Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

captura tv

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
radyombm2

radyombm2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.08.2009
salut.detin o placa tv tuner leadtek winfast tv 2000 XP expert  si o placa video asus 6200le..problema mea este ca vreau sa imi fac tv pe net...am mai avut tv si a mers dar aveam o placa avermedia 007 go si o placa ati dar avermedia lucra pe 8 biti si nu imi placea calitatea imagini (emiteam color).acu winfast are 10 biti cea ce este mult mai bine dar marea problema e ca nu pot capta color ci alb-negru...tin sa specific ca tv tunerul are s-videoul de 7 pini iar placa video de 9 pini.exista o mufa de conversie pt placi la un capat 7 pini si la un capat 9 pini?pana acu am incercat doar cu un fir intre pini de la placi dar merge alb-negru...cei de facut sa pot capta color? sper ca m-am facut inteles.daca nu va explic altfel.mersi si sper ca cineva sa imi dea o idee. :D

#2
radyombm2

radyombm2

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.08.2009
CHIAR NIMENI NU SE PRICEPE  :confuzzled:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate