Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

HandWave

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
tony_ghitzu

tony_ghitzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 22.07.2008
Salut! Cautand pe Internet dupa fel de fel de aplicatii, am gasit aplicatia HandWave, care mi s-a parut foarte interesanta. Ce stiti despre aceasta aplicatie? O are cineva? (daca o are, il rog sa o posteze). Aveti idee daca poate fi folosita si pe Nokia N73? (banuiesc ca foloseste camera secundara, deci teoretic ar trebui sa mearga)

#2
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
ok , buna "descoperirea" ta
stiu ca exista asa ceva si pentru java
revin in cateva momente si cu numele programului

#3
m1nun3

m1nun3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.09.2007
La ce dumnezeu ti-ar folosi o asemnea aplicatie? Dupa o zi de folosire cred ca faci febra musculara mai ceva ca la sala. Si dupa cate am observat merge doar stanga dreapta.
Intentia este buna dar aplicatie este absolut inutila, nu ii gasesc nici o intrebuintare

Edited by m1nun3, 17 October 2008 - 16:35.


#4
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
ar fi "cool" sa te joci asa cu telefonul

#5
tony_ghitzu

tony_ghitzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 22.07.2008
Acum vad ca merge si pe N73  :lol: . Am revazut filmarea atent si am observat ca alaturi de N95-ul 8GB mai e folosit si un N73. Intr-adevar, se pare ca nu merge decat stanga-dreapta  :angry: . Ma tem ca si la asta e problema cu semnarea cum e la RotateMe, pe care am reusit sa il fac cu chiu cu vai cu ajutorul cuiva de pe Softpedia  :D .
baghy, ziceai ceva de o aplicatie java similara... Stii cum se numeste? Daca o ai poti sa o postezi?
Are totusi cineva HandWave asta sau vreo alta aplicatie de genul?

#6
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007

View Posttony_ghitzu, on Oct 18 2008, 20:42, said:

Acum vad ca merge si pe N73 :lol: . Am revazut filmarea atent si am observat ca alaturi de N95-ul 8GB mai e folosit si un N73. Intr-adevar, se pare ca nu merge decat stanga-dreapta :angry: . Ma tem ca si la asta e problema cu semnarea cum e la RotateMe, pe care am reusit sa il fac cu chiu cu vai cu ajutorul cuiva de pe Softpedia :D .
baghy, ziceai ceva de o aplicatie java similara... Stii cum se numeste? Daca o ai poti sa o postezi?
Are totusi cineva HandWave asta sau vreo alta aplicatie de genul?


Asta caut si eu! Dar din pacate nu am gasit nimic si nu stiu daca Samir va mai aparea...parerea mea e ca s-a retras din treaba.....ori o fi patit ceva (doamne fereste) si numai are cum sa ajunga la calculator....

#7
baghy

baghy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 21.12.2006
Mai multe detalii despre aplicatia aceea java aici
In curand voi adauga si link de download !

#8
infinion

infinion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 29.01.2007

View Posttony_ghitzu, on Oct 14 2008, 15:19, said:

Salut! Cautand pe Internet dupa fel de fel de aplicatii, am gasit aplicatia HandWave, care mi s-a parut foarte interesanta. Ce stiti despre aceasta aplicatie? O are cineva? (daca o are, il rog sa o posteze). Aveti idee daca poate fi folosita si pe Nokia N73? (banuiesc ca foloseste camera secundara, deci teoretic ar trebui sa mearga)
uite de cand astept aplicatia asta http://forum.softped...t...=429897&hl=  si e doar inceputul la ce se pot realiza

#9
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 03.12.2007

View Postinfinion, on Oct 20 2008, 23:13, said:

uite de cand astept aplicatia asta http://forum.softped...t...=429897&hl= si e doar inceputul la ce se pot realiza


Infinion, Stii cumva cand se va lansa aplicatia aia??? Sunt pur si simplu :wub: de cand am vazuto :D E mai tare decat HandWave :P

#10
tony_ghitzu

tony_ghitzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 22.07.2008

View PostSteauaboy95, on Oct 21 2008, 23:04, said:

pur si simplu :wub: de cand am vazuto :D E mai tare decat HandWave :P

Sa fim seriosi, HandWave e o aplicatie rudimentara. Nu are rost comparatia cu aplicatia asta. E chiar extraordinara!
Adevarat... Stiti cand se lanseaza? Oricum, eu ma multumesc si cu HandWave pentru ca e buna si asta decat niciuna...

Edited by tony_ghitzu, 22 October 2008 - 14:19.


#11
gebar

gebar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 08.02.2008

View PostSteauaboy95, on Oct 18 2008, 21:50, said:

Asta caut si eu! Dar din pacate nu am gasit nimic si nu stiu daca Samir va mai aparea...parerea mea e ca s-a retras din treaba.....ori o fi patit ceva (doamne fereste) si numai are cum sa ajunga la calculator....

Attached Files



#12
tony_ghitzu

tony_ghitzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 22.07.2008
mersi mult de tot, gebar :)... pot face cumva sa imi dispara imaginea live de la camera secundara din coltul din stanga?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate