Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

Probleme cu colegii de clasa !

- - - - -
  • Please log in to reply
229 replies to this topic

#217
tictazs

tictazs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 27.12.2008

 Judith, on Feb 9 2009, 17:52, said:

Bai, nu vreau eu sa par Mama Gramatica, dar DA-O DRACULUI DE TREABA. Din cate inteleg esti in a 8-a. In a 8-a se baga gramatica in voi de numa', roadele nu se vad. Invata macar acu' ca la liceu n-o sa mai vezi.N-am zis ca esti prost pentru ce asculti, doar mi se pare oribil. Parca si vad ca asculti Cradle of Filth sau cum s-o numi monstruozitatea aia de trupa. A nu se intelege ca-s vreo crestin ortodoxa care crede ca muzica rock e a satanei, dar genul acela mi se pare oribil.
sunt a 9 in sem doi chiar:P B)  :naughty:

 StandBy, on Feb 9 2009, 18:11, said:

daca le spuneai minciuna asta colegilor de clasa ,  erai cel mai smecher  :lol:

lol vrei sa zici ca la 16 ani tu nu faci sex?:|:)) te cred :console:

#218
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007

 tictazs, on Feb 9 2009, 19:20, said:

sunt a 9 in sem doi chiar:P B)  :naughty:



lol vrei sa zici ca la 16 ani tu nu faci sex?:|:)) te cred :console:

Ai trecut la limba romana pe semestrul 1?

#219
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004
Lasati-l ma, ce-aveti cu el? :lol:
Jumate de tara e inculta, nu v-ati obisnuit deja? Si plus de asta daca el la 16 ani face sex cu vecinica, voi ce sunteti ofticosi? :lol:

#220
mytza16

mytza16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 09.08.2008
deci am lipsit de pe forum ca am si uitat de el :)) acuma sa va spun cum am procedat :D am inceput cls 10...hau hau bau bau...treburi figuri si prostii...si dupa vreo 1 ,2 saptamani iara au inceput...si intro ora ala care ma enerva...o aruncat dupa mine cu ceva si mo nimerit in buza...iam zis sa nu mai ea...si dupa nici 5 minute o aruncat cu alceva de mio zburat ochelari de pe nas...mam dus la el..el in gluma o dat sa fuga am fugit tare dupa el..lam dat cu capu de tabla...iam dat 2 pumni in fatza si o venit colegii sa ne desparta...pe mine mau tzinut de mani..si ce era sa fac?? cum sal lovesc? iam dat un cap in mecla...si cam cu asta sa soldat...dupa ore am iesit..si el mare smecher..mo asteptat si mio dat un picior in cur(nu tare) si zicea:"oricine poate fi smecher in scoala" si faze delea...si asa am ramas...iar acum suntem ca 2 colegi....il salut..ma saluta...

aa..era sa uit...dupa incident...majoritatea colegilor au venit la mine si au dat noroc cu mine si mau felicitat !!

si dupaia sa auzit in scoala la nivelul cls 10 ca eu..un baiat linistit..care isi vede de treaba lui la batut pe ala smecherash..

#221
Judith

Judith

    Iubita mileniului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,477
  • Înscris: 17.12.2008
Mitza la ce scoala esti din Cluj de se intampla asemenea "lupte"?

#222
mytza16

mytza16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 09.08.2008
ma...e profil TEHNOLOGIC...nui profil de mate info...sau chestii destea...e mai TEHNOLOGIC...nu vreau sa dau numele ! :D dar de ce? esti din cluj?

#223
zeceasi

zeceasi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 04.02.2009

 mytza16, on Aug 15 2008, 21:57, said:

deci...am inceput cls a 9a...si colegii asa incet au inceput sa isi bata joc de mine...aruncau cu hartii in mine..cu viva...cu coji de banane si cu doze de cola...tot timpul cand era ceva goz de aruncat se arunca spre mine...in acelasi timp isi mai si bateau joc de mine prin pauze si pur si simplu ma terorizeaza...nu stiu ce sa fac pentru ca vine clasa a 10-a....eu mam gandit la o solutzie dar nu stiu daca va merge : sami fac un prieten(nu din scoala) mai smecher...si care se ia de mine sa il pun pe prietenul meu sal bata...oferindui bani/tzigari/etc. dar nush ce sa zik...datziva si voi cu parerea si cu sfaturi...va rog frumos...si acum sa imi prezint fizicul...sunt un baiat de inaltime medie cu ochelari de vedere(dioptrie +8)  am 60 kg (numa bine) dar chestia e ca eu nu ma bat deoarece mie frica sa numi sparg ochelarii pentru ca coasata fff mult...HELP !!!
:) caterinca la ordinea zilei ...apuca te de baut:)strange bani de o pereche noua de ochelari si sari la bataie sau da i jos inainte sa dai in cap :)tipa dupa mama cand esti batut , incearca sa plangi :))=))sau poate plangi :))

#224
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008

 mytza16, on Feb 14 2009, 12:38, said:

ma...e profil TEHNOLOGIC...nui profil de mate info...sau chestii destea...e mai TEHNOLOGIC...nu vreau sa dau numele ! :D dar de ce? esti din cluj?


esti din telecom??..hai zi!! ca vreu sa sparg pa cineva luni....

#225
rAndrew

rAndrew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 14.01.2008

 mytza16, on Feb 14 2009, 04:29, said:

deci am lipsit de pe forum ca am si uitat de el :)) acuma sa va spun cum am procedat :D am inceput cls 10...hau hau bau bau...treburi figuri si prostii...si dupa vreo 1 ,2 saptamani iara au inceput...si intro ora ala care ma enerva...o aruncat dupa mine cu ceva si mo nimerit in buza...iam zis sa nu mai ea...si dupa nici 5 minute o aruncat cu alceva de mio zburat ochelari de pe nas...mam dus la el..el in gluma o dat sa fuga am fugit tare dupa el..lam dat cu capu de tabla...iam dat 2 pumni in fatza si o venit colegii sa ne desparta...pe mine mau tzinut de mani..si ce era sa fac?? cum sal lovesc? iam dat un cap in mecla...si cam cu asta sa soldat...dupa ore am iesit..si el mare smecher..mo asteptat si mio dat un picior in cur(nu tare) si zicea:"oricine poate fi smecher in scoala" si faze delea...si asa am ramas...iar acum suntem ca 2 colegi....il salut..ma saluta...

aa..era sa uit...dupa incident...majoritatea colegilor au venit la mine si au dat noroc cu mine si mau felicitat !!

si dupaia sa auzit in scoala la nivelul cls 10 ca eu..un baiat linistit..care isi vede de treaba lui la batut pe ala smecherash..

Laser frate!

#226
Maresalul

Maresalul

    Gata cu joaca, la munca!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,346
  • Înscris: 18.09.2007

 rAndrew, on Feb 15 2009, 01:20, said:

Laser frate!
Sa vezi lasere daca vor da bacul pe bune  :lol:

Viitor de aur tara noastra are. :death:

#227
rAndrew

rAndrew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 14.01.2008

 Maresalul, on Feb 15 2009, 18:55, said:

Sa vezi lasere daca vor da bacul pe bune  :lol:

Viitor de aur tara noastra are. :death:

LOR lua ei cumva...

#228
---

---

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 13.02.2009
si de acuma ce iti propui?
sa veii smecherul scolii?

#229
blueee

blueee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 531
  • Înscris: 25.01.2009
Mesaj pentru mytza16: dupa scris probabil esti la vreun profil de tehnologica, unde nu se prea invatza , si majoritatea copiilor care duc lipsa de invatatura si au figuri de tobosari fac figuri la tine..te inteleg.
Nu am citit tot topic-ul , dar tind sa cred ca nu ai rezolvat problema nici acum, prin primele pagini te laudai ca l-ai linistit pe unu dintr-un pumn. te cred .... NOT !!

#230
Nemora

Nemora

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.09.2009
Eu am fost la fel ca tine,dar am fost in a5a.Toata lumea isi batea joc de mine deoarece eram nou in clasa  ...ei au fost din clasa a1a impreuna...
Cand isi bateau joc ziceau "am glumit..." am rezistat un an.In cls a6a la fel dar am inceput sa ma inprietenesc cu cati'va.Iar in clasa a7a a mers mai bine :proud: ,cand isi bateau joc de mine saream sa ii bat,ii tineam la perete si ii amenintam,ma lasau in pace dar nu pentru mult timp...am vazut ca nu are rost cu bataia nu rezolv nimic :nonobad: .Acum sunt in clasa a8a si sincer ma inteleg bine cu ei,nu mai am probleme,ok uneori isi mai bat joc dar nu toti,doar aia mai tampiti din clasa dar ii las sa zica ce vor ca nu ma mai intereseaza,ii mai inchid si eu pe ei si atunci termina.In rest ma inteleg bine cu ceilalti colegi,nu am treaba....sunt vreo 7 care sunt ciudati care isi bat joc dar cum am zis ii las in pace ca nu are rost sa cobor la nivelul lor :nonobad: .Nu prea ma bat deorece am probleme cu vederea,port si eu ochelari si nu vad.Nu ma las la ei,cea mai dureroasa metoda e INDIFERENTA daca ti-e indiferent atunci vei vedea ca nu o sa isi mai bata joc,eu asa fac si totul e ok.Daca arunca cu ceva dupa mine arunc inapoi si ii nimeresc dar daca injura si vorbesc urat nu conteaza cat de rau injura NU ii bag in seama,mi-e indiferent.

Sa fiu ON topic:1.ma bucur ca ai reusit sa te inprietenesti cu ala care ti-a dat un picior in fund. :coolspeak:
2.Daca isi bat joc de tine incearca sa fi INDIFERENT deoarece o sa ii doara pe ei mai mult decat pe tine.  :thumbup:
3.Sigurat te intrebi dece am scris ce probleme am avut,am scris deoarece daca citesti cu atentie vei vedea ca nu esti singurul cu probleme de genul acesta,si vezi cum am trecut peste aceste probleme.
4.Cu bataia NU rezolvi nimic :nonobad: ,o sa ai probleme.Eu nu ma'm batut si am rezolvat lucruri fara bataie.Acum tu faci ce vrei,eu ti-am dat doar un sfat.
5.Bafta! :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate