Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

gelatina galbena in sperma ... pls help

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009
de 2 luni am observat ca in sperma imi apar niste bilute mici gelatinoase si galbene... ma intrebam daca stie cineva despre ce ar putea fi vorba ... help pls :)

#2
dancic69

dancic69

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.12.2008
Si eu am aceeasi problema!

#3
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
faci icre

#4
Cipsu

Cipsu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,032
  • Înscris: 06.05.2004

 zuppy, on 12th August 2009, 15:27, said:

faci icre
:D

Sunteti cumva mai asa, cum naibna sa o zic politically correct, ne-activati sexual ?

#5
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
mergi la doctor ! sau iti e rusine ?? :)

#6
Whiskey

Whiskey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 04.08.2009

 LiviuBv, on 12th August 2009, 15:37, said:

mergi la doctor ! sau iti e rusine ?? :)

Deja imi imaginez cum il pune doctoru sa isi faca o manuela ca sa vada despre ce este vorba  :lol:

#7
Cipsu

Cipsu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,032
  • Înscris: 06.05.2004

 Whiskey, on 12th August 2009, 15:38, said:

Deja imi imaginez cum il pune doctoru sa isi faca o manuela ca sa vada despre ce este vorba  :lol:
Sa se convinga ca nu e vorba de dependenta tabacica, deci nicotina...

#8
lucifer00

lucifer00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 05.06.2008
Nu strica un masaj moca la outze.  ;)

Dar cum drac, va trecut prin cap sa va luati la studiat "esenta de oua"

Acum pe bune, daca simtiti ca ceva nu e in regula cu voi, mergeti la doctor. In afara de prea-frecventa intrebare:" Ma, cand ai fost ultima oara la curve?" totul se va rezolva cu profesionalism.

#9
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009
am fost l doctoru d familie kre m'a trimis l urolog care m'a trimis sa'mi fac analize de urina si sa ma intorc la doctorul de familie ... azi dimineatza am dus proba de urina ... sper s fie bn :)

#10
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
ce papucu' meu ai scris acolo, mai copile? romaneste nu stii? tine-o tot asa, si te-ai invartit de-un suspend!

restul: jucati-va, si va mut pe chat, dupa cate-un avertisment.

Edited by adadoi, 12 August 2009 - 14:47.


#11
lucifer00

lucifer00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 05.06.2008

 lor3nzzo, on 12th August 2009, 15:45, said:

am fost l doctoru d familie kre m'a trimis l urolog care m'a trimis sa'mi fac analize de urina si sa ma intorc la doctorul de familie ... azi dimineatza am dus proba de urina ... sper s fie bn :)



Generatia Messenger !!!!!!!!!! Doamne apara!!! :frust:

#12
LiviuBv

LiviuBv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 27.07.2008
am si eu o intrebare : cum de ti-a trecut prin cap sa-ti analizezi sperma ? cum ai facut ? "ti-ai dat in cap" , ai ejaculat in borcan si ai inceput sa studiezi  ?? sau cum ? :)))

Oricum asa ceva nu e de ras ! Doamne fereste sa nu mai ai zeama buna ca ramai fara mostenitori ! :))

#13
lor3nzzo

lor3nzzo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 31.07.2009
in primul rand vreau sa-mi cer scuze de la adadoi pentru felul in care am scris dar cand ma grabesc asa scriu ... pe viitor voi incerca sa fiu mai atent  :)
liviubv: eu n-am stat sa analizez sperma la microscop pur si simplu bucatile de gelatina sunt indeajuns de mari pentru a fi observate cu ochiul liber cand ejaculez ;)

#14
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,478
  • Înscris: 04.05.2006
Inseamna ca...nu prea obisnuiesti sa ejaculezi intr-o femeie :). Ma rog..nu asta-i problema...femeile vin odata cu varsta :D. Nu-i nimic sa te ingrijorezi, de obicei apar cand esti statut.  Cu ocazia unei spermograme, in care trebuie sa indeplinesti ambele conditii pentru a vedea bucatile de gelatina ( ii dai in cap lu' mutu si esti si statut, ca n-ai voie la placeri trupesti sau manuale 5 zile inainte) am observat si eu chestiile alea de care zici tu. Si explicatia doftoritei de acolo a fost ca...apar odata cu inaintarea in ...pauza :D.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate