Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Masina inscriptionata `Allianz nu Plateste `

- - - - -
  • Please log in to reply
130 replies to this topic

Poll: Ce credeti ? (87 member(s) have cast votes)

Ce credeti ?

  1. Dauna totala (49 votes [56.32%])

    Percentage of vote: 56.32%

  2. Dauna partiala (20 votes [22.99%])

    Percentage of vote: 22.99%

  3. Inscenare - dauna totala (13 votes [14.94%])

    Percentage of vote: 14.94%

  4. Inscenare - dauna partiala (5 votes [5.75%])

    Percentage of vote: 5.75%

Vote Guests cannot vote

#127
alex_406

alex_406

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.02.2008
salut baieti, sunt din bz si detin un Peugeot 406 Sv V6 3.0i.. am trecut de multe ori cu prietena pe bulevard si am vazut mai nou.. de vreo3-4 sapt un Mercedes S-Clase cred ca este.. parcat (daca pot spune) in fata la aliant..fara faruri,masca, bara si cateva chestii din spate lipsa! Tot ce vreau sa aflu e daca respectivul cu Hyundai-ul Coupe V6 (din cate am observat) este aceiasi persoana! Multzumesc ;)

#128
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006
despre astacred ca e vorba

#129
alexander_vasile1

alexander_vasile1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 10.11.2006
am facut un punto din 2004 dauna totala si firma si a luat 5000 de euro d l Interamerican si 1000 de euro pe epava,masina era din 2004 si nu cred ca au dat pe ea mai mult de 8-9000 d euro pe ea!

#130
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003

 sanddy1964, on Aug 2 2008, 22:49, said:

Mai cosmine, din ce scriu aia acolo, Allianz a acaparat tot Jud Buzau. La ssa-si mai ia si cate o tzeapa, ca prea sunt LACOMI!50% din totalul asigurarilor ei le au! Maine vor 100% frate!
Bravo dentys.Nu ca le-ai fi dat tzeapa ci ca ai luptat cu ei. Daca e tzeapa, mai bine!

Masina mea e pe leasing la Volksbank si in fiecare an cand imi trimit RCA-ul este emis de agentia de la Buzau, Cascoul tot acolo e intocmit!! De unde si pana unde habar n-am!


Referitor la S-ul ala. eu am un prieten care si-a luat dauna totala doar pt airbaguri sarite(6 la numar), suspensia adaptiva praf, o roata rupta (impact frontal lateral stanga cu un cap de pod)
Masina nu arata atat de rau ca cea din poze !

Edited by MATRIXU, 25 August 2008 - 09:13.


#131
Hooya_Ro

Hooya_Ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.07.2010
scuzati-ma ca ma bag si eu
Eu am o problema asemanatoare cu Allianz masina este lovita in service repr Audi sinu ii lasa sa o desfaca pana nu vine raspunsul de la expertiza...accidentul are o luna jumate si expertiza s-a efectuat acum o luna...
Mai sus am observat ca ar trebui sa depun o cerere despagubire ...dar pe ce suma?
Cei de la service au zis ca devizul estimativ fara sa desfaca masinae de vreo 20 000 euro ce ma sfatuiti sa fac?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate