Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Zapp nopay !

- - - - -
  • Please log in to reply
687 replies to this topic

#1
Derr

Derr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 24.01.2009
Sal de unde as putea achizitiona un zapp nopay cu tot cu telefon si  credit doar 5 euro nu ala cu 20 de euro ca nu am bani prea multi si nici nu vreau sa dau prea mult pe el.. in jur de maxim 600-700 de mii lei vechi. Multumesc frumos ! stiu ca erau pachete cu telefoane si credit doar 5 euro

#2
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007

 Derr, on 27th July 2009, 21:21, said:

Sal de unde as putea achizitiona un zapp nopay cu tot cu telefon si  credit doar 5 euro nu ala cu 20 de euro ca nu am bani prea multi si nici nu vreau sa dau prea mult pe el.. in jur de maxim 600-700 de mii lei vechi. Multumesc frumos ! stiu ca erau pachete cu telefoane si credit doar 5 euro
da-mi un mesaj PM si ne auzim la telefon/mess. cred ca te pot ajuta

#3
Derr

Derr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 24.01.2009
mai are cineva idei ca nu am rezolvat nimic.. merci

#4
viocons72

viocons72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,386
  • Înscris: 25.06.2005
pe okazii

#5
HackTek

HackTek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 17.09.2008

 Derr, on 29th July 2009, 00:16, said:

mai are cineva idei ca nu am rezolvat nimic.. merci
Te ajut eu; Hyundai H150 ti-l dau gratis (tel + incarcator + 1 EUR credit)
Orice alte modele, negociem! ;)
  e-mail: [email protected]

#6
Derr

Derr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 24.01.2009
in final am achizitionat un zapp nopay... cand sunt sunat din romania din alta retea mi se adauga imediat creditul de 8 centi la fiecare minut de convorbire... insa am fost sunat din america cu numar ascuns si vad ca nu mi se contorizeaza nici macar un cent.. care ar putea fi problema... Am sunat la relatii cu clientii si mi-au zis ca ei nu vad nici un apel catre numarul meu. asa de nasol e sistemu. adica daca esti sunat cu numar ascuns nici ei nu vad in centrala lor cine m-a sunat.. e nasoala treaba in cazul asta

Edited by Derr, 06 September 2009 - 07:12.


#7
pepsic

pepsic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 15.06.2009
vreau si eu un no pay are cineva sa imi dea si mie ?
sunt curios ,nu am avut niciodata zapp
daca aveti mai multe zappuri pe acasa si nu aveti ce face cu ele poate imi cedati si mie vreunu
cine are il rog sa imi dea PM

#8
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007

 Derr, on 6th September 2009, 08:10, said:

in final am achizitionat un zapp nopay... cand sunt sunat din romania din alta retea mi se adauga imediat creditul de 8 centi la fiecare minut de convorbire... insa am fost sunat din america cu numar ascuns si vad ca nu mi se contorizeaza nici macar un cent.. care ar putea fi problema... Am sunat la relatii cu clientii si mi-au zis ca ei nu vad nici un apel catre numarul meu. asa de nasol e sistemu. adica daca esti sunat cu numar ascuns nici ei nu vad in centrala lor cine m-a sunat.. e nasoala treaba in cazul asta
problema ta este foarte simpla...am patit-o si eu primind apeluri din suna.ro. firmele respective cumpara minute in reteaua in care esti tu. apelul spre numarul tau vine de pe un numar din aceasi retea, in cazul tau din zapp, deci nu vei primi bonus

#9
Derr

Derr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 24.01.2009

 adsoofmelk2003, on 6th September 2009, 09:11, said:

problema ta este foarte simpla...am patit-o si eu primind apeluri din suna.ro. firmele respective cumpara minute in reteaua in care esti tu. apelul spre numarul tau vine de pe un numar din aceasi retea, in cazul tau din zapp, deci nu vei primi bonus

problema e ca am sunat la ei si au zis ca ei nu vad nici un apel primit pe numaru meu in intervalu de ore la care le-am zis ca am primit apelurile....

#10
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008

 Derr, on 6th September 2009, 08:10, said:

asa de nasol e sistemu. adica daca esti sunat cu numar ascuns nici ei nu vad in centrala lor cine m-a sunat.. e nasoala treaba in cazul asta


la ce te referi cand spui ca e nasol sistemu'?
ca sa nu ai o impresie gresita, sa stii ca am intampinat si eu ceva asemanator cu o cartela cosmote: de cand nu mai dau 15% bonus la reincarcare si dau 50 min, dupa o incarcare am vazut ca s-au consumat cam repede 30 minute. eu nu am avut decat 18 minute apelate...si am sunat la rc si au spus ca nefiind vorba de abonament ci de o cartela reincarcabila NU POT VERIFICA APELURILE EFECTUATE DE MINE !!! atunci ce pretentii poti avea la cele intrate? crezi ca la zapp e problema?

#11
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,528
  • Înscris: 20.10.2006

 Derr, on 6th September 2009, 08:10, said:

in final am achizitionat un zapp nopay... cand sunt sunat din romania din alta retea mi se adauga imediat creditul de 8 centi la fiecare minut de convorbire... insa am fost sunat din america cu numar ascuns si vad ca nu mi se contorizeaza nici macar un cent.. care ar putea fi problema... Am sunat la relatii cu clientii si mi-au zis ca ei nu vad nici un apel catre numarul meu. asa de nasol e sistemu. adica daca esti sunat cu numar ascuns nici ei nu vad in centrala lor cine m-a sunat.. e nasoala treaba in cazul asta
E din cauza ca operatorul american face terminare ilegala de minute in reteaua Zapp.

#12
HackTek

HackTek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 17.09.2008

 pepsic, on 6th September 2009, 08:25, said:

vreau si eu un no pay are cineva sa imi dea si mie ?
sunt curios ,nu am avut niciodata zapp
daca aveti mai multe zappuri pe acasa si nu aveti ce face cu ele poate imi cedati si mie vreunu
cine are il rog sa imi dea PM

Chiar nu citesti nimic in afara de titlul thread-ului? da click AICI!

#13
lar

lar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 15.08.2007
Salutare
Incepand de saptamana acesta exista o super oferta la Zapp in Timisoara: platesti aprox 20 lei cu TVA inclus si primesti:
- 1 telefon gratuit;
- timp de 1 luna ai gratuit: 1000 min in zapp, 1000 min catre mess, 1000 sms in zapp , 20 minute nationale catre retelele mobile si 60 minute nationale catre retelele fixe
- 4 euro credit , credit ce poate fi folosit ulterior

Nu este vorba de contract , nu te leaga cu nimic ,
Nu este super oferta : telefon moca, minute moca in prima luna + o cartela de 4euro ?
:coolspeak:

#14
jamesbond

jamesbond

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 02.04.2007

 lar, on 16th September 2009, 13:11, said:

Salutare
Incepand de saptamana acesta exista o super oferta la Zapp in Timisoara: platesti aprox 20 lei cu TVA inclus si primesti:
- 1 telefon gratuit;
- timp de 1 luna ai gratuit: 1000 min in zapp, 1000 min catre mess, 1000 sms in zapp , 20 minute nationale catre retelele mobile si 60 minute nationale catre retelele fixe
- 4 euro credit , credit ce poate fi folosit ulterior

Nu este vorba de contract , nu te leaga cu nimic ,
Nu este super oferta : telefon moca, minute moca in prima luna + o cartela de 4euro ?
:coolspeak:
Ce telefon va fi gratuit?
Numai in Timisoara? :(

Edited by jamesbond, 16 September 2009 - 12:17.


#15
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Nu e nici o noutate, e aceeasi oferta Nopay 4euro cu tel Lg reconditionat inclus.

#16
jamesbond

jamesbond

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 02.04.2007

 Blackhawk, on 16th September 2009, 13:23, said:

Nu e nici o noutate, e aceeasi oferta Nopay 4euro cu tel Lg reconditionat inclus.
Pai si unde as putea sa gasesc si eu? :rolleyes:

#17
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
E bun pachetul pentru transfer credit catre alte numere. 7 euro = 20 de lei si o fata mai buna pentru telefonul tau.
Eu asa am facut cu pachetul fix+mobil.

#18
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Pe okazii. E de ceva vreme.. :)

Edited by Blackhawk, 16 September 2009 - 12:26.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate