Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 

STEAUA in CL !

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005
Olee!!
Steaua si CFR
Ole!!!
IN CL  :)))
Superb!

#2
Stefy333

Stefy333

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 20.01.2008
Da... :thumbup:  :coolspeak: .....sa speram ca vor face o figura buna in grupe anu asta!!!Meciul de azi a fost unul frumos....pacat de ratari ca putea fi 3 sau 4 la 0 pentru Steaua! ;).Oricum sunt fericit ca sunt stelist si ca ne-am calificat!!!FORTZA STEAUA!!! :coolspeak:

#3
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006

View Post1zonkerino1, on Aug 28 2008, 10:54, said:

Sunt dinamovist, insa vreau sa felicit Steaua pentru a treia calificare consecutiva! Au meritat sa mearga in grupe, acum eu sper doar sa pice cu Liverpool ca sa merg si eu la meci cu galeria cormoranilor!
http://www.220.ro/St...1_0-105364.html
Am citit prima parte si ma gandeam sa te felicit pentru atitudine.. putini pot face asta, insa am citit finalul si mi-a trecut. :D

#4
zala

zala

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 19.05.2008
avem echipa si valoare ca daca nu aveam ne-o luam de la turci.
Mie mi-ar placea daca si steaua si CFR ar avea un parcurs cat mai lung ca sa putem participa cu cat mai multe echipe.
Golul a fost din offside dar nici la turci nu le-a dat 2 cartonase rosii iar kewall la cat sa injurat cu arbitru avea de mult un galben de la mine cel putin
Echipa a jucat bine schimbarile au fost facute cu cap daca dadea dayro macar 1 din toate alea terminam din minutul 80 :lol: BRAVO STEAUA

#5
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005

View PostSoR!n, on Aug 28 2008, 11:55, said:

Am citit prima parte si ma gandeam sa te felicit pentru atitudine.. putini pot face asta, insa am citit finalul si mi-a trecut. :D

Da-i pace, e dinamovist, mai mult nu poate  :lol: .
Vrea sa mearga in galeria cormoranilor, la meciul stelei, adica la steaua pe stadion ca sigr daca pica cu liverpool nu se duce pana in anglia, deci , pana intrati voi in cl , adica la anu` (ca asa ziceti in dicare an) pana atunci uitat-va la meciurile stelei, bune rele, sunt in CL
Ole!

#6
Eol

Eol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 15.06.2007
"Echipamentul de joc al lui Dinamo - 1000 ron, stadionul echipei Rapid - 2 mil. Eur.....bucuria de a fi Stelist - NEPRETUITA !!!de 3 ori consecutiv in grupele CHAMPIONS LEAGUE !"


:P comentariul este preluat de pe un site de sport...mi-a placut foarte muult!!

#7
Above_Gods

Above_Gods

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 844
  • Înscris: 03.06.2008
sunt mandru ca sunt STELIST .
iar acum sunt mandru ca Romania are 2 echipe in C.L.
doresc ca intre cfr si Steaua sa se dea o lupta de la distanta , dar sper sa nu se ajunga la jigniri ca in campionat .

#8
crazymark

crazymark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 14.07.2008
Am picat intr-o grupa destul de buna, singura problema este Lyon pentru ca jocul lui Bayern ne convine iar Fiorentina inseamna Mutu, care nu va juca in primul meci. Cred ca avem sanse la locul 2

#9
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
da, nu vrei sa castigam si cl ? Eu zic ca steaua va ocupa locul 3 ~ cupa uefa, iar cluj locul 4, tinand cont ca au si antrenor nou ...  Eventual un loc 2 pentru steaua, lyon eu zic ca este o echipa de batut, chiar si bayern insa va fi foarte greu.

stiu ca e off-topic dar tot din fotbal e, si tot din arbitraj e.Trebuie sa vedeti filmuletul asta,unele faze sunt prea de tot :lol:, mai spuneau astia de draganescu :D ...

Edited by Merdiso, 02 September 2008 - 20:40.


#10
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005
Intr-un fel ma bucur ca CFR a picat cu echipe mari de tot pentru ca ma duc la Cluj la unul din meciuri, preferabil la cel cu Chelsea dar la oricare prind bilet ma duc.

#11
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
da pai adevarul e ca in ce stare e cfr-ul cu orice echipe picam tot e foarte greu sa ne calificam, poate cumva cumva sa avem sanse la locul 3 (cupa uefa) ca mai mult ... Si asa vezi si un spectacol frumos.

Edited by Merdiso, 03 September 2008 - 07:15.


#12
flc

flc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 18.03.2008
pt cei interesati sa mearga pe cont propriu la meciul de la Munchen se pot folosi de urmatoarele info:

1) bilete inca sunt valabile aici, cu plate prin credit card: http://tickets.fcbay...rkauf/IF02.aspx
Se mai pot gasi bilete si la 30 Euro la peluza!

2) bilete de avion se pot gasi cu 70 de euro taxe incluse, doar zilele aceastea cu Germanwings, Bucuresti - Stuttgart, mai multe aici http://www.hotfly.ro...ermanwings.html

Exemplu de bilet:
Outward Tue, 25 Nov 08 Flight 4U 2795 14:20
15:50 Depart
Arrive Bucharest (Baneasa) (BBU)
Stuttgart (STR)
Return Thu, 27 Nov 08 Flight 4U 2794 10:15
13:30 Depart
Arrive Stuttgart (STR)
Bucharest (Baneasa) (BBU)

Total Price
69.98 EUR

3) din stuttgart sunt cam 200km pana pe Alianz Arena, care pot fi parcursi cu trenul.

succes! hai Steaua!

#13
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
eu cred ca steaua se va bate pentru locul 3,cu fiorentina(lyon si bayern nu-s asa de slabe cum cred unii)

#14
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
tre sa ne vedem lungul nasului si sa nu ne facem mari sperante....insa daca steaua va juca bine, in forta si nu se va intimida de numele echipelor, atunci putem sa facem o figura frumoasa...mult succes baieti :)

#15
suporter-steaua

suporter-steaua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 14.09.2008
In mod cert Steaua are mai multe sanse de calificare in Cupa Uefa din grupe, fata de CFR. Sa nu uitam cum joaca Steaua si cum joaca CFR-ul. Forzaa Steaua!!  :)

#16
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005
Maine si poimaine 2 meciuri tari ! CFR si Steaua \:d/

#17
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

View Postsuporter-steaua, on Sep 16 2008, 04:12, said:

In mod cert Steaua are mai multe sanse de calificare in Cupa Uefa din grupe, fata de CFR. Sa nu uitam cum joaca Steaua si cum joaca CFR-ul. Forzaa Steaua!!  :)
Nu mai e valabil ce ai scris mai sus. Personal nu m-ar deranja sa se duca amandoua mai departe in Optimile CL. Nu m-ar deranja nici un Steaua - CFR in semifinalele CL :D (vise vise :P)

#18
ruben_timisoara

ruben_timisoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,527
  • Înscris: 23.09.2006

View Postmattbaker, on Sep 8 2008, 11:56, said:

eu cred ca steaua se va bate pentru locul 3,cu fiorentina(lyon si bayern nu-s asa de slabe cum cred unii)

eu zic ca termina pe 4,ca de obicei  :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate