Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Unde gasesc un sudor in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Ma intereseaza un sudor in bucuresti, care sa-mi faca un suport de perete pentru un sac de box. Materialele (tevi de fier) le aduc eu, si modelul este foarte simplu, sunt doar 5-6 puncte de imbinare. Toata treaba nu are cum sa dureze mai mult de 5 minute.
Si inca ceva, trebuie sa aiba un asa zis punct de lucru sau atelier, pentru ca instalatia mea electrica este proiectata acum ceva vreme in urma pentru sarcini reduse, si ultima data cand am adus un aparat de sudura acasa sareau sigurantele in draci, a durat o ora sa sudeze 5 puncte in stalpul portii.

Edited by walking^human, 23 June 2009 - 19:17.


#2
99ton

99ton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 19.11.2007
Pe langa toate magazinele/depozitele care vand tevi/profile se gaseste cate un sudor dornic de un ciubuc.Spre ex. am gasit unul la Razoare/Drumul Sarii.A facut treaba buna cu un pret modic,in iarna asta.

#3
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Pentru tevi ma duc zilele astea la dedeman. Mai multe detalii despre cel de la razoare ...?

#4
99ton

99ton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 19.11.2007

 walking^human, on 25th June 2009, 00:52, said:

Mai multe detalii despre cel de la razoare ...?
Simplu,intrebi baietii de la depozit despre un sudor...si te indruma.Poate ca ai putea incerca sa intrebi si la un service auto.

#5
sforicel

sforicel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 30.03.2004

 99ton, on 25th June 2009, 10:22, said:

Simplu,intrebi baietii de la depozit despre un sudor...si te indruma.Poate ca ai putea incerca sa intrebi si la un service auto.


Alt sudor il gasesti pe Antiaeriana, cum mergi spre sos. Alexandriei pe la jumatatea drumului pe stinga e un atelier de tobe auto. Ieri am sudat electric un suport de rufe.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate