Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Credit NP Lei/Euro

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
begottenson

begottenson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 10.05.2006
Spuneti-mi si mie va rog ce banca are la momentul actual cea mai buna oferta pt creditele de NP...am un prieten care impreuna cu sotia(codebitor) ar dori sa obtina in jur de 13 mii euro pe o perioada de 10 ani.
Veniturile nete ale acestora sunt:1100 lei+bonuri iar sotia 1300 net+bonuri.Acestea sunt veniturile obtinute in anul 2008,ambii lucreaza la acelasi loc de munca de ~ 2 ani iar din cate stiu la analiza aplicatiei se va lua in calcul venitul net prezentat pe fisa fiscala...
Multumesc.

#2
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,277
  • Înscris: 22.07.2005

View Postbegottenson, on 29th May 2009, 23:15, said:

Spuneti-mi si mie va rog ce banca are la momentul actual cea mai buna oferta pt creditele de NP...am un prieten care impreuna cu sotia(codebitor) ar dori sa obtina in jur de 13 mii euro pe o perioada de 10 ani.
Veniturile nete ale acestora sunt:1100 lei+bonuri iar sotia 1300 net+bonuri.Acestea sunt veniturile obtinute in anul 2008,ambii lucreaza la acelasi loc de munca de ~ 2 ani iar din cate stiu la analiza aplicatiei se va lua in calcul venitul net prezentat pe fisa fiscala...
Multumesc.

In zilele astea 13 mii sunt bani multi, e cam greu sa ii ia...
Au copii?

Recomand bani mai mici...

#3
begottenson

begottenson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 10.05.2006
Pai au nevoie de aceasta suma...nu au persoane in intretinere.Ce banca recomandati pentru un astfel de credit?Eu am observat o oferta buna la cec insa ei ofera max. 5000 euro pe o perioada de maxim 5 ani...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate