Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

cine a mai cumparat ultimul curs al lui Tudor Andrei de pe site-ul profitpenet.com?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

#109
cezar2007

cezar2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 01.04.2007
Salutare forumisti pasionati de ... nu mai spun  :D

O ultima si definitiva parere asupra unui personaj patetic din internetul romanesc:

ANDREI TUDOR ESTE UN ESCROC DE DOI LEI SI 15BANI, CARE VINDE BLANA URSULUI DIN PADURE. :puke:

Marketingul online functioneaza dar acest personaj este un tepar mioritic sadea.

Va salut.

PS. TudorCrack, poti inchide topicul ca  nu mai foloseste la nimeni.

Edited by cezar2007, 14 March 2009 - 21:25.


#110
nicold234

nicold234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.03.2009

 cezar2007, on Mar 14 2009, 21:24, said:

Salutare forumisti pasionati de ... nu mai spun  :D

O ultima si definitiva parere asupra unui personaj patetic din internetul romanesc:

ANDREI TUDOR ESTE UN ESCROC DE DOI LEI SI 15BANI, CARE VINDE BLANA URSULUI DIN PADURE. :puke:

Marketingul online functioneaza dar acest personaj este un tepar mioritic sadea.

Va salut.

PS. TudorCrack, poti inchide topicul ca  nu mai foloseste la nimeni.



Buna!

Am urmarit acest forum inca de la inceput pentru ca si eu sunt una din persoanele care au cumparat cursul lui Andrei Tudor.
Am vazut postarea lui CEZAR2007 si as dori sa aflu care este motivatia finala care te face sa spui ca este un escroc. Nu ma intelege gresit, chiar vreau sa stiu ce ti s-a mai intamplat....
     Sa presupun ca si voi a-ti patit ca mine: am comandat cursul la 347 si, in loc sa primesc prin posta DVD-ul cu metodele avansate si toate promisiunile, ghici ce am primit? AM PRIMIT INCA O DATA DVD-UL NR. 1 ( CEL CU 6 ORE DE EXPUNERE). Concluzie: am platit de 2 ori si ceva pentru aceeasi informatie. Am trimis mail si d-nul Tudor mi-a spus ca a fost o greseala de scriere a DVd-ului si ca sa stau linistita ca, in scurt timp, apar si pe pagina secreta up-date-urile. VOI LE VEDETI UNDEVA? Ca au trecut 3 saptamani de la postarea up-date-ului nr. 5(ultimul) si gata. Asta a fost tot.
  Sa inteleg ca, de fapt, teapa consta in a vinde de 3 ori o micime de informatie???
  Poate stie cineva mai multe detalii despre lipsa postarilor metodelor gratuite si imi dati si mie o speranta.
Cezar, daca ai timp, explica-ne de ce ai ajuns la concluzia nemiloasa, dar adevarata pe care ai editat-o mai sus!
Exista undeva un alt forum, o"comunitate" a celor aflati in situatia mea?

#111
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Alta reclama.  :lol:

Acum vreti sa intelegem ca sunt multe dvd-uri, de multe ore fiecare, update-uri regulate etc

Quote

Exista undeva un alt forum, o"comunitate" a celor aflati in situatia mea?
Nu, cine dracu cumpara cursul lu' asta ca sa se poata forma o comunitate? Tu si clonele tale?

#112
nicold234

nicold234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.03.2009

 nicold234, on Mar 16 2009, 19:40, said:

Buna!

Am urmarit acest forum inca de la inceput pentru ca si eu sunt una din persoanele care au cumparat cursul lui Andrei Tudor.
Am vazut postarea lui CEZAR2007 si as dori sa aflu care este motivatia finala care te face sa spui ca este un escroc. Nu ma intelege gresit, chiar vreau sa stiu ce ti s-a mai intamplat....
     Sa presupun ca si voi a-ti patit ca mine: am comandat cursul la 347 si, in loc sa primesc prin posta DVD-ul cu metodele avansate si toate promisiunile, ghici ce am primit? AM PRIMIT INCA O DATA DVD-UL NR. 1 ( CEL CU 6 ORE DE EXPUNERE). Concluzie: am platit de 2 ori si ceva pentru aceeasi informatie. Am trimis mail si d-nul Tudor mi-a spus ca a fost o greseala de scriere a DVd-ului si ca sa stau linistita ca, in scurt timp, apar si pe pagina secreta up-date-urile. VOI LE VEDETI UNDEVA? Ca au trecut 3 saptamani de la postarea up-date-ului nr. 5(ultimul) si gata. Asta a fost tot.
  Sa inteleg ca, de fapt, teapa consta in a vinde de 3 ori o micime de informatie???
  Poate stie cineva mai multe detalii despre lipsa postarilor metodelor gratuite si imi dati si mie o speranta.
Cezar, daca ai timp, explica-ne de ce ai ajuns la concluzia nemiloasa, dar adevarata pe care ai editat-o mai sus!
Exista undeva un alt forum, o"comunitate" a celor aflati in situatia mea?


Prietene Don_Danielo, chiar crezi ca am chef de reclama mascata sau de glume? Eu chiar vreau sa vb cu cineva care este in aceeasi situatie ca mine. Nu am niciun interes sa fac reclama nimanui, iar din ceea ce am scris nu credeam ca asta se intelege. Nu iti inteleg reactiile, nu stiu de ce stai pe forumuri despre care nu ai habar si, culmea, omul se plange ca si-a cheltuit putinii bani pe o himera, iar tu vii sa spui ca-i reclama. Am impresia ca pe forumul asta sunt unii care gandesc numai in termeni de "promovare", "reclama" etc.
Mai este ceva: daca observai, am scris comunitate intre ghilimele, asta fiind un haz de necaz, nu o comunitate in adevaratul sens al cuvantului.
  Inchei aici pt ca nu am chef de polemici inutile. DACA MAI ESTE CINEVA CARE SE SIMTE INSELAT, AMAGIT DE ACEST CURS, ROG SA-SI SCRIE AICI PASUL SA AFLAM SI NOI CUM PUTEM REZOLVA O ASTFEL DE PROBLEMA.
   Semneaza.....un om de cuvant si cu verticalitate.

#113
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007
Cred ca se referea la cum sa faca el profit...
Vad ca lui ii merge chiar si acu pe timp de criza.
Wtf este asta???

#114
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 cezar2007, on Mar 17 2009, 09:06, said:

Don_dannielo, toata stima, dar nu ti-ar strica o portie de "open mind". :)
Strategii de a face bani sunt o gramada, dar principiile sunt doar cateva.

O strategie care nu se bazeaza pe principiile corecte (bani contra valoare, etc) NU este viabila ci este pierdere de vreme. Metodele predate de tudor asta in curs incalca toate principiile economiei de piata. Repet, singurul care va face bani este tudor prin vanzarea cursului.

Zice o alta clona mai sus, ca a setat 200 de campanii, bla bla si a facut bani. Pai asta e afacere? Online sau de orice fel? Nu e nici macar munca. Asta e o balarie ca si clickaitul emailurilor.

Edited by don_dannielo, 17 March 2009 - 11:37.


#115
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007
nicold234 Sfat: aplicati metodele din curs, rafinati-le! Functioneaza! Sunt multe strategii bune in curs si de aceea le vrem pe toate, vrem sa avansam.

Am inteles:
1. esti rafinata,
2. le vrem pe toate??!!,
3. avansam...

detaliaza mai ales partile 1 si 2, te rugam!
...si vedem apoi daca se merita sa avansam au ba...

Edited by grecul68, 17 March 2009 - 14:53.


#116
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
inca unu care ii invata pe prosti cum sa faca bani? inca unu care a descoperit un secret si vrea sa-l imparta cu toti, contra cost? stau citeodata si ma intreb de ce dracu mai umblu la serviciu, cind as putea sa gasesc o turma de idioti si sa le vind nimic pe o gramada de bani :death:

update: voi nu puteti sa va imbogatiti fara sa va spurcati? :w00t:

Edited by Mosotti, 19 March 2009 - 20:09.


#117
konijiro

konijiro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 10.05.2004
Pentru toti cei care au luat tzeapa: asta e, capul sus, inainte! :D

Serios ocum, daca va intereseaza adwords, puneti mana si cautati cartea lui Perry Marshall (the definitive guide to google adwords) pe tema asta, omul ala chiar stie ce vorbeste. Era vreo 60 de dolari ultima data, adica mult sub aia 347 ron, si bag mana in foc ca e mai buna decat rezultatul creierului romanashului nostru.

Aveti grija, daca o luati de pe torrent (dar sunt sigur ca nu o sa faceti asta), macar fiti atenti sa fie o versiune noua, ca alea vechi nu se pupa cu ce face google acum.

Succesuri! :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate