Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Cum pot sa ma razbun pe cineva

- - - - -
  • Please log in to reply
320 replies to this topic

#37
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008
nu am probleme sunt doar un baiat de 17 care este batjocorit de cineva din cartier

#38
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Si crezi ca o sa gasesti rezolvarea pe forum?

Orice solutie iti este expusa aici e degeaba daca nu ai curajul sa o pui in practica.

#39
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008

View PostBobby_ro, on Oct 2 2008, 23:18, said:

Si crezi ca o sa gasesti rezolvarea pe forum?

Orice solutie iti este expusa aici e degeaba daca nu ai curajul sa o pui in practica.
daca pun in practica o sa fiu batjocorit si mai rau ce vrei sa fac sa il dau in judecata?

#40
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ti-a fost sugerat pe aici tot ce era posibil, si variante legale si prostesti si de toate, daca nici una nu e valabila incearca sa te sinucizi.

Daca la 17 ani nu esti in stare sa te descurci intr-o situatie copilareasca ce dracu vei face in viata mai tarziu cand vei avea cu adevarat probleme?  :huh:

Edited by Bobby_ro, 02 October 2008 - 22:32.


#41
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008
ma nene cred ca fiecare a avut astfel de interferente si nu cred ca au chemat politia

Edited by lonelyC1, 02 October 2008 - 22:55.


#42
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
pai nu chema politia, dute si dai doua picioare in gura si ai terminat  -_- la 17 rezolvi mai multe asa decat cu politia, mai ales ca acum nici nu e cazul.

#43
lonelyC1

lonelyC1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 28.07.2008
daca nu ai inteles bobby mai scriu odata ala e smecher eu nu intelegi?

#44
tyrael

tyrael

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,926
  • Înscris: 26.09.2006
Incearca sa-l eviti,sa eviti locurile pe care obisnuieste sa umble.Ce sa-i faci,in viata unu-i cu smenul,altu-i cu gura,altu-i mai slab de inger....selectie naturala.
Iti garantez ca daca afla ca te-ai razbunat pe el o patesti mai rau.Mai bine lasa dracului preocuparile astea.Ce rezolvi ? Vrei sa fi smecher,ia-ti un pistol sau un cutit si infigei-l in picior,cap,inima,unde poftesti.Si dupa aia sa te vezi la Jilava sau mai stiu eu pe unde cu pareri de rau si mustrari de constiinta.
De ce vrei sa-ti bati joc de viata ta ? Ai incercat sa vorbesti cu parintii despre asta ? Chiar daca sunt "demodati",poate au intelepciunea necesara sa te aduca pe calea cea buna.

Si ai cam avea nevoie.... Incearca sa asculti si pe altii (nu pe mine,nu pe forumisti) incearca sa primesti si sfaturi,nu mai fa totul de capul tau ca ai nevoie de ajutor. Si nu sunt ironic,dimpotriva.Te inteleg prea bine,orice adolescent a avut la un momentdat (chiar si eu) probleme cu smecherasii astia.

Sa-ti mai zic un secret;dupa ce-ti gasesti prietena (si-ti vei gasi,ca doar esti baiat mare!) ai sa vezi ce frumoasa este viata.Poate pentru prima oara o sa stii ce inseamna SA IUBESTI si sa fi iubit.Si iti garantez ca o sa razi pe sub mustati si o sa-ti amintesti cu sictir de toti smecherasii astia care vor bagare de seama si se iau de cei mai slabi.
Si inca ceva;ai incredere in tine ! Sa auzim de bine ! ;)

#45
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Daa, sa vezi ce romantic va fi cand vei fi cu viitoarea cucerire la plimbare (generic vorbind) si te vei intalni intamplator sau nu cu respectivul  :D show! .. atunci sa te tii ... prietena ta va fi impresionata  :rolleyes:

#46
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006

View Posttyrael, on Oct 3 2008, 00:53, said:

Ai incercat sa vorbesti cu parintii despre asta ?

Asta vroiam sa-l intreb si eu. De ce nu incerci sa-ti expui problema in fata parintilor tai si de comun accord gasiti o solutie.

Parintii fac orice pentru copilul lor deci nu vad de ce ar fi o retinere pentru ei sa te ajute poate chiar sa-ti rezolve problema.

Doar nu o sa mori de rusine ca te-au ajutat parintii , nimeni n-a murit pana acuma.

#47
V-K

V-K

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 01.09.2008
măi da fraier mai ești, profită de faptul că ai 17 ani, că ăla e mai mare, etc. Mergi frumos și iei de la taicătu o șurubelniță, și ieși pe afară și cănd apare individu, îl lași să se apropie destul de mult, și șurubelnița o ți chitită în buzunar (și mâinile în buzunar)  și cănd e lângă tine îi dai fix în ochi, și de mai mute ori, dacă-l pizdești, măcar pizdește-l bine. Oricum îți iei bătaie dacă ei sunt mai mulți, dar tu ești bătut iar el e pizdit pe viață, iar dacă apar probleme atunci spui că ei te-au lovit cu șurubelnița în cap și te-au luat la picioare și că pe jos ai găsit-o. Mai bagi și de la tine că ți-au pus cuțitu la gât, că ai primit amenințări cu moartea, și scapi și de miliție și de ăla, și tu o să fi ăla șmecher

#48
jay333

jay333

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,174
  • Înscris: 02.04.2007
Colcaie pe aici de indemnuri la a comite infractiuni.

View PostlonelyC1, on Oct 2 2008, 00:29, said:

Cum as putea sa ma razbun pe cineva mai smecher ca mine?
Nu ai spus ce ti-a facut si in ce sens e mai smecher decat tine (cati ani are, cat e de bine facut, ce gasca are, unde sta relativ de tine etc). In functie de asta putem sa-ti dam o solutie posibil viabila.
PS: Invata; macar sa ai ceva in cap daca muschii nu te ajuta. B)

#49
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View PostlonelyC1, on Oct 3 2008, 00:16, said:

daca nu ai inteles bobby mai scriu odata ala e smecher eu nu intelegi?
Prin ce e ala smecher? Fii tu mai smecher ca el exact pe treaba lui.

#50
Millena

Millena

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,613
  • Înscris: 24.08.2008
Fii tu smecher prin indiferenta. Greu, nu?

#51
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View PostMillena, on Oct 3 2008, 10:07, said:

Fii tu smecher prin indiferenta. Greu, nu?
Ai folosit semne de punctuatie, nu cred ca va intelege exact ce ii transmiti.

#52
Millena

Millena

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,613
  • Înscris: 24.08.2008

View Post934, on Oct 3 2008, 10:10, said:

Ai folosit semne de punctuatie, nu cred ca va intelege exact ce ii transmiti.

Nu pentru asta esti tu aici? Tradu-i.  :P

#53
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

View PostMillena, on Oct 3 2008, 10:11, said:

Nu pentru asta esti tu aici? Tradu-i.  :P
Sincer sa fiu eu sint pe aici pentru ca te urmaresc. Imi place sa ma uit la fundul tau. :mellow:

Dar sintem off topic si nu il ajutam astfel pe sarmanul fraier sa se razbune daca discutam aici despre fanteziile mele. -_-

#54
kutaku

kutaku

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.08.2008
cel mai bun sfat de pana acum..(Rigips)...daca nu esti destul de matur sa il faci din vorbe...las-o balta...cea mai buna razbunare este cea psihica si nici asta nu e buna...dobandesti o boala numita vinovatie dupa aceea...mai sacaitoare daca decat daca i-ai fi dat foc la masina... :deadtongue:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate