Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Problema la Gothic 1

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
SYNDROM3

SYNDROM3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 12.01.2009
Am fost si am vorbit cu melvin cel din swamp camp ,iar acum nu stiu ce sa fac sa vina dusty cu mine...unde mai trebuie sa ma mai duc?

#20
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,861
  • Înscris: 06.10.2003

View PostSYNDROM3, on Feb 7 2009, 10:51, said:

Am fost si am vorbit cu melvin cel din swamp camp ,iar acum nu stiu ce sa fac sa vina dusty cu mine...unde mai trebuie sa ma mai duc?

Du-te si vb. iara cu Dusty. Vezi sa ai 100 de ore pt. mituit garda de la poarta, altfel nu poti iesi cu el din Old Camp.

#21
SYNDROM3

SYNDROM3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 12.01.2009

View Postshiva, on Feb 7 2009, 21:38, said:

Du-te si vb. iara cu Dusty. Vezi sa ai 100 de ore pt. mituit garda de la poarta, altfel nu poti iesi cu el din Old Camp.
Nu am ce sa vb pentru ca imi apare END...dupa mine nu vrea sa vina si am strans 100 de ore...

#22
SYNDROM3

SYNDROM3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 12.01.2009
Nu stiu cum sa trec la chapter 3 ca am ajuns guard(lvl 10)si am facut majoritatea misiunilor,acum nu mai stiu la cine sa ma duc ca nimeni nu imi mai da nici o misiune...Ma poate ajuta cineva ?

#23
Maick

Maick

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.06.2007

View Postzink93, on Oct 16 2008, 16:01, said:

Am prins si eu gustul RPG-urilor de mult timp.Am dat de Gotic 1.Si....treaba-i ca nu mai stiu cum sa trec.Am trecut de toate la inceput,sunt templar din Swamp Camp si am ajuns in drum spre Sleeper.......Am avansat ceva,dar,stiu ca sunt 5 samani stravechi si trebuie sa-i omori pe toti...am omorat 3.Am ajuns undeva unde e un templar si zice ca e invincibil (facut de Kor Kalom)....treaba e ce stiu cum sa-l omor,dar nu stiu cum sa deschid poarta aceea......Va roooog :deadtongue:  ajutati-ma.........cum o deschid...??         :worthy:

Am jucat mai de mult numai tin asa bine minte dar parca trebuia sa tragi cu arcu in niste ornamente de pe perete ca sa deschizi o incapere, unde sunt niste sigilii de care trebuie sa invarti ca sa deschizi alta poarta. Poate te ajuta asta.. mult succes!

#24
SYNDROM3

SYNDROM3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 12.01.2009

View PostSYNDROM3, on Feb 12 2009, 17:07, said:

Nu stiu cum sa trec la chapter 3 ca am ajuns guard(lvl 10)si am facut majoritatea misiunilor,acum nu mai stiu la cine sa ma duc ca nimeni nu imi mai da nici o misiune...Ma poate ajuta cineva ?
Imi raspunde si mie cineva...

#25
SYNDROM3

SYNDROM3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 12.01.2009
Am dat de o noua problema...nu stiu cum sa trec mai departe la chapter 3 am facut toate misiunile de la fiecare membru din old,sect,new camp ,iar acum nu mai am de lucru.Y`Berion nu ma baga in seama ca are slujba la fel ca si Kolomn in old camp am facut toate misiunile iar in new camp la fel...nush ce sa fac ...

#26
mmmisu

mmmisu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.07.2008

View PostSYNDROM3, on Feb 13 2009, 19:35, said:

Am dat de o noua problema...nu stiu cum sa trec mai departe la chapter 3 am facut toate misiunile de la fiecare membru din old,sect,new camp ,iar acum nu mai am de lucru.Y`Berion nu ma baga in seama ca are slujba la fel ca si Kolomn in old camp am facut toate misiunile iar in new camp la fel...nush ce sa fac ...
stai la slujba pe la inserate .Cam pe la ora 8 acolo si cand incepe slujba o sa treci in nivelul 3

#27
SYNDROM3

SYNDROM3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 12.01.2009

View Postmmmisu, on Feb 13 2009, 20:24, said:

stai la slujba pe la inserate .Cam pe la ora 8 acolo si cand incepe slujba o sa treci in nivelul 3
slujba apare non stop...eu o sa incerc

#28
mmmisu

mmmisu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.07.2008

View PostSYNDROM3, on Feb 13 2009, 20:35, said:

slujba apare non stop...eu o sa incerc
te invarti pe acolo pe la 8 seara si la un moment dat apare un film cu niste orci si apoi trece in nivelul3

#29
osmiumbin

osmiumbin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 17.09.2007
Deci ii dai ouale de minecrawler lui kalom si cand iti zice ca are toate ingredientele pentru slujba, te duci si te culci pana noaptea deci dai sleep until midnight si apoi te duci la templu si vorbesti cu cor angar care este langa yberion, afara in curte!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate