Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Programele BUX

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
arhangel6

arhangel6

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.03.2008

View Postalex_the_boss_1990, on Sep 6 2008, 20:52, said:

intrati
pe www.alextheboss.ilive.ro si faceti baani ;) eu chiar am scos ceva din acest ptc incercati si voi si pls ca referals lasati hellshadow

si de unde ai scos referali?????

#56
BoYd

BoYd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 30.04.2008

View Postalex_the_boss_1990, on Sep 6 2008, 19:32, said:

sall vreu si io situ de care zici ;) ... cum facem sa mil dai :P?


ai PM

#57
sniker

sniker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 02.12.2007
acum 5 min mi-am facut cont pe paypal si sn(free) pt ca asa trebuie pentru site-urile bux si sau ptc...
Nu stiu daca ies bani dar mi-am facut cont pe un site ptc. Am auzit ca este destul de serios asa ca va las si voua linkul (bineinteles linkul de urmeazanumelemeudespammerprost) http://isabelmarco.com********sniker. Sper ca va fi de folos. Pentru detalii sau nelamuri, folositi PM-ul

Edited by sniker, 20 September 2008 - 23:22.


#58
dutuluci

dutuluci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 28.04.2008
daca vreti sa va inscrieti pe un ptc adevarat care plateste instant inscrieti-va aici : http://www.spam.vraj...********lucihng .puteti intra si pe forum sectiunea romana dak va intereseaza mai mult

#59
aleqsander

aleqsander

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.06.2010
imi pare rau pentru ceilalti useri care nu au auzit de un ptc adevarat, care nu numai ca plateste, dar plateste instant. Pe buna dreptate, este o investitie pe termen mediu si lung, dar deja este un user din romania care a facut un cashout de 1200$. Se poate, trebuie doar vointa si responsabilitate. Dati PM daca va intereseaza

#60
dispeceru

dispeceru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.06.2009
http://site.banat.pt.../dispeceru.html
inregistrati-va aici ;) ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate