Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea
 Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 

Cum pot lansa un chestionar online?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
piscotel2004

piscotel2004

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.08.2004
:confuzzled: Cum pot lansa un chestionar online?
De ce cunostinte in domeniu am nevoie?
Dar un forum?
Va multumesc anticipat pentru ajutor.

#2
danysoft

danysoft

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 09.03.2005
Pai atat pentru chestionar cat si pentru forum sunt scripturi gratuite pe net !
Gasesti pe hotscripts.com tot ce vrei
Ca forum ti-as recomanda PhpBB ( are si varianta in romana ).O varianta mai simplista este PunBB ( si aceste are si varianta in limba romana + ca este foarte simplu de utilizat ) Il poti vedea in actiune la www.publicitate.lx.ro/forum

Daca ai probleme la instalarea scripturilor da-mi un mesaj privat sau un replay pe forum ,te ajut cu mare placere

#3
piscotel2004

piscotel2004

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.08.2004

danysoft, on Mar 16 2005, 17:44, said:

Pai atat pentru chestionar cat si pentru forum sunt scripturi gratuite pe net !
Gasesti pe hotscripts.com tot ce vrei
Ca forum ti-as recomanda PhpBB ( are si varianta in romana ).O varianta mai simplista este PunBB ( si aceste are si varianta in limba romana + ca este foarte simplu de utilizat ) Il poti vedea in actiune la www.publicitate.lx.ro/forum

Daca ai probleme la instalarea scripturilor da-mi un mesaj privat sau un replay pe forum ,te ajut cu mare placere

<{POST_SNAPBACK}>


:worthy: Multumesc din suflet. Problema este ca stiu un picut sa fac web design...dar la parte de forumuri, chestionare....php...etc...am foarte, foarte multe de invatat. Si nu stiu de unde sa incep cu invatatul. De unde sa o iau? :confuzzled:

#4
h0tice

h0tice

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.03.2005

danysoft, on Mar 16 2005, 17:44, said:

Daca ai probleme la instalarea scripturilor da-mi un mesaj privat sau un replay pe forum ,te ajut cu mare placere

<{POST_SNAPBACK}>


Salut, am si eu o intrebare... se pot pune scripturi ASP pe serverele de web hosting gratuit romanesti (de exemplu Home sau As... scuze pentru reclama... ) Daca da, se poate sa imi explici si mie cum? Sau pur si simplu fac upload la fisierele ASP si fac un simplu link catre ele...
Merci

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate