Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...

salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€
 ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?
 Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina
 Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul
 

HELP ..i`m freaked out....REPeDEEEE

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#1
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
:death: dimineatza....eu la prietena mea acasa.....hmm.... :inlove: ....
ajungem in pat.....(ne cam incisesem)......ea pe mine.....ea ramane fara chilotei....eu inca ii mai aveam :P .... dupa vreo 10 min.... nu am mai putut rezista si  :deadtongue: ......acum suntem ingroziti...ca ceva ar fi putut ajunge inauntru :( ....so help ce parere aveti?.....ultima menstruatie a avut-o luna trecuta pe 3,nu prea inteleg regula aia a calendarului ,so tell me...  :confuzzled:


p.s. tipa e virgina :)

#2
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Sunt sanse ca....

Mici, dar exista...

Si altora li s-a intamplat (mie) insa nu au fost probleme... Insa fiecare caz este aparte.

You'll have to wait, test and see.

#3
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,147
  • Înscris: 09.09.2003
slabe sanse...  da daca apare un drac mic ti-l botezam :D

#4
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........i`m fucked up.......cat de mici?:).....nu cred ca a ajuns ceva inauntru....pt cel putin eu nu eram acolo ..daca intelegi ce vreau sa zic  :confuzzled:

#5
leeroy

leeroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 06.09.2004
Stai linistit nu cred ca-i nimic. daca a fost virgina, in momentul in care si-a inceput viata sexuala au aparut niste schimbari la nivel hormonal care poate ca i-a dat putin peste cap ciclul menstrual. E normal. :)

Data viitoare fii mai atent nu risca!!!! prezervativ sau alternative :nonobad:

#6
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
inca e ma ....:) nu am inaintat prea mult :P ......

#7
aurafas

aurafas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 24.03.2004

8-), on Jan 4 2005, 12:45, said:

ultima menstruatie a avut-o luna trecuta pe 3

Nu prea aveti de ce sa va faceti probleme. Daca fata are un ciclu regulat, chiar si mai lung (32-34 zile si nu 28, ca daca era de 28, deja ar fi trebuit sa fie la ciclu), nu este intr-o perioada periculoasa.

Care-i treaba cu calendarul...
La un ciclu normal, de 28 de zile, ovulatia are loc in a 14-a zi. Spermatozoizii supravietuiesc cam 3-4 zile, iar ovulul este fertil inca vreo 3-4 zile. Asa ca perioada periculoasa este intre a 9-a si a 19-a zi (cu marja de siguranta).
Ea era in a 31-a zi. Asa ca, calmeaza-te.

Daca, in schimb, fata nu are un ciclu regulat, exista un risc... dar si asta destul de mic.
Nu prea are importanta ca ea este virgina. Spermatozoizii sunt f vioi si ajung ei singurei acolo unde trebuie, chiar printr-un himen intact :D
Oricum, desi ati scapat acum, n-ar fi rau ca pe viitor sa folosesti un prezervativ, just in case.

#8
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
:death:  :death: fuck cica a racit luna trecuta ...si i-a venit de 2 ori :(( pe 18-19...... :death:  :deadtongue:  :death:

#9
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
daca tipa e virgina si a ajuns ceva inauntru cred ca ne confruntam cu o reeditare a noului testament. fii atent ce tre sa faci: peste 9 luni te duci noaptea, pe intuneric si arunci prin geam o caramida pe legi o hirtie pe care scrii: "atentiune, fiica voastra virgina va naste pe mesia. haleluia". good luck, young man!

#10
sir.roko

sir.roko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 20.09.2004
Amice .. te-ai panicat ... .relaxeaza-te .. cel mai probabil n-ai de ce sa te temi.

#11
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Mozzoti...

Faci glume proaste... Omu' chiar era speriat... Si eu am tecut prin faze din astea...

Nu e de ras...  :)

#12
8-)

8-)

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 04.01.2005
:)  :) merci ...merci... .... .... .... .... .... ....  mi-a mai venit putin inima la loc...dar unii au zis ca e o posibilitate......si asta o ingrozeste pe prietena mea.....dar i=am zis...ca e o posibilitate ,cand coboara dupa scaun sa cada in cap si sa isi rupa gatul.....dar ce-i drept e o posibilitate fff mica  :)  :)  :kisstogether:

#13
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Stai calm ca nu-i problema. Si eu am facut treaba asta de multe ori (dar pana la capat) si nu s-a intamplat nimic. Ultima oara chiar acu' 2 zile.

#14
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003
Exista o posibilitate sa devii... tatic. Dar nu te speria! Mai ridici sporul de natalitate in Romania. Si sper sa fie baiat, ca in ultimul timp numai fete s-au nascut.
Data viitoare (daca scapi cu bine), cand te mai "joci", ai grija!

#15
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004

Africanul, on Jan 4 2005, 13:33, said:

Exista o posibilitate sa devii... tatic. Dar nu te speria! Mai ridici sporul de natalitate in Romania. Si sper sa fie baiat, ca in ultimul timp numai fete s-au nascut.
Data viitoare (daca scapi cu bine), cand te mai "joci", ai grija!

<{POST_SNAPBACK}>


Lasa bre, sa fie fata. Cu cat mai multe, cu atat mai bine  :coolspeak:

#16
adipelcz

adipelcz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,789
  • Înscris: 28.05.2004

Mosotti, on Jan 4 2005, 13:20, said:

daca tipa e virgina si a ajuns ceva inauntru cred ca ne confruntam cu o reeditare a noului testament. fii atent ce tre sa faci: peste 9 luni te duci noaptea, pe intuneric si arunci prin geam o caramida pe legi o hirtie pe care scrii: "atentiune, fiica voastra virgina va naste pe mesia. haleluia". good luck, young man!

<{POST_SNAPBACK}>


Bre Mosotti, taci ca nu stii ce vorbesti. Himenul are niste mici perforatii la majoritatea virginelor. Prin acele perforatii de ex vine sangele ala de la menstruatie. La femeile care nu-l au perforat deloc, se face in general o perforare chirurgicala. Si acum, la fel cum sangele iese pe acolo, si spermatozoizii pot trece in sens opus si se poate produce fecundarea...in cazuri f. rare e drept, dar nu imposibil.

Ontopic: 8- ), Nu cred ca ai de de sa-ti faci griji. Stai linistit, dar ai grija data viitoare.

#17
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Use you head next time :) si nu o lua ad-literam.
Eu am patit-o de vreo 3-4 ori asa, ultima oara de 1 aprilie. Imi venea sa o iau la bataie ca m-a pacalit in halul ala.

#18
tra_k

tra_k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 12.11.2004

8-), on Jan 4 2005, 12:45, said:

p.s. tipa e virgina :)

<{POST_SNAPBACK}>



8-), on Jan 4 2005, 13:00, said:

inca e ma ....:) nu am inaintat prea mult :P ......

<{POST_SNAPBACK}>


Daca E asa, sit back and relax. Tre' sa fii presedintele asociatiei  ghinionistilor liberi sa se intample neintamplata.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate