Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Fobie de Mall

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
mariusisk

mariusisk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.09.2008
Am cunoscut o fata draguta am esit de vro 5 ori in oras in diverse locatii dupa aproximativ 2-3 sapt am zis sa ai fac o surpriza am invitato in oras nu iam spus unde mergem intr-un final am ajuns la 200m de un mall unde  normal aveam bilete la un film . Recunosc fata mia spus la prima intalnire ca nu ai place in mall dar na sa fim seriosii acum ce vor fetele :P eu unu stiu ca fetele sunt topite dupa mall in fine . Cand mai aveam in jur de 40-50m sa intram in mall ia se opreste brusc si se uita ciudat la mine aproape incepe sa planga cu ochii rosii a-mi spune ca ia nu merge si ca vrea inapoi ai zic ok np dale draq de bilete si film . dupa o seara total ratata da nu am mai stiut unde sa merg si ce sa fac a-ti dai seama am facut fata sa planga cand rezultatul trebuia sa fie total diferit  :cursing: . mia spus ca ia nu crede ca vrea sa mai vb cu toate ca zice ca  am fost ok pana atunci dar am jignito prea tare cand am duso la mall cu toate ca ia mia zis ca nu ai place acolo ce pm sa fac eu asa ceva nu am mai auzit   :deadtongue:   .

#2
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,784
  • Înscris: 06.09.2004

View Postmariusisk, on Nov 24 2008, 02:31, said:

Am cunoscut o fata draguta am esit de vro 5 ori in oras in diverse locatii dupa aproximativ 2-3 sapt am zis sa ai fac o surpriza am invitato in oras nu iam spus unde mergem intr-un final am ajuns la 200m de un mall unde  normal aveam bilete la un film . Recunosc fata mia spus la prima intalnire ca nu ai place in mall dar na sa fim seriosii acum ce vor fetele :P eu unu stiu ca fetele sunt topite dupa mall in fine . Cand mai aveam in jur de 40-50m sa intram in mall ia se opreste brusc si se uita ciudat la mine aproape incepe sa planga cu ochii rosii a-mi spune ca ia nu merge si ca vrea inapoi ai zic ok np dale draq de bilete si film . dupa o seara total ratata da nu am mai stiut unde sa merg si ce sa fac a-ti dai seama am facut fata sa planga cand rezultatul trebuia sa fie total diferit  :cursing: . mia spus ca ia nu crede ca vrea sa mai vb cu toate ca zice ca  am fost ok pana atunci dar am jignito prea tare cand am duso la mall cu toate ca ia mia zis ca nu ai place acolo ce pm sa fac eu asa ceva nu am mai auzit   :deadtongue:   .

era doar o scuza. de fapt si-a dat seama ca esti agramat si postezi total aiurea pe forumuri.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate