Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...
 La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!
 Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 

Piuie calculatoru

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
aDNN

aDNN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 05.08.2008
Bai frate.. deci deja ma dispera ce tot are de piuie cand ma jok la temp 50 in bios.. si nu stiu ce piuie oare la procesor ? :| miam schimbat si cooleru de la el.. si vad ca a inceput iar sa piuie prima data am crezut ca de la cooler e ca e slab.. da aku vad ca piuie si cu asta .. spuneti si mie ce sa fak pls.. sau macar de ce face asa.. si ce

#2
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006
Temperature warning , ar trebui sa poti sa-i dai disable din bios.

Te anunta ca temperatura procesorului este mare si o sa se inchida calculatorul daca este setat.

Piuie la 50 de grade se inchide la 55 de exemplu.

#3
Pazvante

Pazvante

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 31.10.2008

View PostaDNN, on Nov 15 2008, 23:30, said:

Bai frate.. deci deja ma dispera ce tot are de piuie cand ma jok la temp 50 in bios.. si nu stiu ce piuie oare la procesor ? :| miam schimbat si cooleru de la el.. si vad ca a inceput iar sa piuie prima data am crezut ca de la cooler e ca e slab.. da aku vad ca piuie si cu asta .. spuneti si mie ce sa fak pls.. sau macar de ce face asa.. si ce
da-i sa manance! asa piuie si perusii mei cand le este foame...

#4
aDNN

aDNN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 05.08.2008
da ce sai mai dau frate ca la CPU warning Temperature e DISABLED... :|
si in dreapta la help scrie [60C - 90C] Alarm when curent Temperature over than the selected temperature..

Attached Files


Edited by aDNN, 16 November 2008 - 19:20.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate