Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

DOMOTEC - cea mai proasta firma

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
are cineva difuzoarele domotec? candva chiar ma tentau....

#20
mcm

mcm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 03.05.2004

 c_cris85, on May 17 2005, 23:58, said:

are cineva difuzoarele domotec? candva chiar ma tentau....


da. Eu :)
TEAPA clara !
le-am luat din piata pt masina .... am dat 40 RON pe pereche
De mers merg , da' la Kenwood-ul pe care l-am luat nu zic absolut nimic. Nu inteleg de ce ... O sa incerc sa le marit sau sa i le duc lu' ala inapoi.

#21
teo0

teo0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 07.02.2006
si-a luat un prieten POLIZOR UNGHIULAR DOMOTEC din DANEMARCA.
Il are de 2 ani (ore functionare aprox 50) si merge f bine.
Finisajul e superior produselor Domotec de pe piata Romaneasca. Nu m-am uitat unde-i produs.

#22
vlad_0ne

vlad_0ne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 07.12.2006

 c_cris85, on May 14 2005, 12:54, said:

Ciudat insa ca n-am vazut in nici un magazin care se respecta produse domotec! Numai la chioscuri, magazine de cartier, targuri etc...Daca se busheste, unde te duci cu garntzia?


pentru cultura voastra generala exista un magazin domotec pe soseaua afumati, relativ aproape de bucuresti (5 min cu masina) si acolo are si service. am fost acolo si au absolut toate aparatele de care voi vorbiti acolo ( casetofoane, scule , electrocasnice etc.) e un magazin destul de mare si are scris mare la intrare. precizez ca e pe dreapta cand veniti dinspre bucuresti.

#23
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
de ar avea importatorul domotec si un telefon la care sa poti sa vb cu cineva. Tot timpul suna ocupat (si am incercat de o gramada de ori sa dau de ei) :death:

#24
DDuras

DDuras

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,528
  • Înscris: 23.11.2006

 c_cris85, on May 14 2005, 23:49, said:

Am avut parte numai de tzepe cu produsele domotec. Cik ele sunt facute in germania. Exista pe bune o firma de domoec in germania iar la noi se vand copii, sau pur si simplu e o firma poasta? a luat cineva domotec "original"? exista asa ceva?

Eu am un casetofon auto cu boxe luat de la reprezentanta lor(sau ce o fi) din Voluntari.
Il am de 7 ani si n-am avut nici o problema cu el; se si aude bine.

#25
imblanzitoruldelei

imblanzitoruldelei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 10.05.2005
DOMOTEC - Made in Germany = :)

Astea au fost primele electronice aduse dupa revolutie.

Avea o cunostinta o combina muzicala care arata decent- Se auzea bine la vremea ei (nu auzisem altele )

BTW calitatea lor tinde spre ZERO - daca intelegeti.

#26
estelle

estelle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 07.07.2006

 c_cris85, on May 17 2005, 19:58, said:

are cineva difuzoarele domotec? candva chiar ma tentau....
Am eu difuzoare Domotec (200W luate din Obor de un an) care sunt puse la un Matiz cu Mp3 Player Kenwood. Se aud superb! bass foarte bun da importnat e sa fie si prinse bine in suruburi. Am si o garantie in cutia lor (depasita acuma o luna) in care imi da un nr de tel, o adresa in caz ca mi se intampla ceva cu ele. Mai am si un TV mic cu diagonala de 7' alb-negru (si cu radio) de 4 ani. Ma uit la filme pe el, e legat de DVD- Player, nici un fel de problema! Sunt ff multumit de Domotec. Mai am si un aparat de facut Sandwichuri calde Domotec de 6ani. Il folosesc zilnic si merge perfect. E drept ca trebuie ingrijite si intretinute ca sa mearga si tinute in conditii bune. Ca scrie pe ele Made in germany e posibil. Cat despre tzepe nu prea cred.

#27
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

 add, on May 16 2005, 19:08, said:

grillu ba' senvisu l-am rupt eu dup aia :)


   Ei , da ce s-a intamplat cu prietena ... pe ea n-a rupt-o nimeni ?

#28
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Am avut  un radio-casetofon, nu a fost bun de nimic. Doar în oraș mergea. S-a discutat despre asta și aici.

#29
estelle

estelle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 07.07.2006
Domtec germany chiar exista si am virbit cu cineva din Spania care si-a cumparat Home Cinema de la magazinul Domotec din oras. Mi-a dat si un site: www.domotecgermany.com. Spune ca firma chiar exista si ca nu prea sunt probleme cu clientii sau produse de calitate inferioara. Tipu respectiva are si o masina (nu ma intrebati marci) la care si-a pus: DVD - Radio Domotec, Boxe spate-fata Domotec cu subwoofer Domotec care merg fara probleme de 2 luni. Mi-a spus ca e foarte multumit. Probabil ca produsele Domotec cu adevarat bune si originale sunt cele care se vand direct de la import (pe Sos Bcuresti-Urziceni). De acolo mi-am cumparat obiecte care functioneaza si in prezent si la care nu am avut nici un fel de problema. probabil ca ce se vinde prin bazarele romanesti sunt chestii contra-facute. Eu nu am avut chiar nici un fel de problema cu Domtec...

#30
nelu97

nelu97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 854
  • Înscris: 19.11.2006

 c_cris85, on May 17 2005, 22:58, said:

are cineva difuzoarele domotec? candva chiar ma tentau....

Eu am facut un subwoofer cu difuzor Domotec MS-810 parca. Se aude mai bine decat multe subwoofere din magazin, care suna ca niste pocnitori. Am dat putini bani pe el (80RON). Totusi, nu este un difuzor de calitate si daca vrei sa iti iei difuzoare ieftine iti recomand SAL sau cel mai bine nu iti lua difuzoare ieftine.

Attached Files



#31
vecinu10

vecinu10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 06.11.2007
Am si eu in casa un radio-casetofon domotec,pot spune ca "rupe sistemul"  :D .Am renuntat la ideea de a-mi cumpara un sistem si am legat acest casetofon la calculator.Pe langa acesta mai am si un prajitor de paine cu care nu am avut probleme.Mentionez ca pe ambele le detin de vreo 10 ani.

#32
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008

 reclamagiu, on 16th May 2005, 19:22, said:

io am masina de tuns (paru' nu garduri sau iarba  :) ) de vre0 2 ani si a mers binisor. am dat 150 000 pe ea

acum a cam inceput sa ma traga de par si imi iau un Philips  :P sper sa nu ma dezamageasca

Am o masina de tuns Domotec (si germany :) ) din 2005 si merge la fel si in ziua de azi, nu a fost prea performanta de la inceput (comparat cu alte marci ), trebuie sa dai de 2 ori sa fii sigur ca taie bine dar culmea functioneaza  de 7ani. Nu sunt masochist, mai am o masina de tuns (tot ieftina Simbo) pe care o folosesc mai rar, dar mi-am propus ca Domotecul sa-l folosesc pana in ziua in care va ceda si uite asa s-au adunat 7ani. In urma cu vreo 3ani am scapat-o pe gresie la baie, de atunci zbarnaie mai tare dar functioneaza. Am avut mereu grija la uleiul care se da pe lame si la curatarea periodica. Cred ca m-am tuns cu ea de cateva sute de ori.

Edited by sandu222, 22 August 2012 - 20:00.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate