Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...
 Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...
 Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 

tir sportiv

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
rony12

rony12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 17.01.2005
Mi-ar place sa invat sa trag cu arma.  De fapt stiu, pt ca am mai tras ocazional cu arma de vanatoare a unor prieteni ( in sticle, cutii, etc- nu in ceva viu), dar as vrea mai mult exercitiu. Stie cineva vreun poligon? tr sa-mi cumpar arma mea sau pot incepe cu arma din dotare a poligonului (daca au asa ceva)?

Edited by rony12, 21 April 2005 - 15:11.


#2
Coana

Coana

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 23.06.2004
poligonul de la baneasa si target 45. mai sunt unele, dar la astea am fost. au arme in dotare. aer  comprimat pt ca sigur nu ai permis.

Edited by Coana, 21 April 2005 - 17:50.


#3
rony12

rony12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 17.01.2005

Coana, on Apr 21 2005, 17:45, said:

poligonul de la baneasa si target 45. mai sunt unele, dar la astea am fost. au arme in dotare. aer  comprimat pt ca sigur nu ai permis.

<{POST_SNAPBACK}>



Imi poti spune mai exact pe unde sunt poligonul din baneasa si target 45 ? Nu am permis, e adevarat. Cum as putea obtine? Unde sa ma adresez?
Cam cat costa 1 ora sau cum se contorizeaza la poligon?

Iti multumesc pt ajutor!!

#4
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Si eu as vrea sa mi spui o adresa , un numar ceva

#5
Coana

Coana

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 23.06.2004
http://www.targetshooting.ro/
http://www.frts.ro/

poligonul de la Baneasa e putin mai incolo de gradina zoo...ai la contact pe site numere de telefon.

la targetshooting, trebuie sa suni, e un club mai restrictiv, si ti se face o verificare la telefon inaintea programarii...sunt si cursuri, anul trecut, pt 2 persoane de 12 ori(sedinte) era 6 milioane cursul...parca....
v-am dat mura in gura, descurcati-va

#6
rony12

rony12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 17.01.2005

Coana, on Apr 27 2005, 12:09, said:

http://www.targetshooting.ro/
http://www.frts.ro/

poligonul de la Baneasa e putin mai incolo de gradina zoo...ai la contact pe site numere de telefon.

la targetshooting, trebuie sa suni, e un club mai restrictiv, si ti se face o verificare la telefon inaintea programarii...sunt si cursuri, anul trecut, pt 2 persoane de 12 ori(sedinte) era 6 milioane cursul...parca....
v-am dat mura in gura, descurcati-va

<{POST_SNAPBACK}>



Iti multumesc !!  :)

#7
Any

Any

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 28.06.2005
tre sa fii neaparat major??? ca vrea si frate-miu sa se duca la tir, da el nu are nici macar 14 ani(ii face in oct). cauta cu disperare poligoane.

#8
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005

Any, on Jul 21 2005, 18:34, said:

tre sa fii neaparat major??? ca vrea si frate-miu sa se duca la tir, da el nu are nici macar 14 ani(ii face in oct). cauta cu disperare poligoane.

<{POST_SNAPBACK}>



Asta zice pe unul din site-uri.Mai citeste si tu prin alte parti:Accesul minorilor pe liniile de tragere nu este permis decat cu consimtamantul in scris al parintelui sau tutorelui legal.

#9
Any

Any

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 28.06.2005

ebola23, on Jul 22 2005, 08:15, said:

Asta zice pe unul din site-uri.Mai citeste si tu prin alte parti:Accesul minorilor pe liniile de tragere nu este permis decat cu consimtamantul in scris al parintelui sau tutorelui legal.

<{POST_SNAPBACK}>


merci mult si imi cer scuze daca intrebarea mea te-a deranjat. Eu nu m-am uitat pe site-urile acelea pt ca pe mine nu ma intereseaza.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate