Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Lichidare stoc

- - - - -
  • Please log in to reply
525 replies to this topic

#19
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
pai sa se uite unde i-am aratat eu  :D ."restul e can-can"

#20
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,478
  • Înscris: 14.04.2002
Am primit si eu ieri mailul cu amanarea livrarii bla bla. So totusi azi mi-a ajuns Dual Touch-ul. Mai putin de o sapt de la comanda

#21
hyperyon

hyperyon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,776
  • Înscris: 19.12.2003
imi pare rau ca nu am fost pe faza...vreo 2 tot imi luam

#22
aum

aum

    In sfarsit, NEFUMATOR!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,209
  • Înscris: 06.12.2006
si mie imi pare intr-un fel rau ca am pierdut aceasta ocazie dar am tel. mobile destule. i'll manage. :)

#23
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
cu rabdare , multe refreshuri si MULT noroc am prins 2 la reducere. nu mai am nici unul  :D

#24
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Am facut si eu o comanda pentru un Motorola Z3 (187,50 lei cu tot cu o cartela de 4 euro). A ajuns din pacate prea tarziu (era cadou de Craciun). E interesat cineva de pretul asta (plus taxe transport) ? Nu vreau sa fac gheseft, vreau doar sa-mi recuperez banii.

#25
Florin_lou

Florin_lou

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,559
  • Înscris: 26.03.2006

View PostIon_de_la_Raion, on Dec 30 2008, 18:01, said:

Am facut si eu o comanda pentru un Motorola Z3 (187,50 lei cu tot cu o cartela de 4 euro). A ajuns din pacate prea tarziu (era cadou de Craciun). E interesat cineva de pretul asta (plus taxe transport) ? Nu vreau sa fac gheseft, vreau doar sa-mi recuperez banii.
la pretul asta e o afacere rentabila, pacat ca folosesc dual sim, sper sa il dai, sigur il dai la pretul asta.

#26
flocea91

flocea91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 06.11.2003

View Postmedley, on Dec 23 2008, 19:59, said:

Unde te uiti tu, ca eu daca ma uit pe aici nu vad ce zici tu ca vezi, cel putin nu la 24 luni.
mai atent pe viitor.


BIne tinere, bine ca esti tu, ca de nu muream prost. Intra tu pe pagina aia si dupa, da clic pe modelul de telefon: alb sau negru si vezi ce scrie acolo. Incearca efectiv sa comanzi unul si vezi ce pret iti afiseaza. Si dupa aia mai vorbim, la o bere.

#27
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
varsta nu are nici o legatura ( in acest caz) cu relevanta. asa cum e destul  de evident ca nu are legatura nici cu inspiratia ( vezi nick-ul tau)
dar revenind. ceea ce ai sesizat tu cu atata vigilenta este o greseala a administratorilor site-ului.
ai comandat tu online si te-au pus sa dai banii aia? da-mi voie sa raspund eu : Nu!
sunt 4 shopuri in cluj, da fuga la unul din ele si ia-l cu pretul corect daca il doresti.

Edited by medley, 01 January 2009 - 14:08.


#28
andrey_pk

andrey_pk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.12.2008
am dat comanda de un telefon pe data de 18 si am platito cu cardul pe data de 24...de cand se considera facuta comanda...de cand am dat atunci prima oara sau de cand am platito??..si btw nici astazi nu a venit

#29
flocea91

flocea91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 06.11.2003
@andrey_pk: normal iti vine in 5 zile lucratoare de cand ti-au luat banii din cont. Doar ca acu de sarbatori o sa dureze ceva mai mult. Sunt in aceeasi situatie cu tine, am comandat un telefon din 15 decembrie si inca il astept.


View Postmedley, on Jan 1 2009, 14:07, said:

varsta nu are nici o legatura ( in acest caz) cu relevanta. asa cum e destul  de evident ca nu are legatura nici cu inspiratia ( vezi nick-ul tau)
dar revenind. ceea ce ai sesizat tu cu atata vigilenta este o greseala a administratorilor site-ului.
ai comandat tu online si te-au pus sa dai banii aia? da-mi voie sa raspund eu : Nu!
sunt 4 shopuri in cluj, da fuga la unul din ele si ia-l cu pretul corect daca il doresti.


Bun, asadar ne certam pe o greseala a adminului de la Orange. Nu pot sa-mi sustin parerea pentru ca am deja telefoane comandate pe webshop si nu mai pot comanda altele. O sa merg la OrangeShop Cluj sa ma informez.
(ps: adica nick-ul meu e lipsit de inspiratie?!)

#30
andrey_pk

andrey_pk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.12.2008
spuneti-mi va rog...celor care le'a venit telefonul...in cat timp va venit??

#31
ytsejam

ytsejam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 15.12.2008

View Postandrey_pk, on Jan 2 2009, 17:16, said:

spuneti-mi va rog...celor care le'a venit telefonul...in cat timp va venit??

S-ER M600i si NK E50 comandate pe 12 dec , in patru zile (16 dec livrat) M600i (fara card :deadtongue:) iar la E50 mi-au anulat comanda si desi mi-au spus ca o sa ajunga am primit mail cu returnarea banilor (ambele comenzi au fost achitate cu cardul)

#32
stefan_ro

stefan_ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.09.2006
Am comandat in 12 decembrie un Motorola Z8 si nici pana in ziua de azi n-a venit.Am contactat eu serviciul relatii clienti in 23 sau 34 decembrie si abia atunci mi-au spus ca va fi livrat ori intre craciun si revelion, ori dupa data de 1 ianuarie 2009. Toata chestia asta mi-a lasat un gust amar, in primul rand ca vroiam sa fie un cadou de craciun, in al doilea rand ca vroiam sa fac comanda online si pentru un alt telefon , de data asta cu prelungire de abonament, iar comanda cu motorola nefiind finalizata nu pot comanda altceva. Noroc ca am aflat ca s-a mai prelungit oferta si poate o sa-mi comand un E51 si eu. In orice caz, eu consider ca orange ar fi trebuit sa sune sa anunte ei ca vor intarzia cu livrarea comenzilor. ca va dura mai mult decat cele 5 zile lucratoare , dupa cum scrie si pe site la ei. Mai trebuie sa lucreze ditamai firma orange la imbunatatirea relatiei cu clientii. Sunt profund dezamagit de stilul lor de lucru.

#33
prestigio

prestigio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 24.08.2006
vad ca mai sunt in situatia mea chiar mai rau, eu am comandat pe 16, dar nu e o consolare, e o confirmare a seriozitatii orange...bine ca au stiut sa ia banii.

#34
ikebana

ikebana

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 13.11.2005

View Poststefan_ro, on Jan 2 2009, 17:59, said:

Am comandat in 12 decembrie un Motorola Z8 si nici pana in ziua de azi n-a venit.

La fel. Am comandat pe 12 un Lg chocolate si nici vorba de livrare pana azi.. tot cadou de craciun.. bastards!! :cursing:

#35
prestigio

prestigio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 24.08.2006
a primit careva comanda de la lichidarea de stoc azi sau orange se tine de cuvant si le avem pt craciunul din 2009

#36
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
"Orange-Ro" are mult prea mult de lucru ! Poate maine le primiti , e ajunul de Craciun pe stil vechi !

Sretan Bo¾iæ , Hristos se rodi !  Craciun Fericit !

Edited by Teophileos, 05 January 2009 - 18:05.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate