Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Nero Express 5.5.8.2.

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
WebMan

WebMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 16.01.2002
Hai sa va zic o CHESTIE TARE...neavind ce face, am butonat "putzin" la Nero 5.5.8.2.  Shi CONSTERNARE...am descoperit ca IN EL este INTEGRAT shi NERO EXPRESS 5.5.8.2. !!!!!


Cum se face ? FOARTE SIMPLU...
Mod 1: Digitatzi din linia de comanda nero /w shi apare ca prin minune...

Mod 2: Creatzi un SHORTCUT pe desktop de la NERO.exe shi mergetzi in propietate shi la linia "C:Program FilesaheadNeronero.exe" adaugatzi in coada /w  ca sa devina ca aceasta "C:Program FilesaheadNeronero.exe" /w

Jocul e FACUT...spor la BUTONAT  :degetele:

#2
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,860
  • Înscris: 25.01.2002
la mine a aparut EXPRESS de-a dreptu'... e drept ca n-am stat sa ma uit la proprietatile shortcut-ului

drept care m-am intors la v 5.5.8.0.
de altfel, din ce-am citit la documentatie, Express va fi integrat in toate versiunile viitoare.

#3
Sanctuary

Sanctuary

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 02.12.2001
partea mai prosta la 5.5.8.2 este ca nu te lasa sa faci imagini (.nrg-uri) daca CDu` respectiv are copyright inscris :(

#4
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001
Zice-ti-mi si mie va rog (ca sunt mai nou intr-ale Nero-ului) ce se intampla daca bifez sau nu "finalize cd"? Daca il bifez imi inchide cd-ul si daca nu-l bifez il face multisession?

#5
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001
"Finalize CD"     este pentru a inchide un CD multisesion pe care anterior s-a mai scris.

Intel , nu-mi lua in nume de rau sfatul dar sa stii ca NERO are cel mai bun help din cate se exista cu privire la scrierea CD-urilor, consulta-l cand ai timp.

Greets,
Speedo

#6
Intel

Intel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,988
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by Speedo
"Finalize CD"    este pentru a inchide un CD multisesion pe care anterior s-a mai scris.

Intel , nu-mi lua in nume de rau sfatul dar sa stii ca NERO are cel mai bun help din cate se exista cu privire la scrierea CD-urilor, consulta-l cand ai timp.

Greets,
Speedo
Mersi Speedo de recomandare. Nu stiu de fapt de ce am pus intrebarea in felul asta pt ca stiam 99,999999% ca raspunsul este asta. Eu am tras pana acum cu Winoncd si cand am tras primul cd cu Nero (era un film de vreo 695MB) nu m-a lasat sa nu-l inchid. Eu eram invatat sa le las deschise chiar daca mai erau libere pe ele 2,3 MB si deci nu mai puteam scrie pe ele. In Nero nu m-a lasat sa nu-l inchid. Mi-a zis ca in spatiul in care a mai ramas nu o sa mai pot scrie o alta sesiune si a trebuit (mi-a recomandat) sa bifez "finalize cd".
De aici plecase intrebarea mea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate