce am mai ras...Ce om matur serios si cu aer  de mare conservatorist isi pune nick name-ul acesta ? auzi, Speedy...si Gonzales... si-i mai faci pe altii boi si belciugati? :puke:

La ultima examinare mi-au fost descoperite mai multe boli. 

Cică:
- am boală pe cocalari, indiferent de vârstă;
- am boală pe puțoii ce au umplut spațiul virtual cu figurile lor de mucea;
- am boală pe puțoii ce se trag de șireturi cu fetele care frecau bancile școlilor pe vremea cand ei înotau in "biluțele" lu' tac'su;
(boala mi se agravează subit când aceeași puțoi devin nesimțiți cu ele)
- am boală pe toți "mr. perfect" din spatiul virtual, ce în realitate sunt niște oameni de nimic;
- am boală pe cei care își dau cu parerea doar ca să se bage in seamă.
Numai boli!


Invitatie:Pentru bolile pe care le afisezi in semnatura, "maresale",  cu toata criza iti ofer 10 sedinte de consultatii gratuite la mine la cabinet intins pe sofa si crede-ma, ma ocup doar de procesoare , ca tine Ddealtfel, dar la mine vin doar cei cu defecte majore. Sa mor eu daca nu te consiliez. Si medicamentele le dau tot gratis, numai sa te repar.   ;)

Pentru prima sedinta intrebarile vor fi: 1. Ti-au luat copilasii de la gradinita prajiturica? 2.Copiii de la scoala iti furau mereu mancarea? 3. LA liceu erai privit tot timpul ca tocilarul clasei? 4.In cartier erai meraeu batut si umilit de gasca din bloc? 5. Fetele strambau din nas cand apareai, mereu la costum si cu freza cu carare pe o parte? 6.Un baiat cu cercel iti fura mereu iubita? 7.Colegul tau de servici poarta cercel si are performante mai mari decat ale tale? 8.Urasti tot restul lumii? 9. Nu ai prieteni, nu ai viata sociala si te     "refulezi" aici pe forum? 10.Toata lumea te evita si nu doreste sa aiba de-a face cu tine? HAI SA TE REPARRR...

Edited by romelian, 15 January 2010 - 03:15.


#152
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

 romelian, on 15th January 2010, 03:11, said:

Dovada
....
eni, nu ai viata sociala si te     "refulezi" aici pe forum? 10.Toata lumea te evita si nu doreste sa aiba de-a face cu tine? HAI SA TE REPARRR...

Propun o lobotomie, asta se poate face la procesorul uman :)

Cine se ofera?, eu intru in concediu si nu am timp  :notangel:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate