Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Program de compus muzica...pls

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
shortLThug

shortLThug

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.07.2007
Fl studio 7 e destul de bun si reason
http://www.warbeats.com/  p uteti gasi tutorialuri de folosire,banca de sunete si proiecte :coolspeak:

Edited by antinari, 24 January 2009 - 02:08.


#20
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,424
  • Înscris: 08.12.2006
huh? Adică "Fl studio 7 e destul de bun, si reason" sau "  Fl studio 7, e destul de bun si reason" că n-am înțeles care e destul de bun și care e și el pe acolo...  
Oricum antevorbitorii acu sunt pe la EMI, Sony music, etc., 2006 a fost anu trecut :D

#21
MicSiRau

MicSiRau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 17.06.2008

View PostshortLThug, on Sep 3 2007, 22:12, said:

Fl studio 7 e destul de bun si reason
http://www.warbeats.com/  p uteti gasi tutorialuri de folosire,banca de sunete si proiecte :coolspeak:
Si cum downloadez ca nu vad nici un buton de download?  :mellow:
Multumesc!  :kisstogether:

Edited by antinari, 24 January 2009 - 02:09.


#22
nightfever

nightfever

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 09.01.2007
reason mi se pare ca are un sound engine cam "slab", subtire, in sensul ca stai mai mult sa prelucrezi un sunet ca sa sune bine
daca ar fi sa compar Sylenth1 VST cu Subtractor, Sylenth ar castiga

plus ca am impresia ca nu il poti crea live decat daca ai clape midi, nu poti folosit tastatura

#23
CYCLER

CYCLER

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 471
  • Înscris: 15.05.2006
Poti folosi un plugin de keyboard -to-MIDI si ceva driver de loopback software, daca tii musai sa folosesti tastatura.

#24
Dj_Eagle

Dj_Eagle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 12.04.2007
Dupa mine, cel mai bun program audio, este cel cu care esti tu obisnuit si pe care il cunosti si stii sa il folosesti cel mai bine. ;)

Personal, folosesc mai multe programe, dar cele mai bune sunt:  Ableton Live  si cele de la Steinberg adica Cubase , Nuendo ,etc.

Dar daca tu vii si spui: "caut si eu un programel buuun de compus muzica" (tinand cont ca e ptimul tau post) nu cred ca folosesti vreun program (soft audio) si nu cred ca ai mai facut vreodata asa ceva. Eu iti sugerez, pentru inceput sa apelezi la E-Jay . Pentru tine (pentru incepatori) este potrivit. ;)

Parerea mea. :D

#25
ChromeRazoR

ChromeRazoR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.12.2009
încearcă frooty loops

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate