Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Sony-Ericsson K600i

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#19
morpheus78

morpheus78

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 10.06.2005
cam putin!

#20
damidumaro

damidumaro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 29.08.2005
a plecat nevasta cu el in provincie, am vorbit cu ea pe video, dar dupa ce a iesit din raza de acoperire 3G nu mai putea raspunde la nici un apel. butonul de raspuns functiona cind era folosit in alte aplicatii, dar cind suna tel. nu mai mergea. cind a ajuns inapoi in buc nu a mai avut probleme. nu stiu care a fost faza, dar a fost naspa, ca avea nevoie de tel.

#21
aug

aug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 04.11.2004

View Postdamidumaro, on Nov 2 2005, 19:51, said:

a plecat nevasta cu el in provincie, am vorbit cu ea pe video, dar dupa ce a iesit din raza de acoperire 3G nu mai putea raspunde la nici un apel. butonul de raspuns functiona cind era folosit in alte aplicatii, dar cind suna tel. nu mai mergea. cind a ajuns inapoi in buc nu a mai avut probleme. nu stiu care a fost faza, dar a fost naspa, ca avea nevoie de tel.


singura explicatie este ca a incercat apel video, si acela nu merge cand nu ai semnal 3g. trebuia sa incerce apel audio si era totul ok. Eventual si un restart al telefonului.

#22
mihailamba

mihailamba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 06.01.2005
Stie cineva cum se configureaza "Prieteni" pentru Yahoo mess?


Am gasit pana la urma!

Edited by mihailamba, 25 March 2006 - 20:04.


#23
ying_yang

ying_yang

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 17.07.2005
O intrebare pt. cunoscatori: E mai bun SE K600i decat Nokia 6230i?
Poate cineva sa faca o comparatie intre aceste doua telefoane (nr. de culori,camera foto,memorie etc.)?

#24
Sarkastiq

Sarkastiq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 04.01.2006
Fa singur comparatia !

#25
YoYo69ErS

YoYo69ErS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,100
  • Înscris: 02.05.2005
Inlocuitorul perfect pentru SE-ul K700 care nu-l mai am :( . Plus ca arata SUPERB.

#26
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
E mult mai bun ca 6230i pentru ca e 3g si are si ecranul mai mare chiar daca are rezolutia mai mica de 220 178 fata de nokia 6230i care are 208 208.Camera e ceva mai buna ca a lui nokia

#27
ying_yang

ying_yang

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 17.07.2005
Din ce cauza este mai ieftin decat Nokia 6230i,avand in vedere ca are 3G si un numar mai mare de culori fata de N6230i?

#28
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

View Postying_yang, on Mar 27 2006, 19:50, said:

Din ce cauza este mai ieftin decat Nokia 6230i,avand in vedere ca are 3G si un numar mai mare de culori fata de N6230i?


Pretul mai mic fata de 6230i este din cauza politicii de preturi a SE .
La ecran si multe functii (sa nu uitam de camera) este mult mai reusit decat N 6230i ,ca-i lipseste est slotul pentru cardul de memorie e alta poveste, dar avand cablu de date original inclus pentru descarcari necesare, la multi nu o sa fie nevoie de card .
E un telefon reusit , mai reusit decat multe altele .
Daca ai mai sta ai putea prinde K610 .

#29
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
Eu cred ca e mai bun dect nokia 6230i si pentru ca are un design destul de elegant si pentru un telefon 3g e chiar destul de mic.In rest gasesti destule teme si se personalizeaza usor

#30
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Asa, pentru posesori, cat tine bateria? Tine minim 3 zile? Ma bate un gand sa schimb 6170 pe ceva mai frumos si ma gandeam la SE K600.

#31
vestale

vestale

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,276
  • Înscris: 24.11.2002
Stie cineva cum sa setez K600i sa stea doar pe 2G? Sunt in zone (subsol. lift) in care se pierde semnalul 3G de la Connex, si cand sun catre telefon imi spunde ca abonatul Connex-Vodafone nu poate fi contactat.

#32
Spiritul

Spiritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,510
  • Înscris: 13.09.2004

View Postvestale, on Apr 16 2006, 00:39, said:

Stie cineva cum sa setez K600i sa stea doar pe 2G? Sunt in zone (subsol. lift) in care se pierde semnalul 3G de la Connex, si cand sun catre telefon imi spunde ca abonatul Connex-Vodafone nu poate fi contactat.

asta as vrea si eu sa aflu ... dar chiar nu am gasit .. :( si este un motiv foarte bun sa renunt la el ... cel putin pentru moment ...

#33
RoAp

RoAp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 22.01.2006

View Postvestale, on Apr 16 2006, 00:39, said:

Stie cineva cum sa setez K600i sa stea doar pe 2G? Sunt in zone (subsol. lift) in care se pierde semnalul 3G de la Connex, si cand sun catre telefon imi spunde ca abonatul Connex-Vodafone nu poate fi contactat.


setari , suport conectare ,retea mobile , selectare retea , a doua retea RO Connex(cea fara simbolul de 3G) . Bafta

#34
RoAp

RoAp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 22.01.2006
Vedeti ca la orice accesare a unei functii care implica 3G (inclusiv aparat fota ) va comuta spre reteaua 3G .

#35
ZEROO

ZEROO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 05.02.2006
Am un SE k600i. De cand a fost treaba cu blocarea retelei Cosmote prin martie, eu nu mai pot sa intru cu acest telefon in retea ( pe ecranul telefonului ori imi apare "no access to network", ori nu imi apare logoul operatorului, ori imi apare logoul -- dar nu pot nici initia nici primi apeluri...)
Versiunea firmware este R2G001 ( telul nu are nimic d.p.d.v software, am incercat si la Germanos  pe un alt k600i si se manifesta tot la fel).
S-a mai intamplat la cineva ?

#36
RoAp

RoAp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 22.01.2006
Are cineva idee de vreun soft pentru a efectua un apel video catre alt G3 folosind webcam-ul laptopului ?
  Ma refer la apel 3Gvideo nu la apel via internet(asta tine de operator) . Mi-ar fi foarte util pana cand va aparea serviciul de apelare de pe PC pe un terminal 3G via internet si la Connex .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate