Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

CFR - CHELSEA

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
aspixel

aspixel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 18.07.2008
Am downloadat meciul Roma-CFR de pe warez_spam de vreo saptamana... acuma vad ca cfr-chelsea nu a mai aparut? nu are nimeni?? As vrea sa-l scriu pe dvd... Ms..

#2
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Conform spuselor unora de pe aici, o sa fie dat la cinema peste ceva timp.  Filmele istorice vor fi la mare cautare..

#3
aspixel

aspixel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 18.07.2008

View PostSoR!n, on Oct 4 2008, 14:51, said:

Conform spuselor unora de pe aici, o sa fie dat la cinema peste ceva timp.  Filmele istorice vor fi la mare cautare..
nu inteleg un lucru... dinamo-nec apare pe torrent, cfr-chelsea nu..... de fiorentina - steaua nu zic nimic ca e si normal sa apare, dar si cfr-chelsea ar fi... nu pot sa cred ca nimeni nu a facut vreun tv-rip.. sper macar sa faca azi de pe sport.ro..

#4
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
L-am înregistrat eu în întregime (cu tot cu reclamele de la pauză). Numai bun de pus pe DVD (aproape 4 GB). :)

#5
aspixel

aspixel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 18.07.2008

View PostCodename, on Oct 4 2008, 15:54, said:

L-am înregistrat eu în întregime (cu tot cu reclamele de la pauză). Numai bun de pus pe DVD (aproape 4 GB). :)
ma lasi sa-l downloadez de la tine? de p un hub sau torrent

#6
DtzDanutz

DtzDanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 26.06.2006
Fa un request pe warez_spam si scrie la ei pe forum, sigur iti raspunde cineva ;) .

#7
aspixel

aspixel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 18.07.2008

View PostDtzDanutz, on Oct 4 2008, 16:04, said:

Fa un request pe warez_spam si scrie la ei pe forum, sigur iti raspunde cineva ;) .
ok, o sa incerc

LE: am facut reaquest si pe file list si pe warez_spam... sper sa-l puna careva... daca nu poate mi-l da codename.. :D sper

Edited by aspixel, 04 October 2008 - 15:22.


#8
kuki403

kuki403

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 27.02.2007
am vazut ca warez_spam e un site privat...
aspixel, de unde pot sa downloadez si eu meciul cu roma? m-ar interesa si alte meciuri daca se pot scoate de undeva

am inteles ca azi iar s-a lasat cu un meci interesant. 13-14 cu U . incredibil. nici nu stiu daca s-a transmis undeva ca am fost plecat din cluj

#9
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Nu, nu a fost transmis de nici un post TV, din păcate.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate