Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebare motor auto

Opel Astra K

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge
 problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...
 Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...

Renovare balcon

installation has failed there was...
 Montura polara.....

Sfat inchiriere locuinta unei per...

Sursa stereo -> amplif mono

Dan Blondu vs. Marian Piciu
 

Recomandare joc

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
h4X0r.y0uL34

h4X0r.y0uL34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 28.06.2006
Caut si eu jocuri mici, gen Tenis de masa, Nave (daca il stiti), ceva in genul Bejeweled dar care sa se poate juca in LAN/Online in 2 sau mai multi jucatori, orice joc care e mic si nu are nevoie de multe resurse.

Multumesc anticipat.

#2
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
vezi Soldat
e un side-scrolling game.. cam ca si worms dar eh.. e diferit..
nu e chiar ceea ce ai cerut dar nu-mi trece nimic in minte ca si jocurile pe care le-ai mentionat

Edited by koltzu, 20 September 2008 - 17:19.


#3
dragraff

dragraff

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.11.2008
nu stiu daca e chiar ce te intereseaza si asta e un browser game, dar se joaca multiplayer
e bun pentru o pauza, plus ca nu trebuie sa-ti dai adresa de mail
il joci in medie vreo 5 minute pe zi, ideea e sa-l joci in fiecare zi sa cresti mare si puternic.
e in franceza, dar nu trebuie sa stii franceza pentru a-l juca.
mai intai iti scrii numele in stanga si ii dai "valider" apoi te duci la arena si te bati in fiecare zi
in prima zi ai 6 lupte, iar apoi cate 3 pe zi.
faci lvl up si primesti bonusuri, devenind un luptator mai bun

http://shuntii.labrute.fr

#4
arondgimeil

arondgimeil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.12.2008
va rog frumos, care vreti sa ma ajutati...  intrati pe http://arondgimeil.labrute.fr    am nevoie de cat mai multi "elevi" pentru a putea face puncte... nu mi-i pot face singur, caci sistemul nu permite logarea decat de pe un IP... s-au gandit astia si la IP dinamic, deci nicio  sansa sa ma "descurc" singur... doar un clic pe http://arondgimeil.labrute.fr     , tastati un nume la "tape ici" si apoi "valider" atat... nu trebuie sa va faceti cont, sa introduceti date personale sau altceva.... multumesc frumos!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate