Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

Body building

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1
ccceeennnaaa91

ccceeennnaaa91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.08.2008
sall all

Am 18 ani 1,73 , 73kg si m.am apucat de sala in urma cu 5 luni. ka idee am 38cm la biceps (la cald ) iar bicepsul ,il fac, cu gantere de 18 kg.
As vrea sa stiu daca este indicat sa iau creatina ? Creatina ingrasa ? (sa nu-mi ziceti sa invat ce e creatina ca stiu dar am auzit la foarte multi ca cica ar ingrasa) si care ar fi cea mai buna creatina sub raportul calitate pret ?


                                                                                                                                     Astept parerile voastre si tnx anticipat.

Edited by ccceeennnaaa91, 26 August 2008 - 20:11.


#2
ccceeennnaaa91

ccceeennnaaa91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.08.2008
Tnx . Vreau sa te intreb ce parere ai de No Xplode e 160 Ron. Crezi ca face ? M.am gandit sa incerc.

#3
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005
No Xplode doar prin faptul ca este produs de BSN iti zic ca ii produs super. Este foarte tare insa este pe baza de creatina, daca stii ca te tii de sala cel putin 6 luni de acum incolo ia, daca nu nu lua, creatina face retentie la apa pana ti se formeaza muschiul, iar muschiul nu se formeaza peste noapte.

#4
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View PostDJAx3L, on Aug 28 2008, 14:28, said:

No Xplode doar prin faptul ca este produs de BSN iti zic ca ii produs super. Este foarte tare insa este pe baza de creatina, daca stii ca te tii de sala cel putin 6 luni de acum incolo ia, daca nu nu lua, creatina face retentie la apa pana ti se formeaza muschiul, iar muschiul nu se formeaza peste noapte.

Dupa cum te-ai exprimat pot pune pariu ca nu l-ai incercat :) , ce zici..il pierd ?

Quote

sa nu-mi ziceti sa invat ce e creatina ca stiu
Daca stiai nu mai intrebai aici :)

#5
ccceeennnaaa91

ccceeennnaaa91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.08.2008
Daca stiai nu mai intrebai aici :)
[/quote]

Pai da boss teoretic stiu ce e ca am citit o tona d documente da practic nu stiu si eu , practic sunt interesat  ;)

U ai testat p pielea ta No explode ? Daca da cum ti se pare ?

#6
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
Nu l-am testat , am testat alte produse BSN dar nu si-au meritat banii(in cazul meu) asa ca nu am continuat cu BSN.

#7
ccceeennnaaa91

ccceeennnaaa91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 18.08.2008
Si acum ce folosesti ? sau ma rog ce crezi u ca este bun ?

#8
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003
daca iei un produs sa-l incerci nu iei o cutie si te astepti la miracole, iei cateva luni bune continuu

#9
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005
Valy, ia zi-mi ce suplimente iei ? De ce firma sunt produse?
Orice produs BSN si de fapt, orice produs fabricat si adus din afara este foarte bun, faptul ca este important de Pronutrition confirma ca produsul este intradevar bun, este adevarat, nu l-am incercat pentru ca nu iau produse pe baza de creatina.

#10
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View PostDJAx3L, on Aug 29 2008, 12:56, said:

Valy, ia zi-mi ce suplimente iei ? De ce firma sunt produse?
Orice produs BSN si de fapt, orice produs fabricat si adus din afara este foarte bun, faptul ca este important de Pronutrition confirma ca produsul este intradevar bun, este adevarat, nu l-am incercat pentru ca nu iau produse pe baza de creatina.
Si marmota.....
Si daca e facut la noi ce ? Redis de ex. nu ar putea face ceva bun ?
Orice caca fabricat in afara e bun la noi ?
NU orice produs fabricat de vreo firma cu renume este bun !
Nu am zis ca produsul de care zici nu e bun..ti-am zis ca nu l-am folosit , m-am referit doar la afirmatia ta !

#11
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003
eu am folosit redis 2 ani, si a mers foarte bine.

#12
DJAx3L

DJAx3L

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 18.11.2005
Eu am folosit de la redis niste proteine care mi-au stricat stomacul, mai am si niste prieteni care au patit acelasi lucru, toata ziua aveam probleme cu stomacul, mergeam foarte des la baie, e adevarat ca redis are cele mai multe certificari dintre firmele din tara dar nu e asa de bun.
Vezi putin articolele astea
Am foarte multi prieteni care fac sala de ani buni, toti lauda produsele din afara, eu am luat de la pronutrition si sunt super multumitde firma, de la redis nu o sa mai imi iau nimic toata viata mea, e adevarat ca depinde si de organismul fiecaruia dar, cam la multi le face probleme produsele redis.

si valy1 dai pe google despre bsn, citeste si compara cu redis, despre care zici tu ca nu poate sa faca ceva bun? nush daca poate, suna`i si intreaba`i

#13
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View PostDJAx3L, on Sep 3 2008, 00:15, said:

Eu am folosit de la redis niste proteine care mi-au stricat stomacul, mai am si niste prieteni care au patit acelasi lucru, toata ziua aveam probleme cu stomacul, mergeam foarte des la baie, e adevarat ca redis are cele mai multe certificari dintre firmele din tara dar nu e asa de bun.
Vezi putin articolele astea
Am foarte multi prieteni care fac sala de ani buni, toti lauda produsele din afara, eu am luat de la pronutrition si sunt super multumitde firma, de la redis nu o sa mai imi iau nimic toata viata mea, e adevarat ca depinde si de organismul fiecaruia dar, cam la multi le face probleme produsele redis.

si valy1 dai pe google despre bsn, citeste si compara cu redis, despre care zici tu ca nu poate sa faca ceva bun? nush daca poate, suna`i si intreaba`i

Auzi vezi ca citesti printre randuri si intelegi numai ce vrei , asta ti sa parut tie ca am zis ? Inainte sa vorbesti aiurea mai citeste odata ce am scris..apoi revino.
Am comparat eu Redis cu BSN ? Am spus eu ca redis face produse bune ? Am spus ca BSN nu face produse bune ?

Edited by Valy1, 03 September 2008 - 00:31.


#14
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007
Voi chiar credeti ce scrie orice proasta pe alt forum? N-aveti decat!

#15
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003

View PostDJAx3L, on Sep 3 2008, 00:15, said:

Eu am folosit de la redis niste proteine care mi-au stricat stomacul, mai am si niste prieteni care au patit acelasi lucru, toata ziua aveam probleme cu stomacul, mergeam foarte des la baie, e adevarat ca redis are cele mai multe certificari dintre firmele din tara dar nu e asa de bun.
Vezi putin articolele astea
Am foarte multi prieteni care fac sala de ani buni, toti lauda produsele din afara, eu am luat de la pronutrition si sunt super multumitde firma, de la redis nu o sa mai imi iau nimic toata viata mea, e adevarat ca depinde si de organismul fiecaruia dar, cam la multi le face probleme produsele redis.

si valy1 dai pe google despre bsn, citeste si compara cu redis, despre care zici tu ca nu poate sa faca ceva bun? nush daca poate, suna`i si intreaba`i
asta margarit te-o pus sa scrii??? el e total contra redis.


ia uite aici ce mai zice domnul margarit ca sa atace redis!!!

http://topculturism....pic.php?t=14095

#16
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Adi , nu te supara pe ei ca nu merita. Fiecare are dreptate in felul sau. Vii la Constanta ?

#17
adi185

adi185

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 26.10.2003

View Postcutler, on Sep 3 2008, 22:29, said:

Adi , nu te supara pe ei ca nu merita. Fiecare are dreptate in felul sau. Vii la Constanta ?
salut, nu , e departe rau de mine, si am si o gasca de restante:(

#18
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
bafta in lupta de toamna atunci.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate