Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen
 Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950
 Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 

FUCK THE POLICE!

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
78 răspunsuri în acest subiect

#1
bLuEsHiFt

bLuEsHiFt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 222
  • Înscris: 08.01.2005
Un băiat o observat mai multe mașini ale Poliției parcate în stația de autobuz. A scos telefonul și a executat două poze.

[ http://img149.imageshack.us/img149/3642/11022009001yl3.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ http://img136.imageshack.us/img136/9199/11022009sh4.th.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Supărați, agenții l-au urcat în mașină, unde a avut loc conversația de mai jos.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bGVLzxj1hk4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] (filmarea in masina politiei si in sectie)

sursa: http://www.zoxso.ro/...html#more-14032 (fara 'x'-ul din domeniu, haha)

Editat de bLuEsHiFt, 12 februarie 2009 - 11:50.


#2
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 9.093
  • Înscris: 22.06.2004
militieni?

#3
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.338
  • Înscris: 05.07.2006
alta cearta pe tema DACA ERA IN AUSTRIA IL INCATUSAU AIA? si el obraznic si politaii calcasera pe bec ....au fost mai draguti decat era cazul!

#4
Baghe

Baghe

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 910
  • Înscris: 30.01.2006
Politistii sunt oameni, oamenii mai gresesc  :lol:
Glumesc, desigur. Nu am niciun respect pentru politisti si nu din cauza celor vazute pe iutube sau auzite de la diversi. Acestea nu fac decat sa imi confirme viziunea maron-negricioasa pe care o am despre politisti in general.
Totusi titlul topicului mi se pare exagerat ;)

#5
neagoegab

neagoegab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 27
  • Înscris: 29.02.2008
Care dinte voi dati cu subsemnatul la Politie? ca sunteti prea draguti cu ei... dar va puteti intoarce la raportul pe care-l faceti despre baietii care vb. militia de rau pe forum.

Aveti aici inca o dovada despre munca militienilor in ajutorul cetatenilor.
http://forum.softped...howtopic=499727

Se poate vedea ca i-am redenumit in Miltieni. Am avut un accident rutier usor prin 2004 in care am fost lovit de catre secretarul ministrului de fininante...
Cand am fost la sectia de accidente sector 1, un politist mi-a spus ca eu sunt de vina cu toate ca ala venea pe sina de tramvai si eu facem la stanga si semaforul era verde. Am facut galagie pe acolo si mi s-a spus ca ei sunt Militieni si de aia sunt eu de vina.

FUCK THEM ALSO IN THE BLACK EYE.

Editat de neagoegab, 12 februarie 2009 - 14:19.


#6
Radu18-

Radu18-

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 955
  • Înscris: 16.02.2008
Doamne, ce tara! :puke:
Auzi, cica tara democratica :lol:, faci poze pe strada si esti arestat

#7
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.745
  • Înscris: 10.11.2008
Tara lui Papura - Voda.

#8
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.214
  • Înscris: 04.10.2007
Sunt curios de opinia lui vaipăr opzeșinși referitor la suratele sale. Intre timp :finger: militia rromana

#9
kr0k0dilu

kr0k0dilu

    tăran ofuscat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.513
  • Înscris: 12.06.2007
Speriat de bombe rau pustanu' ala.
Daca era asa viteaz pe cat vroia sa para trebuia sa nu intre de la inceput in masina de politie.
Odata ce accepti autoritatea politieneasca, nu mai faci nazuri, mergi pana la capat si nu stai sa te lamentezi in fata unor tablagii. Mergi la seful lor, la procuratura, sau unde mai vrea muschiul tau de "cameramano-telefonist" profesionist, da tare am impresia ca lui ii placea mascarada creata. Il facea sa se simta important, si cu putza mare.

#10
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.728
  • Înscris: 24.11.2005

 kr0k0dilu, on Feb 12 2009, 15:25, said:

Speriat de bombe rau pustanu' ala.
Daca era asa viteaz pe cat vroia sa para trebuia sa nu intre de la inceput in masina de politie.
Odata ce accepti autoritatea politieneasca, nu mai faci nazuri, mergi pana la capat si nu stai sa te lamentezi in fata unor tablagii. Mergi la seful lor, la procuratura, sau unde mai vrea muschiul tau de "cameramano-telefonist" profesionist, da tare am impresia ca lui ii placea mascarada creata. Il facea sa se simta important, si cu putza mare.
Asa e. Cam tare-n clanta miticu' ala, tot cheuna ca o mata-n calduri. Cred ca nu m-as fi abtinut sa nu-i carpesc una peste bot. <_<

#11
neagoegab

neagoegab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 27
  • Înscris: 29.02.2008

 Mr_Who, on Feb 12 2009, 15:38, said:

Asa e. Cam tare-n clanta miticu' ala, tot cheuna ca o mata-n calduri. Cred ca nu m-as fi abtinut sa nu-i carpesc una peste bot. <_<

De la ce sectie spuneai ca esti?

Editat de neagoegab, 12 februarie 2009 - 15:46.


#12
Radu18-

Radu18-

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 955
  • Înscris: 16.02.2008

 Mr_Who, on Feb 12 2009, 15:38, said:

Asa e. Cam tare-n clanta miticu' ala, tot cheuna ca o mata-n calduri. Cred ca nu m-as fi abtinut sa nu-i carpesc una peste bot. <_<


Sa inteleg ca voi v-ati cere scuze si va faceti pres in fata politiei ca sunteti dusi la sectie ca ultimu infractor si criminal pentru ca ati facut o poza pe strada?
Pai sunteti niste mamaligi daca aceptati asa ceva si va meritati soarta

Tipul, pustan cu clanta sau nu, stie ce stie. A fost abuzat si isi sustine cauza, e ceva foarte normal. A luat atitudine si nu s-a lasat calcat in picioare.

Art. 272 Retinerea sau distrugerea unui inscris emis de un organ de urmarire penala, de o instanta de judecata sau de un alt organ de jurisdictie, ori impiedicarea in orice mod ca un inscris destinat unuia dintre organele sus-aratate sa ajunga la acesta, cand astfel de inscrisuri sunt necesare solutionarii unei cauze, se pedepseste cu inchisoare de la 6 luni la 3 ani.

Ce legatura are legea 272 cu o poza pe strada?

Editat de Radu18-, 12 februarie 2009 - 15:48.


#13
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.728
  • Înscris: 24.11.2005

 neagoegab, on Feb 12 2009, 15:44, said:

De la sectie spuneai ca esti?
:roflmao: Nu m-ai nimerit , amice, n-am nici o treaba cu politia, si sunt de acord ca politaii au sarit calul, dar mi-e pur si simplu antipatic tipul ala, vocea lui, atitudinea lui "razboinica" :lol:  si faptul ca se tine de gainarii de-astea, auzi, a stationat politia in statia de autobuz, mare rahat, ce sa zic.

#14
kr0k0dilu

kr0k0dilu

    tăran ofuscat

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.513
  • Înscris: 12.06.2007

 Radu18-, on Feb 12 2009, 15:47, said:

Tipul, pustan cu clanta sau nu, stie ce stie. A fost abuzat si isi sustine cauza, e ceva foarte normal. A luat atitudine si nu s-a lasat calcat in picioare.

Aiurea. Era dezorientat complet in timp si spatiu.
Putea sa se duca intins la sef, sa-i asculte cu rabdare povetele si sa semneze binevoitor o dovada de prezentare la sectie, cu care sa o zbugheasca la procuratura.
Banuiesc ca din sectia aia s-a dus in tromba direct in mijlocul tovarasilor lui de cartier sa le arate ce mult i-au crescut oo-lele.

Editat de kr0k0dilu, 12 februarie 2009 - 15:57.


#15
Radu18-

Radu18-

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 955
  • Înscris: 16.02.2008

 Mr_Who, on Feb 12 2009, 15:48, said:

:lol:  si faptul ca se tine de gainarii de-astea, auzi, a stationat politia in statia de autobuz, mare rahat, ce sa zic.

Sunt sigur ca te-ai bucura sa iti fie ridicata masina ca ai parcat in statia de autobuz si apoi sa vezi pe garcea care stationeaza in statia de autobuz fara nici o jena
Poate tipul facea poza la o gagica in directia aia. Care-i problema? Pe strada nu iti trebuie nici o autorizatie sa faci fotografii sau sa filmezi

Auzi, "sunt in misiune ,ati pus in dificultate desfasurarea misiunii" cu o poza.

Pai daca aveau asa misiune importanta, numai plecau cu "gainarul" la sectie

Editat de Radu18-, 12 februarie 2009 - 16:01.


#16
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.533
  • Înscris: 14.09.2008
Mr. Who . Mare cacat ?  Aberezi amice. Roman de cantitate esti

#17
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.728
  • Înscris: 24.11.2005

 Radu18-, on Feb 12 2009, 15:58, said:

Sunt sigur ca te-ai bucura sa iti fie ridicata masina ca ai parcat in statia de autobuz si apoi sa vezi pe garcea care stationeaza in statia de autobuz fara nici o jena
Garcea poate ca fila pe cineva, poate chiar era in misiune, si in cazul asta poate stationa unde vrea. Ca nu si-au parcat masinile acolo, cum se zice in titlul topicului, in poza a doua se vede clar ca politistul e la volanul masinii, deci stationa acolo.

 Radu18-, on Feb 12 2009, 15:58, said:

Poate tipul facea poza la o gagica in directia aia. Care-i problema?
Sau nu. N-ai auzit ce-a zis? Putea sa bage un motiv din asta banal, dar a fost atat de prost incat le-a zis pe fata ca i-a filmat pentru ca au "parcat" in statia de autobuz, deci ca a facut gestul din rea-vointa. E plina tara de papagali din astia care se cred mari "justitiari". :rolleyes:

#18
Radu18-

Radu18-

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 955
  • Înscris: 16.02.2008

 Mr_Who, on Feb 12 2009, 16:02, said:

Garcea poate ca fila pe cineva, poate chiar era in misiune, si in cazul asta poate stationa unde vrea. Ca nu si-au parcat masinile acolo, cum se zice in titlul topicului, in poza a doua se vede clar ca politistul e la volanul masinii, deci stationa acolo.

Cum am zis si mai sus:

Daca fila pe cineva, sau era intr-o misiune asa importanta cu caracter secret, nu mai mergea la sectie pentru o "gainarie"
Apropo, filajul se face cat mai subtil, nu din masini inscriptionate cu Politia, cu haine reflectorizante pe tine, ca asta inseamna filaj, sa urmaresti pe cineva intr-un mod cat mai discret, fara sa atragi atentia

LE: Si care e problema ca pozezi o ilegalitate? Politia arde in stanga si dreapta cand prinde o parcare neregulamentara. Ei nu trebuie sa respecte legea sau cum?

Editat de Radu18-, 12 februarie 2009 - 16:12.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate