Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon
 installation has failed there was...

Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono
 Dan Blondu vs. Marian Piciu

Side - Antalya

Nume fetita - international dar c...

A fost lansat MX Linux 23.3
 

Redirectionarea apelurilor

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ogdi

ogdi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 24.10.2008
de curand mi-am facut abonament la orange... inainte eram client activ de prepay... (nu dau mai multe detalii pentru ca nu cred ca e necesar) ...
ce as dori e ca apelurile pe care le primesc pe cartela de prepay sa fie redirectionate catre numarul de abonament. am tot incercat in setarile telefonului dar nicicum nu ma lasa. mentionez ca nu mai am credit pe cartela prepay si ca am cartelele in 2 telefoane diferite.
as mai dori daca se poate sa imi explice cineva cum functioneaza mecanismul de redirectionare...daca si ce costuri implica

#2
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,629
  • Înscris: 20.10.2006
La Orange si Vodafone pe cartela nu este disponibil serviciul de redirectionare a apelurilor. Asa ca nu mai are rost sa incerci.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate