Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

Programele BUX

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#37
xtremxpert

xtremxpert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 20.02.2007
Inseamna ca dupa ce a pus un bid, a mai trimis si un PM celui care a postat proiectul, adica ia trimis un mesaj cu mai multe detalii.

Cum esti la inceput, mai repede ti se accepta bidurile pe RentACoder ca pe GAF (din experienta)

Edited by xtremxpert, 18 August 2008 - 19:10.


#38
delbosche1

delbosche1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 04.07.2008

View PostSpyrex63, on Aug 15 2008, 20:10, said:

As vrea sa stiu in cit timp vin banii de la BUX la contul meu!  E adevarat ca in jur de 7 luni??

As dori macar vre-o 50$ ca sa imi pot plati hort-ul sitelui!
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))

Ce sa spun.....inca mai exista oameni care cred in astea..........si chiar sunt ROMANI :))))



P.S. : Am vazut si romani fericitzi :))))))))))

#39
xtremxpert

xtremxpert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 20.02.2007

View Postdelbosche1, on Aug 19 2008, 08:55, said:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))

Ce sa spun.....inca mai exista oameni care cred in astea..........si chiar sunt ROMANI :))))



P.S. : Am vazut si romani fericitzi :))))))))))

Pana nu stiu despre ce este vorba, multi cred, dar lui Spyrex63 i sa explicat deja cum sta treaba, nu mai poti rade de el, cel putin a venit si a intrebat, altii se apuca, crezand ca se imbogatesc repede :P

"si chiar sunt ROMANI :))))" - pai ... sau mai bine nu mai zic nimic de romani ca iara jignesc pe multi

Edited by xtremxpert, 19 August 2008 - 09:34.


#40
Spyrex63

Spyrex63

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 29.07.2008

View Postdelbosche1, on Aug 19 2008, 07:55, said:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))))))))))

Ce sa spun.....inca mai exista oameni care cred in astea..........si chiar sunt ROMANI :))))



P.S. : Am vazut si romani fericitzi :))))))))))
In primul rind chiar daca sunt Roman dupa nationalitate locuiesc in Republica Moldova, iar aici cum banii ii intilnesti rar(e si normal,Voronin e la putere) as dori sa fac ceva pe getafreelancer!  Si as vrea sfaturile voastre ,am 16 ani-imi ajuta acesti bani?

#41
Spyrex63

Spyrex63

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 29.07.2008
Am vazut si eu siteul Elance.com ! Pai acolo persoanele au asa portofolii incit eu nici nu am visat-ce fac eu cu portofoliul gol???

#42
snakekaa

snakekaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 16.07.2006
Cei pe care i-ai vazut acolo si-au construit incet-incet portofoliul. Trebuie munca multa, rabdare, seriozitate si perseverenta. Si mai ales iti trebuie timp. Nimic nu pica din cer! Eu ti-am zis, daca vrei sa castigi bani usor, te poti baga pe pariuri online, dar sunt sanse foarte mari sa pierzi banii... Trebuie munca si acolo si sa te pricepi bine de tot. vezi aici...

#43
Spyrex63

Spyrex63

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 29.07.2008
Deci face sa iti pierzi timpula cu GAF?

#44
xtremxpert

xtremxpert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 20.02.2007

View PostSpyrex63, on Aug 23 2008, 12:21, said:

Deci face sa iti pierzi timpula cu GAF?

Nu pierzi timpul, castigi bani.
El zicea de portofoliu, se face in timp.

#45
andronic

andronic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 436
  • Înscris: 08.02.2008
a folosit vreodata cineva kvll.net?? un bux

#46
xtremxpert

xtremxpert

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 20.02.2007

View Postandronic, on Aug 23 2008, 19:46, said:

a folosit vreodata cineva kvll.net?? un bux

Cont suspendat :P

#47
andronic

andronic

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 436
  • Înscris: 08.02.2008

View Postxtremxpert, on Aug 23 2008, 20:00, said:

Cont suspendat :P
eu am fost admin....cam 2 luni de zile
dar am decis sa plec..nimeni nu cumpara nimic,absolut nimic,,plus ca am si mai platit cativa  :rolleyes:

#48
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007

View Postandronic, on Aug 23 2008, 19:46, said:

a folosit vreodata cineva kvll.net?? un bux

Hmmmm...parca ai zis ca pleci de pe Softpedia...te-ai razgandit ?


Si acum faci reclama aici dupa ce ti-au sters SM-ei topicul de pe aria My Site ?  -_-

kvll.net e scam ca altfel exista si azi.  <_<


Back ON: se pot face bani din BUX-uri, dar tre sa faci investitii. Am fost platit de astfel de site-uri in contul de sn, dar m-am lasat.

Comisionul luat de sn pentru a trasnfera banii intr-un cont bancar este de 12 lei la tranzactie(daca nu s-a schimbat).

Edited by crysty2k5, 23 August 2008 - 19:24.


#49
Spyrex63

Spyrex63

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 29.07.2008
imi puteti recomanda ceva metode de facut bani pe net , caci paralel cu invatarea WEB DEsignului as vrea si ceva bani sa fac!

#50
bysnis

bysnis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 26.12.2007
Daca vrea cineva sa se bage intr`o afacere gen `BUX` sa imi dea un PM cunosc PTC atat romanesc cat si straine care platesc in PayPal mai ales.. si sa stit ca.. cu 50 de ref din care 30-35 activi nu se face bani din ~BUX~ chiar va inselati

#51
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Se pare ca aduc profit atata timp cat le ai gata click-uite de altii  :harhar:

#52
BoYd

BoYd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 30.04.2008
se pot face bani din buxuri numai ca trebuie sa investesti .Mare grija ca sunt multe siteuri de acest fel dar putine platesc . In momentul de fata lucrez cu un site ( nu pot sa zic numele , poate va dati voi seama :D)care plateste instant , are peste 1 mil membri si aproape tot 1 mil $ plati la users. Totul e sa ai refferali :)

#53
alex_the_boss_1990

alex_the_boss_1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 16.12.2007

View PostBoYd, on Sep 6 2008, 19:09, said:

se pot face bani din buxuri numai ca trebuie sa investesti .Mare grija ca sunt multe siteuri de acest fel dar putine platesc . In momentul de fata lucrez cu un site ( nu pot sa zic numele , poate va dati voi seama :D)care plateste instant , are peste 1 mil membri si aproape tot 1 mil $ plati la users. Totul e sa ai refferali :)
   sall vreu si io situ de care zici ;) ... cum facem sa mil dai :P?

#54
alex_the_boss_1990

alex_the_boss_1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 16.12.2007
intrati
pe www.alextheboss.ilive.ro si faceti baani ;) eu chiar am scos ceva din acest ptc incercati si voi si pls ca referals lasati hellshadow

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate