Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 

software propriu

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006
Hello. E vorba de un software ptr handhelds pe care ma gandeam sa-l implementez, este un chestionar auto digital. Intrebarea mea este daca pot folosi chestionare din materiale deja existente; sau in ce conditii o pot face, pastrand aplicatia free or something? Astept opinii competente. Merci.

Edit: cred ca trebuia postat la drept comercial, rog un moderator sa mute daca e nevoie

Edited by phlak, 30 September 2008 - 14:52.


#2
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postphlak, on Sep 30 2008, 15:51, said:

Hello. E vorba de un software ptr handhelds pe care ma gandeam sa-l implementez, este un chestionar auto digital. Intrebarea mea este daca pot folosi chestionare din materiale deja existente; sau in ce conditii o pot face, pastrand aplicatia free or something? Astept opinii competente. Merci.

Edit: cred ca trebuia postat la drept comercial, rog un moderator sa mute daca e nevoie
Uita-te pe cartea aia de teste. Nu scrie "toate drepturile rezervate editurii X"? Ia legatura cu ei si vezi ce rezolvi. E o idee foarte buna. Sper sa fii si la marketing la fel de bun.

#3
phlak

phlak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.04.2006
Cred ca acelasi lucru e valabil si pentru cele de pe websiteuri,desi e mai greu acolo sa afli provenienta. Pentru ca deja am gasit cateva situri de profil,unde nu se specifica nimic de copyright :notangel:

#4
snipest

snipest

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,817
  • Înscris: 02.01.2007

View Postphlak, on Oct 1 2008, 11:43, said:

Cred ca acelasi lucru e valabil si pentru cele de pe websiteuri,desi e mai greu acolo sa afli provenienta. Pentru ca deja am gasit cateva situri de profil,unde nu se specifica nimic de copyright :notangel:
Daca nu sunt protejate de copyright, poti sa le folosesti. Poate scrie undeva si n-ai vazut tu. Ideea e sa nu fie protejate, nu sa nu scrie ca-s proejate.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate