Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Fond pentru familia lui MAK

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
69 replies to this topic

#37
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Nu e prea tarziu Tyby, contul va ramane deschis pana dupa sarbatori. In seara asta sau maine, David se va intalni cu Sebulbus, pentru a primi ajutorul nostru.

#38
Night Elf

Night Elf

    El Comandante

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,883
  • Înscris: 22.03.2005

View PostM_David, on Dec 22 2008, 16:53, said:

Seman cu tatal meu in foarte multe privinte si am sa incerc, prin comportamentul meu, sa nu-l fac de ras.

I-am promis...


....
David, te rog sa nu-ti uiti promisiunea. Mak era un tip minunat. Te rog sa nu-l dezamagesti. Cand ajung prin Craiova (din pacate nu prea curand ca tocmai mi-a nascut sotia) mi-ar place sa te cunosc. Da-mi un PM cu numarul tau de telefon si o sa te sun cand sunt prin zona. ;)

@Marius3k
Tineti contul deschis cat se poate de mult. Orice ajutor e bine venit in asemenea momente. Sunt multi useri poate binevoitori care sunt plecati in concediu sau sunt prinsi cu treburi si afla mai tarziu.

Eu de exemplu aseara am aflat....

#39
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,065
  • Înscris: 03.12.2005
Dragilor, am vorbit cu David, mama sa a deschis un cont, al carui IBAN mi l-a comunicat. Pentru c-a lovit nenorocirea si pe la mine n-o sa mai am cine stie ce timp in urmatoarele zile, asa ca ii transfer acum toti banii care s-au strans in cont, si inlocuiesc contul de aici cu cel care mi s-a comunicat.

Va rog sa-mi mai acordati un mic ragaz cu updatarea ultimilor donatii, are sa se intample si asta cand mai prind o secunda libera.

Am transferat acum suma de 10,550 lei in contul respectiv. Sunt pe fuga, editez cand ma intorc. Imi pare rau.

Attached File  transaction_24_12_2008_02_26.png   130.11K   921 downloads

#40
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Craciun Fericit Elena si David!

#41
M_David

M_David

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 22.12.2008
Nu prea stiu cum sa incep ... cred ca cel mai bine ar fi sa-ti spun condoleante, sebulbus, e tare greu sa pierzi o persoana, mai ales in prag de sarbatori.

Atat eu, cat si maica-mea va multumim pentru ajutorul acordat. Chiar nu ne asteptam, avand in vedere ca marea majoritate il cunosteati pe taica-meu de pe internet, si doar o mica parte v-ati intalnit in realitate cu el.
E incredibil cat de uniti pot fi oamenii cateodata.

Doar ce terminaram de impodobit bradul, nu prea ne iesi ca in alti ani, dar e bine si-asa :P
Va doresc sarbatori fericite tuturor, multa multa sanatate si tot ceea ce va doriti sa vi se indeplineasca ! Sunteti minunati :)

Attached Files



#42
micutza08

micutza08

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 10.10.2008
E foarte frumos facut bradul ;) Mie una imi place foarte mult, exact cum mi' doresc si eu: argintiu  :inlove: Ai facut o treaba buna!

Sarbatori fericite si tie, si tuturor!

#43
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postsebulbus, on Dec 24 2008, 14:33, said:

Pentru c-a lovit nenorocirea si pe la mine
Condoleante si zii daca e nevoie de ceva.

#44
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,065
  • Înscris: 03.12.2005
Multumesc, Sandy, am sa fiu ok dupa ce reusesc sa-mi potolesc nervii. Adica inteleg ca nu au reusit sa-l faca bine, dar macar un amarat de telefon puteau sa dea si jigodiile alea, macar din respect pentru o saptamana intreaga de pupat in fund si spagi si atentii. Cu ce-o fi gresit maica-mea sa afle in dimineata de ajun ca taica-su e la morga de azi noapte?

#45
cornel001

cornel001

    Scapat de la balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,261
  • Înscris: 30.07.2005
Imi pare rau, sebulbus :(
Poate le-o fi fost frica sa anunte ca au luat atentiile degeaba... sau poate fiindca asa sunt unii din oameni, mai nesimtiti sau prosti.

#46
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View PostM_David, on Dec 24 2008, 23:40, said:

Nu prea stiu cum sa incep ... cred ca cel mai bine ar fi sa-ti spun condoleante, sebulbus, e tare greu sa pierzi o persoana, mai ales in prag de sarbatori.

Atat eu, cat si maica-mea va multumim pentru ajutorul acordat. Chiar nu ne asteptam, avand in vedere ca marea majoritate il cunosteati pe taica-meu de pe internet, si doar o mica parte v-ati intalnit in realitate cu el.
E incredibil cat de uniti pot fi oamenii cateodata.

Doar ce terminaram de impodobit bradul, nu prea ne iesi ca in alti ani, dar e bine si-asa :P
Va doresc sarbatori fericite tuturor, multa multa sanatate si tot ceea ce va doriti sa vi se indeplineasca ! Sunteti minunati :)
Craciuan fericit, sa cresti mare si sa il intreci pe MAK in toate.

restul nu conteaza, dar cand iti va fi mai greu adu-ti aminte de sprijinul umanitatii care exista peste tot ( chiar si aici).

View Postsebulbus, on Dec 25 2008, 02:45, said:

Multumesc, Sandy, am sa fiu ok dupa ce reusesc sa-mi potolesc nervii. Adica inteleg ca nu au reusit sa-l faca bine, dar macar un amarat de telefon puteau sa dea si jigodiile alea, macar din respect pentru o saptamana intreaga de pupat in fund si spagi si atentii. Cu ce-o fi gresit maica-mea sa afle in dimineata de ajun ca taica-su e la morga de azi noapte?
pentru ca astia sunt . stai calm sunt doar cretini. ai grija de mama ta.

Craciun cat de cat linistit iti urez.

#47
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,529
  • Înscris: 04.05.2006

View Postsebulbus, on Dec 24 2008, 14:33, said:

Pentru c-a lovit nenorocirea si pe la mine................


Deci s-a intamplat pana la urma :(.....
Condoleante Sebulbus. Ce sfarsit stupid de an....:(

#48
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
:down: Condoleante...

#49
Astrul

Astrul

    PHD in fiare si betoane

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,578
  • Înscris: 10.05.2007
Condoleante Florin....

#50
gio_bari

gio_bari

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 246
  • Înscris: 27.12.2007

View PostAstrul, on Dec 25 2008, 10:28, said:

Condoleante Florin....
Bai ce rau imi pare....chiar acum in prag de sarbatori...sebulbus sa inteleg ca a murit bunciul tau?Stiu ce inseamna sa pierzi un bunic...:(
Oamenii rasar si apun foarte repede,dar numele lor nu le vom uita niciodata.

#51
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,515
  • Înscris: 26.09.2006

View PostTyby, on Dec 23 2008, 17:05, said:

Deci ... sper sa mai fie valabil. Din pacate, in anul de gratie 2008-2009, ING a decis ca nu poti sa depui cash la una din nultele sale "sucursale" (fransize a se citi), si ca - in tot Bucurestiul - poti face asta doar in cateva "sedii".

Am rugat un prieten cu Home Banking sa faca depozitul, sper sa nu fie prea tarziu. :(
Acelasi lucru l-am patit si eu alaltaieri numai ca e nu stiu nici un prieten care sa aiba Home Banking. Mi s-a spus doar la Unirea si Obor. Din pacate nu am putut ajunge acolo caci in cateva ore trebuia sa iau trenul catre Zalau iar aici nu exista nici o filiala ING (cea mai apropiata fiind la Cluj). L-am rugat pe sebulbus in PM sa-mi dea un cont al sau (fie si de card), daca are, la una din bancile existente in Zalau: BRD, BCR, BankPost.... N-am primit raspuns :(
Pe 27 eu plec din tara si ma intorc abia pe 3 tot la Zalau iar in Bucuresti o sa ajung abia pe 7 ianuarie.
Banuiesc ca mai sunt persoane in situatia mea si de aceea rog sa se lase contul deschis cat mai mult posibil.

#52
qwayke

qwayke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 09.02.2007
Condoleante Sebulbus

#53
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,515
  • Înscris: 26.09.2006

View Postsebulbus, on Dec 25 2008, 02:45, said:

Multumesc, Sandy, am sa fiu ok dupa ce reusesc sa-mi potolesc nervii. Adica inteleg ca nu au reusit sa-l faca bine, dar macar un amarat de telefon puteau sa dea si jigodiile alea, macar din respect pentru o saptamana intreaga de pupat in fund si spagi si atentii. Cu ce-o fi gresit maica-mea sa afle in dimineata de ajun ca taica-su e la morga de azi noapte?
Auuuu :(
Condoleante. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

#54
paul_kelso

paul_kelso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,983
  • Înscris: 08.08.2005
Condoleante...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate