Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Inna - Amazing

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007

View Postccfan_chris, on 16th September 2009, 16:30, said:

Nu-i nici o problema, doar o precizare.
Iar noi îți mulțumim pentru participare.
Te vom aștepta și pe alte topice.

Pe acesta te-aș ruga să te abții. Ți-ai spus părerea deja sub mai multe forme și nu te-ai limitat doar la melodie/clip cam cum ar fi fost cazul...
Ce fel de om este în spatele unui nick, nu ești tu în măsură să decizi... plus că nici nu are importanță pentru subiectul topicului.

O zi bună!

#20
nightfever

nightfever

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 09.01.2007

Quote

Cine sintem noi sa dam verdicte asupra melodiilor postate de altii?
ascultatori?

Quote

Consider de prost gust atacul unei persoane a carei "vina" este doar aceea ca nu asculta aceeasi muzica precum mine. Si citi dintre antepostatorii mei au cursuri de specialitate? Conservatorul sau macar o scoala de muzica, instrument sau canto? Chiar si asa, nu ati fi indreptatiti sa luati la bascalie omul pentru preferintele lui muzicale.
nu, dar stiu cu ce se mananca cat de cat muzica electronica, stiu pe ce bani se fac piesele astea si ce afaceti de mega succes sunt
n-am nimic cu cei care asculta, sunt doar masele de oameni pentru care muzica asta e special facuta asa

#21
Daros

Daros

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 702
  • Înscris: 10.04.2007
Ascultatori, bine spui; nicidecum Inalta Academia de Jurizare (Cenzurare) a Muzicii.

Parerea ta, ca si a mea, este una mai mult sau mai putin subiectiva. Eu nu am avut nimic de comentat asupra faptului ca tie nu iti place piesa postata; intimplator, nici eu nu ma prapadesc dupa ea. Ceea ce nu mi-a convenit au fost reactiile total lipsite de bun simt din unele posturi dinaintea primei mele interventii. Doar acest lucru am amendat; daca nu iti place ceva, poti spune asta intr-un mod decent (nu fac referire la persoana ta, ci in general); chiar nu este un subiect in care unii dintre noi sa se autopozitioneze din start mai cu mot decit altii.

Am mai spus ca si daca cineva ar fi absolvit Conservatorul sau alte scoli de muzica, tot nu ar fi aici locul unde sa se autoinstaureze judecator fata de postarile celorlalti.

Si am mai scris bolduit ca este firesc si suficient sa declari, eventual sustinindu-ti propria opinie decent si fara a ofensa: Imi place piesa asta, sau nu imi place piesa. Repet: este pina la urma, o preferinta personala si subiectiva.

Sper ca de data asta am fost inteles exact, mai simplu si la obiect decit acum, nu stiu cum as putea sa scriu.

LE: @XZY - respect modul elegant si de bun simt in care NU ai reactionat la postarile mizerabile! Jos palaria!  :peacefingers:

Edited by Daros, 16 September 2009 - 22:13.


#22
ThePheonixGuardian

ThePheonixGuardian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 12.09.2009
Melodia asta este oribila (mixata, zici ca e trasa prin tub), videoclipul este super comercial, pe sistemul sa se vada cât mai multa piele
Nu-i nimica, trecem si peste asta, îmi place foarte mult cum cânta de obicei si majoritatea melodiilor cantate de Inna sunt de relaxare
Ex: Inna-Hot , Bob Taylor feat Inna Deja Vu , etc...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate