Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Nordul Moldovei si Maramures

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
rayman

rayman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 27.09.2004
Salutare baieti&fete, revin si eu timid dupa vreo 2 ani....

Ieri seara m-am intors dintr-o plimbare de cateva zile din N Moldovei si Maramures.

Vremea a tinut cu noi doar pe jumatate, si din pacate fiind "in goana calului" n-am putut sa ma desfasor asa cum as fi vrut. Motiv pentru un bis, totusi. :P
Cateva poze:
Attached File  landscape_1.jpg   224.72K   62 downloads Attached File  landscape_2.jpg   135.7K   45 downloads Attached File  landscape_3.jpg   124.25K   39 downloads

Attached File  landscape_4.jpg   83.02K   33 downloads Attached File  landscape_5.jpg   130.47K   37 downloads Attached File  landscape_6.jpg   149.84K   46 downloads

Attached File  nori.jpg   158.03K   33 downloads Attached File  toaca.jpg   190.21K   65 downloads

N-are legatura cu Maramuresul.... v-o prezint pe Bisisica:

Attached File  bisi.jpg   177.82K   42 downloads Attached File  bisi_offroad_1.jpg   254.62K   57 downloads Attached File  bisi_offroad_2.jpg   247.89K   32 downloads


Edit: Am mai citit pe ici, pe colo... se pare ca n-ar fi trebuit sa deschid topic nou, daca asa e, scuze... rog un moderator sa il mute unde crede de cuviinta.... fie si la cos.

Attached Files

  • Attached File  ace.jpg   166.68K   49 downloads
  • Attached File  draci.jpg   244.39K   37 downloads

Edited by rayman, 26 July 2008 - 00:02.


#2
Sofocles

Sofocles

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 24.03.2008
asta inseamna timid? :) imi plac, sunt frumoase toate, mai ales panaramele si cea cu ciocanelul.

#3
bogdan_i

bogdan_i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 06.10.2004
Tot acolo era ciocanul?  :D

Attached File  IMG_5257.JPG   87.14K   56 downloads

#4
rayman

rayman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 27.09.2004
LOOL hai ca m-ai dat gata :P

probabil ca acolo pun toaca de obicei, ala o fi locul ei.

Edited by rayman, 14 August 2008 - 14:06.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate