Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

FALLOUT 3

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
marius ro

marius ro

    dirty bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,406
  • Înscris: 26.09.2006
An expansive world, unique combat, realistic visuals, tons of player choice, and a cast of dynamic characters are just some of the highlights in this post-apocalyptic sequel from the creators of Oblivion.

Platforms: PC PS3 XBOX360  

Release Date: October 28, 2008

http://www.gametrail...ayer/41062.html
http://www.gametrail...ayer/41331.html
http://www.gametrail...ayer/39285.html

#2
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
S-a dus sistemul turn-based s-a dus si farmecul Fallout 1/2. Cui i-a fost dor de Fallout sa joace din nou primele jocuri :P

#3
Kdefthog

Kdefthog

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 16.09.2008
Am jucat aseara o ora Fallout 3(varianta PC), dar nu am fost foarte impresionat. Modul de creare a personajului e jalnic/hilar  :lol: Te nasti si incepe sa te intrebe taicatu cum vrei sa te cheme, daca vrei sa fii baiat sau fata, cum vrei sa arati. De aici incepe evolutia: la 1 an, la 10 ani, la 16 ani si la 19 ani parca, cand trebuie sa iesi dintr-un buncar (Vault 101). Jocul e real time dar poti juca si turn-based in momenul luptelor, dar mi s-a parut ceva deranjant ca armele in timp real au un usor "lag"/"delay" in momentul in care tragi. Am sa vad cum este mai departe.

#4
picu022

picu022

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,070
  • Înscris: 04.02.2008
Cred ca este cel mai prost joc scos in ultima vreme. Si mediul inconjurator si personajul arata jalnic, ce sa mai zic de arme...
Pacat ca acest jos strica seria Fallout.

#5
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Si AI-ul este total la pamant.

#6
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
unde gasesc The Citadel ? am nevoie pentru a ma antrena ca sa pot folosi heavy armour

am citit si pe net si nu gasesc

Quote

Location

The Citadel is located west of Rivet City, past the Jefferson Memorial across the river.
[edit]Entry

The Citadel can only be entered as part of a mission of the main quest.
[edit]Appearances

The Citadel appears in Fallout 3.


#7
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
am reusit...trebuiesc facute questurile principala...unul dintre ele va duce exact la citadela...aceasta este inchis si sa afla in sudul hartii,in dreapta raului,la NW de laboratorul lui James

#8
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
nu am jucat nici un joc din seria asta,despre ce e vorba in joc(detalii cat de multe daca puteti)?

#9
dutzulica

dutzulica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 276
  • Înscris: 20.12.2007
Pai e un RPG shooter intr-o lume post holocaust nuclear. Tu iesi dintr-un bunker protejat si atunci incepi sa joci.
Detalii multe daca vrei cauta si tu niste review-uri sau mai bine pe wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fallout_3
http://en.wikipedia....allout_(series)

Edited by dutzulica, 05 November 2008 - 19:44.


#10
ZeuS01

ZeuS01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.08.2007
Nu mi se pare chiar asa stralucit... dupa o ora max de jucat, ma plictisesc.
Oricum, merita jucat!!!

#11
vali38

vali38

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,845
  • Înscris: 16.10.2005
par ar trebui sa te hotarasti la care varianta ramai

eu spun ca e cel mai bun fps rpg care l-am jucat...chestia e ca nu sunt nici multe jocuri de genul asta...

pana la urma l-am terminat...mi-a placut TOTUL la el dar am fost foarte dezamagit de final...se termina brusc si repde si nu ai posibilitatea de a te alatura uneia din parti decat la sfarsitul jocului...astfel nu sti cum e sa joci de partea raului sau... eu stiu... cum era prin oblivion... dupa ce iti da sticluta aia in enclave fortress si mergi la citadel,iti vei stabili viitorul pentru urmatoarele si ultimele 15 min de joc

alta chestie care nu mi-a placut este faptul ca,odata terminat,nu mai ai posibilitatea sa mai continui ca si in oblivion

si de ce fac mereu asocierea cu oblivion ? multe dintre elementele TESIV se regasedsc in F3 sub alte forme

#12
ZeuS01

ZeuS01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.08.2007
Raman la amandoua.
Imi place ca grafica dar ceva nu-mi place. Nu stiu ce. Poate storyline-ul sau gameplay-ul... Imi place sa-l joc dar ma plictisesc repede. De exemplu acum am chef sa ma joc pentru ca nu m-am mai jucat de aseara, dar dupa ce ma duc acasa si-l joc o ora, ma plictisesc...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate