Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea
 

Internet pe telefon mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#91
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

 maistoru, on 21st December 2009, 18:20, said:

minutele s-au taiat la majoritatea lumii cand au primit acum 2 ani digimobilele. in mod normal trebuia sa fi fost anuntat de ce care ti-a facut contractul. pe site exista oferta actuala deci e clar ca nu mai sunt valabile minutele. tu practic acuma ai facut un nou contract pe clauze noi.
p.s. cred ca daca dadeai un tel la relatii clineti *777 primeai un raspuns despre configurarea internetului.


Pai tocmai ca NU e oferta actualizata pe site. Cam toate abonamentele DIGI TEL includ niste minute gratuite in abonament (in RDS si in RTL) dar pe site nu scrie neam, chestia asta.
Aia care mi-a incheiat contractul mi-a zis ca se prelungeste contractul pe un an (care la RDS difera de anul calendaristic - are 15 luni)...

Am sunat la *777 de mai multe ori si m-au pus intr-o coada de asteptare cu o melodie tampa la ureche...

#92
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009

 rosix, on 21st December 2009, 18:26, said:

Am sunat la *777 de mai multe ori si m-au pus intr-o coada de asteptare cu o melodie tampa la ureche...
Ghinion, nu ești singurul client. Stai la rând cum stai peste tot.

#93
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008

 rosix, on 21st December 2009, 18:26, said:

Pai tocmai ca NU e oferta actualizata pe site. Cam toate abonamentele DIGI TEL includ niste minute gratuite in abonament (in RDS si in RTL) dar pe site nu scrie neam, chestia asta.
Aia care mi-a incheiat contractul mi-a zis ca se prelungeste contractul pe un an (care la RDS difera de anul calendaristic - are 15 luni)...

Am sunat la *777 de mai multe ori si m-au pus intr-o coada de asteptare cu o melodie tampa la ureche...
in momentul de fata nu mai exista oferta cu minute in romtel. numai pentru cine mai are le mai poate pastra daca doreste.
de aceea pe site exista numai oferta actuala adica cea cu nelimitat in rds fie asociat fie pe 2euro sau ZERO.
http://www.rdstel.ro...cii/conect.html
http://www.rdstel.ro...fonie.html#digi

ar fi fost rupere sa fi fost 30 de minute gratis dupa DIGIMobil pe alte retele mobile.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate