Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

Phone Monitor

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Little_Agent007

Little_Agent007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 28.06.2009
Salut! Am auzit de curand cum ca cica exista un program, numit "Phone Monitor", atunci cand il instalezi in telefonu victimei, u vei primi mesaj cu apelurile ei pierdute, receptionate, efectuate, si continutu mesajului, atat cat si de la cn a primit/sau a trimis mesaju. Cn ma poate ajuta k mai mult? ;)

#2
jok3r4u

jok3r4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 21.07.2008

View PostLittle_Agent007, on 4th October 2009, 01:37, said:

Salut! Am auzit de curand cum ca cica exista un program, numit "Phone Monitor", atunci cand il instalezi in telefonu victimei, u vei primi mesaj cu apelurile ei pierdute, receptionate, efectuate, si continutu mesajului, atat cat si de la cn a primit/sau a trimis mesaju. Cn ma poate ajuta k mai mult? ;)


un detectiv poate sa te ajute mai mult :lol:  :roflmaofast:

ON:exista,da nu pe gratis ^_^.

#3
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,715
  • Înscris: 11.01.2005
Cine a zis ceva de gratis ? Ma intereseaza si pe mine o denumire, un producator. Obligatoriu Java, nu Symbian, Android, Windows Mobile, iPhone sau altceva ...

#4
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
http://www.spionul.r.......=1&Itemid=1

#5
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,715
  • Înscris: 11.01.2005
Probabil nu ai vrut sa faci altceva decat sa-mi inchizi gura cu pretul respectiv. Softul asta se gaseste la vanzare pe WEB sub mai multe denumiri poate chiar produs de case de dezvoltare diferite, cu preturi incepand cu aproximativ 300 de EURO (licenta nelimitat). Ideea este ca este un soft complex dedicat telefoanelor SYMBIAN sau WINDOWS MOBILE.

Pe noi ne intereseaza o varianta minimala (ca atata permite platforma) a unui soft scris pentru JAVA !

#6
jok3r4u

jok3r4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 21.07.2008
nu E.

OFF:de ce nu sunati la emisiundea aia de pe prima,cum ii zice,Tradati in dragoste? :lol:.
aaaa stai ca telefonu ii pentru avut grija copilului sa nu intre in nu stiu ce anturaje.ahaaa -_-

Edited by jok3r4u, 27 November 2009 - 11:45.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate