Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

problema kaspersky internet security 2009

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
robby95

robby95

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 03.01.2009
salut, miam cumparat recent un antivirus kaspersky internet security 2009 versiunea 8.0.0.506 si numi merge licenta.....prima data am avut trial 30 zile, dupa aia miam cumparat licenta si numi merge...cand ii dau activate, numi apare ca este in blacklist..deci e valabila, dar imi zice ca sar putea sa nu fie compatibila cu acelasi program, bla, bla, bla.....imi zice sa intru pe siteul kaspersky la help, am intrat dar numi da niciun sfat, imi zice exact cemi scrie: aceasta licenta sar putea sa nu fie valabila cu acelasi produs.va rog, orice sugestii...

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
http://www.kaspersky.ro/contact

Daca ai licenta, te ajuta ei. O sa-ti dea alt cd key ;)

Edited by crysty2k5, 07 March 2009 - 16:50.


#3
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
vezi ca s-ar putea sa fie nevoie de un fel de confirmare...de ce spun asta ?Eu am primit o oferta de 1 an de licenta gratuita, exact varianta asta .506 (prin intermediul unei banci la care sunt client) si dupa ce am descarcat de pe net kitul de instalare, mi-a aparut o chestie de confirmare care abia a 2-zi mi-a venit in email , dupa l-am instalat fara probleme...

Sper sa fie si cazul tau....

#4
robby95

robby95

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 03.01.2009

View Postlawrence38, on Mar 7 2009, 17:48, said:

vezi ca s-ar putea sa fie nevoie de un fel de confirmare...de ce spun asta ?Eu am primit o oferta de 1 an de licenta gratuita, exact varianta asta .506 (prin intermediul unei banci la care sunt client) si dupa ce am descarcat de pe net kitul de instalare, mi-a aparut o chestie de confirmare care abia a 2-zi mi-a venit in email , dupa l-am instalat fara probleme...

Sper sa fie si cazul tau....
da, stiu povestea ai primit de la barclays.....oricum..mersi cristi pt asta...am sunat si miai dat un alt cd key, miau zis ca sa prosud o eroare si ca acelasi key nu mia fost dat numai mie ci la 100 de persoane in mod eronat...multumsc mult de tot!!!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate