Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

MusiKlub TV.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
58 replies to this topic

#19
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Costi Costitza mai baga inca o jucarie de canal, cu uplink din Bulgaria desigur, cel mai ieftin. Cuvintele "muzica de calitate" si "Costi Ionita" nu pot fi decat antonime. :P El e unul dintre cei care au imbolnavit Romania de manelita, o boala incurabila! :puke:

Daca ati sti cat de infatuat si increzut e individul asta... Fratele meu a lucrat cu el in 2003 la niste termopane, adica i-a pus geamuri la o vila. Iar domn Costi era extrem de enervant, il lua cu engleza cand discuta despre pretul lucarii "Are you crazy Mother Fucker?" :lol: Si cica era si prea gras pentru un om de scena. :P

Edited by Neaceasca85, 12 November 2009 - 17:26.


#20
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Acum poate ca vrea sa se reprofileze pe alte genuri de muzica.

#21
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Le incearca pe toate, sa arate ca este omnimuzical, nu doar manelist. Dar destui manelisti au spus ca asculta si muzica clasica, si chiar au incercat sa cante diverse arii. :lol:

#22
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,108
  • Înscris: 13.07.2008
sa gandit el, ca tot are prea multi angajati pentru celalalte tv ale lui(vreo 3-4 persoane), si cam stau degeaba...asa ca, de ce nu mai faca inca vreo 2 posturi tv!!! :drac:

#23
chatnoir401

chatnoir401

    CHAT NOIR - MOTANUL NEGRU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,734
  • Înscris: 28.06.2005
Daca il tine punga poate sa-si deschida si mai multe.

#24
no-limit

no-limit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 12.12.2007
Mi se pare OK ideea acestui post. Printre atatea canale romanesti de muzica U, Kiss, MTV, 1 MUSIC care suna in mare parte la fel, nu e nici unul care sa promoveze DOAR muzica dance si atat; cum e spre exemplu TMF Dance la Olandezi, MTV Dance si Flaunt la britanici. Sper doar sa nu ne innebuneasca iarasi cu Play & Win, Morris, Inna, Morandi si sa se mai inspire si ei din afara de la celalalte posturi enumerate mai sus.

#25
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,374
  • Înscris: 21.11.2008
Ai grija sa.. Nu!

Pe.. aproape mizerabilele KISS T.V., U T.V., M.T.V. RO., 1 MUSIC Channel (altele Nu mai avem in ORADEA..) am vazut aceleasi cateva piese, de vreo cateva ori, in cateva ore... Adica, cand m-am obosit sa mai mut pe acolo.

Sa-ti vina sa-i Blestemi pe cateva generatii inainte...


In 2009.. am ajuns sa ma chinui.. sa urmaresc Canale Muzicale de Calitate -doar pe Net. Unde sunt anii 2000, cand aveai ce vedea..?!!

Lipsa de gandire, lipsa de gust, dorinta de indobitocire cu "Dum-Dum", in Exclusivitate.


Si Nu, Nu ma abonez la DOLCE de la RomTelecom, ..deja am auzit destui -Toamna asta- care is sictiriti ca le schimba aceia Pachetele, cum vor...

#26
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
Este in 20 noiembrie 2009. Nici urma de MUSIKLUB.

#27
livisor27

livisor27

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 13.08.2009

View Postcosti_ionita79, on 20th November 2009, 18:09, said:

Este in 20 noiembrie 2009. Nici urma de MUSIKLUB.
sa nu fie u zvon cum a fost si cu"acasa2" cand se zicea ca emite cu 1 noiembrie.

#28
albertooos

albertooos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 01.06.2009

View Postcosti_ionita79, on 20th November 2009, 20:09, said:

Este in 20 noiembrie 2009. Nici urma de MUSIKLUB.

relaxeaza`te..doar nu crezi ca`ti baga upc`u 2 posturi noi intr`o saptamana,prima data comunicate de presa,conferinte,primire de aplauze pt vox news si pe urma cu musicklub

#29
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009

View Postalbertooos, on 20th November 2009, 20:51, said:

relaxeaza`te..doar nu crezi ca`ti baga upc`u 2 posturi noi intr`o saptamana,prima data comunicate de presa,conferinte,primire de aplauze pt vox news si pe urma cu musicklub
Nu ma gandesc la upc. eu am digi satelit :) si am scanat frecventa doctorului, ca doar el a declarat la conventia de cablu, acum o saptamana (aproximativ) ca MUSIKLUB va incepe sa emita astazi. (vezi posturile din prima pagina) Referitor la VAX NEWS, pardon... VOX NEWS, pe digi satelit inca nu este. il am pe dolce si stiu ca nu pierd nimic ;)

#30
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
NU a aparut MUSIKLUB. :(
OFF TOPIC: Pe acelasi transporder pe care ar trebui sa apara MUSIKLUB, au aparut CTC Moldova, RTR Planeta Rusia si BRAVO TV (nu stiu ce hram poarta, deoarece nu se vede si nu se aude nimic). Pe siteul TELENOR scrie ca toate cele trei canale sunt FTA.
Recapitulare date receptie: Satelit THOR III, transporder BSS06, frecventa 11823, Polaritate orizontala (H), SR 28000.

#31
dondhanny

dondhanny

    Master of WebTV

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,461
  • Înscris: 09.03.2007
asta e logo-ul?

Attached Files



#32
constable_ro

constable_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 27.03.2010
Postul musiKLUB se vede free pe www.pbxtv.ro

#33
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005

View Postconstable_ro, on 28th April 2010, 18:18, said:

Postul musiKLUB se vede free pe www.pbxtv.ro

pai asta sa fie postul lui costi ? daca e asta e varza sunet naspa imagine de kko! defapt si party tv e cam praf are sunetul dat mult mult prea tare

#34
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Si One Music Channel are sunetul dat prea tare, inaltele distorsioneaza din cauza asta.

Edited by Neaceasca85, 29 April 2010 - 11:45.


#35
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008
Pe satelitii de la 1w se gasesc canale de televioziune de cea ,ai slaba calitate.Pt un iubitor al muzicii adevarate este o pierdere de vreme urmarirea acestor canale de televizune !

Oferta foarte mare de canale muzicale receptionabile la liber de pe diversi sateliti este acum impresionanta!Preturile la instalatiile de satelit au scazut enorm fata de ce era acum 10-12 ani de zile.La acestea se adauga si posibilitattea de aurmari canale tv pe internet , evident doar pt cei care au o conexiune buna la internet.Deci cei care se plang , acum chiar nu vad rostul :console:

#36
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Critica isi are rostul ei indiferent de alte posibilitati, trebuiesc punctate plusurile si minusurile ca doar de aia este forum.  ;)

Edited by Neaceasca85, 29 April 2010 - 12:18.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate