Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 

Oferta Cosmote Business

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Alina_

Alina_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 23.06.2008

View Postnoname87839283723jii, on Feb 22 2009, 19:56, said:

Contractul cu Posta Romana pentru cele 17 000 de numere ce piz_da ma-tii este?


Normal ca nu ai auzit; esti doar o curva care lucreaza la Vodafone.

Acus te arzi...

#20
mihailco

mihailco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 07.09.2005
Aici miroase a BAN, du-te prietene pe camp daca nu te poti stapani sau abtine-te decat sa injuri, crezi ca esti mai "smecher"!

Edited by mihailco, 22 February 2009 - 20:03.


#21
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Probleme psihice. Ignorati...

#22
leeroy

leeroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 06.09.2004

View Postparintily, on Jan 16 2009, 20:49, said:

Am fost azi sa am interesez de o oferta pe sectiunea business le cei 3 operatori: Vodafone, Orange si Cosmote. La Vodafone am primit 4000 minute nationale la 320 Euro, la Orange 5000 min nationale la 300 Euro iar la Cosmote surpriza 5000 min nationale la 500 Euro. La astea se adauga abon pentru fiecare nr in parte: 4 Euro/ nr la Vodafone, 3 Euro/nr laOrange si, bineinteles 11,9 Euro/nr la Cosmote!!!!
Stau si eu si ma gandesc: mai frate da nu-i de mirare ca fac "multe" abonamente pe business astia de la Cosmote! Fratilor!!!! Desteptarea!!!! Mai taiati din craca ori va moare si capra!!!!!


cauta pe cineva cu abon business VDF cere-i numarul de telefon a consultantului de vanzari directe care i-a facut abon. Suna consultantul, va venit la tine si apoi osteaza din nou te rog sumele pt abon de 4000 min natioanle! :lol:

cine ti-a dat pretul ala nu te-a luat in serios. :)

#23
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 08.01.2007

View Postleeroy, on Feb 23 2009, 20:11, said:

cauta pe cineva cu abon business VDF cere-i numarul de telefon a consultantului de vanzari directe care i-a facut abon. Suna consultantul, va venit la tine si apoi osteaza din nou te rog sumele pt abon de 4000 min natioanle! :lol:

cine ti-a dat pretul ala nu te-a luat in serios. :)
Pot sa ma duc in genunchi la ei sa ii rog sa-mi dea o oferta? Am asteptat sa ma sune da`a fost degeaba! Daca sunt asa secretosi sa fie sanatosi ca eu ma duc la Vodafone.

Si ai dreptate cu luatul in serios. Eu nu obisnuiesc sa merg in oras in costum. Dar se pare ca la noi vanzatorii inca se uita la haina mai intai si  apoi la om. Teapa lor! Ca pe foametea asta le-ar fi prins bine inca un contract. Dar de! Romanul inca merge pe lozinca: "Noi muncim nu gandim!"

Edited by parintily, 23 February 2009 - 21:55.


#24
leeroy

leeroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 06.09.2004

View Postparintily, on Feb 23 2009, 21:50, said:

Pot sa ma duc in genunchi la ei sa ii rog sa-mi dea o oferta? Am asteptat sa ma sune da`a fost degeaba! Daca sunt asa secretosi sa fie sanatosi ca eu ma duc la Vodafone.

Si ai dreptate cu luatul in serios. Eu nu obisnuiesc sa merg in oras in costum. Dar se pare ca la noi vanzatorii inca se uita la haina mai intai si  apoi la om. Teapa lor! Ca pe foametea asta le-ar fi prins bine inca un contract. Dar de! Romanul inca merge pe lozinca: "Noi muncim nu gandim!"



nu e vorba de haina...  :P  nu intelege gresit.


cel putin in cazul VDF un agent de vanzari face consultanta nu vanzare. Daca ai intrat si ai zis vreau un bon de 4000 min si te grabeai si nu aveai timp sa raspunzi la niste inttrebari ti sa dat oferta standard si gata. :) Normal ar fi fost sa stai de vorba si sa stabiliti impreuna nevoile tale de comunicare si atunci ai fi fost ofertat cu un abon mulat pe aceste nevoi.

Daca ai intrat intr-un magazin al unui dealer e normal sa primesti raspunsul asta.


si eu cred ca abon business de la cosmo nu sunt chiar gandite pt acest segment... -_-


aici e zona cosmote si nu vreau sa o intindem cu vdf asa ca da-mi te rog un pm daca vrei mai multe detalii despre abonamente business VDF.

#25
germanos

germanos

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 20
  • Înscris: 25.03.2009

View Postparintily, on Jan 16 2009, 20:49, said:

Am fost azi sa am interesez de o oferta pe sectiunea business le cei 3 operatori: Vodafone, Orange si Cosmote. La Vodafone am primit 4000 minute nationale la 320 Euro, la Orange 5000 min nationale la 300 Euro iar la Cosmote surpriza 5000 min nationale la 500 Euro. La astea se adauga abon pentru fiecare nr in parte: 4 Euro/ nr la Vodafone, 3 Euro/nr laOrange si, bineinteles 11,9 Euro/nr la Cosmote!!!!
Stau si eu si ma gandesc: mai frate da nu-i de mirare ca fac "multe" abonamente pe business astia de la Cosmote! Fratilor!!!! Desteptarea!!!! Mai taiati din craca ori va moare si capra!!!!!
fa-ti pe pf si la 137 euro ai 2000 nationale si vorbesti cat vrei in retea si gata

#26
csachiri

csachiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,453
  • Înscris: 03.04.2007

View Postgermanos, on Mar 26 2009, 00:27, said:

fa-ti pe pf si la 137 euro ai 2000 nationale si vorbesti cat vrei in retea si gata
Dar il decontezi tu omului? :mellow:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate