Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Intalnire cu un tip de pe tinder ...
 Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?
 Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina
 

RCS&RDS promite servicii de roaming la sfarsitul acestei luni

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009
Eu cred ca dumneata vorbesti ca sa te afli in treaba. Rds nu urmareste realizarea de profit substantial si cota de piata de pe urma retelei Digi.mobil.
Inca mai astept un calcul despre care am amintit. Ai umplut o pagina de flame fara sa dovedesti contrariul celor afirmate de mine.
Chiar nu ma intereseaza parerea dumitale despre valoarea minutelor in vodafone pentru ca agenda mea telefonica este formata de urmatorii operatori astfel: rds 47%, orange, 23%, vodafone 12%, alti operatori restul.

Edited by kineceler, 09 June 2009 - 20:36.


#56
burgher

burgher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,018
  • Înscris: 19.04.2006

View PostColpoaajd667788, on 9th June 2009, 18:22, said:

Dar poate vei mai avea nevoie si de alte numere pentru frate sora nevasta prieten sau muma.
Stai linistit, au cam toti aceia ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate