Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM
 

Zapp nopay !

- - - - -
  • Please log in to reply
687 replies to this topic

#685
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005

 Bogdi_Marian9914, on 5th July 2012, 18:39, said:

Dar daca ei iti reactiveaza optiunea pe credit minus pe care ti-l deduc poti folosi minutele din ea?
NU, pentru esti in periaoda de gratie. Insa merge consumat traficul de internet.

#686
Bogdi_Marian9914

Bogdi_Marian9914

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 04.02.2012

 ionut.tabacaru, on 5th July 2012, 19:04, said:

NU, pentru esti in periaoda de gratie. Insa merge consumat traficul de internet.


Si daca as avea 10 luni de gratie si creditul pe minus si in fiecare luna mi-ar activa optiunea, in 10 luni as avea -100 EURO. Ei ar mai putea recupera acesti bani? Dar in perioada de activitate nu pot avea credit cu minus? Daca de ex am primit un apel de 60 min din afara retelei?

#687
ionut.tabacaru

ionut.tabacaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 08.08.2005
Nu trebuie recuperata atata timp cat nu poti consuma minutele. Nu poti avea credit pe minus fara sa te afli in gratie, automat te da.

#688
embedded

embedded

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 04.01.2006

 ionut.tabacaru, on 5th July 2012, 16:43, said:

Nu este asa,
"Astfel, indiferent dacă mai ai credit disponibil în contul tău când ai ajuns în ultima zi de valabilitate, începând din ziua următoare urmează perioada de grație.
În perioada de grație poți în continuare să dai bip în orice rețea, să apelezi numere netaxabile și să primești apeluri și mesaje text (SMS)."


exact asa ceva le-am scris si eu pe datasupport;acum astept raspunsul lor

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate