Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Volane pentru jocuri

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
Mi-am cumparat cu putin timp in urma un volan Trust FF380 RACEMASTER cu force feedback. Sunt destul de multumit de el insa nush cat de mult va rezista avand in vedere ca e facut numa' din plastic. Trage binishor, dupa 1 ora de jukt intens incepi sa-ti simti mainile obosite. Dezavantaj: nu e de 360 grade :(  Voi ce aveti? Daca are cineva ceva info sau are pb cu acest tip de volan, il rog sa posteze ca sa stiu din timp unde sa umblu. Multumesc anticipat si astept reply-uri. Deasemenea astept pareri despre jocurile care ofera cel mai mult realism din punct de vedere al FF. Pe mine m-a incantat un joc vechi, NFS5 - Porchee. Astept pareri

Edited by c_cris85, 19 May 2005 - 01:11.


#2
grig_jr

grig_jr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,846
  • Înscris: 14.01.2005
nu vreau sa te dezumflu,... nu stiu cat ai dat pe trustul tau. probabil ca nu a ajuns la 150 euro,... dar daca chiar esti maniac pe jocurile de masini, mertia un Loghtech MOMO FF Racing Wheel.

sper sa te tzina cat mai mult volanul tau, dar poate,...... poate trebuia sa cercetezi un pic mai mult piatza, sa mai citesti un review,.... si cam toata lumea il recomanda.

many happy FL-uri :D

#3
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
Pai nu cred ca dadeam banii aia pe volan. Imi luam altceva. El pare destul de solid si vad ca are si niste premii. Sper sa ma tina. Logitech-ul are metal? Citeam pe un forum din afara de niste volane de 500 euro cu pedale hidraulice schimbator manual totul metal...

#4
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
nu cred ca o sa ajungi la performanta sa-l rupi :)
eu l-am luat, m-am jucat o saptamana cu el si de atunci sta in spate la calculator, plin de praf.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate