Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto
 Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!
 Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 

ce se intampla cu orange?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,809
  • Înscris: 06.12.2006
de zile bune la orange vad ca nu mai functioneaza nici serviciul relatii clienti 444 si nici *100#. de zile bune doresc sa fac niste modificari si nu reusesc. imi da numai erori. la 444 nici macar nu reusesc sa intru in meniu. imi cere la inceput sa introduc numarul orange si diez si apoi nu se mai intampla nimic. la *100# imi spune mai mereu "pagina neaccesibila, va rugam incercati mai tarziu". ce se intampla, ca nu mai pot sa-mi controlez deloc optiunile, ma simt parca as fi legat de maini. nu pot sa vorbesc cu nimeni de la ei. parca ar fi inexistenti acum. chestia asta nu se poate lasa asa. sunt sigur ca nu e prea legal sa nu beneficiez de consultanta si sa mi se rezolve cererile atat timp cat sunt platitor de niste bani. parca ar fi la reclamele de la tv, dar la tv se spune.... iei acum , platesti la anul. la orange e...platesti acum, beneficiezi de servicii la anul.  :D

Edited by tdan08, 27 November 2008 - 17:31.


#2
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007
Presupun ca ti-au banat si IP-ul ca sa nu intri pe www.orange.ro iar shopurile se inchid brusc cand te apropii de ele.

Incearca sa ii suni pe: 021.203.30.30 si 021.203.33.33

Spor

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate