Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Cum calificați gestul lui MM Stoica?

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
EXCLUSIV GSP.RO / STEAUA / 20:21

MM Stoica a fost demis
doar pentru o oră!


Patronul FC Steaua, Gigi Becali, a decis astăzi doar pentru o oră să-l suspende pe Mihai Stoica din funcția de președinte al Stelei, numindu-l pe Valeriu Argăseală, directorul executiv al clubului, în postul de președinte. "Eu l-am suspendat, dar nepotii mei, care-l iubesc pe Mihai Stoica, au anulat sanctiunea in sedinta Consiliului de Administratie!", a declarat Becali!

:death:  :death:  :death:

din pacate comportamentul lui MM stoica reflecta comportamentul multor microbisti... singura problema e ca e persoana publica, in rest nu e ceva neobisnuit in fotbal...

#38
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Alta caterinca marca Becali.. bataie de joc totala. Care va sa zica, eu l-am demis dar altii nu au pastrat sanctiunea. COME ON! Sa fim seriosi  :puke:

#39
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005
Amandoi sunt de vina ,dar vina cea mai mare (65-35%) o are MM . La functia care o are in clubu` STEAUA ,al carui nume a fost mult tras in jos de cand a venit jiji la carma ,trebuia  sa rezolve altfel  lucrurile.....grrrrrrrrrrr
P.S.:nu tin cu STEAUA dar imi pare rau pt. ce se intampla acolo  :death:

#40
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

Cătălin, on May 16 2005, 23:18, said:

Alta caterinca marca Becali.. bataie de joc totala. Care va sa zica, eu l-am demis dar altii nu au pastrat sanctiunea. COME ON! Sa fim seriosi  :puke:

<{POST_SNAPBACK}>

Ce sunt eu curios, daca era vb de Hamu sau Neaga, care erau in dizgratia lu jiji ot pipera, mai puteau nepotii din CA sa impiedice punerea lor pe liber? Hai sa fim seriosi, e o bataie de joc. Mai bine tacea din gura.

#41
submit

submit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 15.04.2005
LOL, de cand a plecat toata redactia de la Adevarul, probabil femeile de servici de la casa scanteii au si ele rubrica lor, preluand din zbor toate prostioarele debitate de gigi becali, si plecand la culcare multumite de ce super-articol au scris.
http://adevarulonlin...ticle_id=130004

Jenant. Daca tot au trimis prostia tiparita in toata tara, macar pe site puteau sa puna un update.

Daca pana si fitzuica a tinut redactia deschisa pana s-a razgandit Becali....

Quote

Becali a decis initial retrogradarea lui Stoica din functia de presedinte al clubului din Ghencea si amendarea sa cu suma de 100 de milioane de lei. "L-am penalizat pe Mihai cu o suta de milioane. Am vrut sa-i dau doua sute, dar mi-a spus ca-i cam mult.
Mai nou amenzile se negociaza?

Edited by submit, 17 May 2005 - 09:28.


#42
kiwy

kiwy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,263
  • Înscris: 11.01.2004

submit, on May 17 2005, 10:16, said:

Mai nou amenzile se negociaza?

<{POST_SNAPBACK}>

E ca atunci cand te opreste politia si negociezi.
Politia zice ca era rosu, tu zici ca era verde si iese galben si/sau o mica "felicitare"  :naughty:

#43
Mecmar

Mecmar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 02.05.2005
Intr-un cotidian se avanseaza propunerea ca Mihai Stoica sa fie exclus din fotbal!
    Daca tot se doreste un nou inceput in fotbalul romanesc, acesta ar fi un bun exemplu.

#44
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004

Mecmar, on May 17 2005, 13:34, said:

Intr-un cotidian se avanseaza propunerea ca Mihai Stoica sa fie exclus din fotbal!
    Daca tot se doreste un nou inceput in fotbalul romanesc, acesta ar fi un bun exemplu.

<{POST_SNAPBACK}>


nu ai cum sa excluzi pe cineva din fotbal, doar cand e vorba de jucator, ca ii interzici sa joace, dar cand e vorba de un conducator, e foarte greu sa il excluzi din fotbal, MM va avea functie la Steaua, sub acoperire, poate suspedat din functie, cum a vrut becali, dar tot aia era, tot MM invartea treburile,

#45
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
MM Stoica suspendat un an și 5370 de euro amendă

Comisia de Disciplină a Federației Române de Fotbal l-a suspendat pe un an și l-a amendat cu suma de 5.370 de euro a președintelui FC Steaua, Mihai Stoica, pentru gestul comis la meciul cu CFR Cluj, cînd a lovit un suporter.

"Comisia de Disciplină a hotărât suspendarea mea pe un an și o amendă de 5.370 de euro. Este limita maximă, cum era și firesc, pentru incidentul pe care l-am provocat" a declarat Stoica.

Conform GSP!

Suspendarea va dati seama ca e o gluma la fel ca si amenda. SI gata. In plus s-a impacat cu suporterul batut.. ca parca ala avea tupeu sa zica NU...  :rolleyes:

Welcome to the real world. Ce pilula alegeti?  :naughty:


PS: in atasament impacarea foto. (Sursa: GSP)

Attached Files



#46
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Eu sa fi fost in locul lui jiji l-as fi pus pe ala batut director adjunct si i-as fi marit substantial salariul catelusului.Pardon,mm.Nu de alta,dar sa fie caterinca maxima.Pai ce aia lui?
Aseara zice jiji la un moment dat:ca capitan ca mine nu mai e nimeni.Are drepatate.Ca ca el,mai rar.. ;)

#47
Mecmar

Mecmar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 02.05.2005
Primești un pumn de la un conducător de club și pe urmă ai intrare pe stadion gratis, toată viața   :boxing: . Asta este părerea lui jiji, căci el crede că va rămâne pe viață la Steaua. și uite așa l-au îmbrobodit și nu pot să cred că nu i-au dat și o sumă de bani, care pentru amărâtul de șofer reprezintă ceva un 2000 E (zic și eu insă nu cunosc suma). Sau cine mai știe ce facilități i-or fi făcut.
    Păi putea omul să sufle mai departe, căci jiji e tare și el în pumni doar cu Zmărăndescu lângă el.

#48
kador

kador

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 28.03.2005
intrebarea din topic este una dintre cele mai simple posibile.
Raspunsul: "Tipic romanesc!"
Se bat aia ca orbii pe teren...de ce presedintele ar face altfel? (valabil pt toate echipele)

#49
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
unul normal  :coolspeak:  :peacefingers:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate