Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

Sony-Ericsson K600i

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
christianoo

christianoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 12.03.2006

View Postmirceacra, on Jul 29 2006, 14:30, said:

te rog poti sa imi faci o poza la ecranul telefonului cu meniul pe el sa vad unde e iconita pt radio?? Esti multumuit  de acest terminal? DA se gaseste la proton k608i ! Astept un raspuns!
Attached File  DSC00873.JPG   320.43K   80 downloads

Da ! Sunt foarte multumit de el. Il recomand.
Si la banii la care l-ai gasit tu...chiar este o oportunitate.

#56
koss

koss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.08.2006
Salutare , am si eu o intrebare de cateva zile mai exact de 3 tel meu nu mai gaseste retea imi apare in loc de retea "no access to network" .am incercat sa selectez reteaua manual sa-l trec pe manual da tot nu am reusit , cand il trec pe vodafone fara semnal 3G merge putin , apoi dupa ce gaseste semnal 3G iar pierde reteaua si imi da acelasi mesaj , stie cineva ce as putea sa fac , eventual cum sa reusesc sa trec tel sa nu mai caute 3G sau alta solutie ?
multumesc!

#57
dragos.bora

dragos.bora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 20.03.2005
Salutari!

Aveti idee daca pe K600i merge mica tastatura Ericsson (CHA-10 Chatboard)? Ca pe unele modele de telefon merge, desi in cartea tehnica (inclusiv pe web) nu se spune clar ca merge.

Am probat azi.Telefonul 'vede' tastatura CHA-10 (apare pe ecran "Chatboard"),apare si in "Accesorii"
(Accesorii conectate), dar nu telefonul nu primeste nicio comanda de la ea.

Stie cineva ceva in plus?

Multumesc!
db

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate