Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Muzica trance

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

Cosmeticele la analizat

- - - - -
  • Please log in to reply
904 replies to this topic

#901
sagas

sagas

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.02.2015
Ce ziceti de urmatoarea lista de ingrediente in deodorantul Favisan:
Aqua (apa), natrium hydrogeno carbonas (bicarbonat), Aloe Barbandensis (aloe vera)*, Lavandulae aetheroleum (lavanda)*, Cymbopogon flexuosus (melissa oil)*, xantangummi. (*=ekologic)
Nu pare a fi completa, Mi se pare ca lipseste conservant.  Primul ingredient este apa, ar trebui sa contina si ceva care sa conserve formula, nu?

#902
danbooks23

danbooks23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 07.06.2012
Buna, ati incercat produsele de la Melkior? https://www.melkior.ro/ Ce parere aveti despre ele? Eu inca nu le-am incercat, dar am auzit mai multe persoane ca le folosesc. Am crezut ca sunt doar online, dar am vazut ca au magazine si prin mall-uri. Ce spuneti? Merita investitia?

#903
marcos11

marcos11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 10.06.2014
Produsele orhica de pe   orphica.ro le-ati incercat?

#904
Stefiblue

Stefiblue

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.01.2019
Bună,
  Am luat un șampon pentru cai dar care cică se poate folosi și de către oameni.
Se numește Șampon cu extracte din plante pentru cabaline produs de S. C. Pasteur Filiala Filipesti S. R. L.
Compoziție: 100 g conține extract de brusture - 75 mg, extract de mesteacăn - 75 mg, extract de coada calului - 75 mg, extract de mușețel - 75 mg, extract de salvie - 75 mg, extract de urzica - 75 mg, extract de aloe - 50 mg, extract de nuc - 50 mg, alcool pantotenilic - 2,3 mg, &Excipienți ( Lauril-etersulfat de sodiu, Clorura de sodiu, Dietanolamida de cocos, Betaina, Agent perlare, Glicerina, Euxil k 100, Parfum, Colorant verde, apă distilata) - până la 100 g.
  Mulțumesc anticipat!

#905
Stefiblue

Stefiblue

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.01.2019
Te rog, Khmerul, când poți sa analizezi șamponul de cal de mai sus. Mulțumesc, încă o dată!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate