Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

sunet 5.1 in playere flash

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
no-limit

no-limit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 800
  • Înscris: 12.12.2007
Mi-am cumparat cu ceva timp in urma un sistem 5.1 genius 4000. Sunt mai mult decat multumit de sistem si nu am nimic sa-i reprosez, singura mea problema e ca atunci cand ascult muzica dintr-o pagina web cu flash player(gen youtube, trilulilu) nu am decat sunet 2.1 (functioneaza doar cele 2 boxe din fata si subw). In alte playere de muzica, filme, jocuri sunetul se aude ok si e pe 6 canale, de aceea va intreb daca pot aduce ceva modificari ca sa am sunet pe 6 canale si in playerul flash.

#2
asot_mike

asot_mike

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 05.11.2007

View Postno-limit, on Jul 15 2008, 23:56, said:

Mi-am cumparat cu ceva timp in urma un sistem 5.1 genius 4000. Sunt mai mult decat multumit de sistem si nu am nimic sa-i reprosez, singura mea problema e ca atunci cand ascult muzica dintr-o pagina web cu flash player(gen youtube, trilulilu) nu am decat sunet 2.1 (functioneaza doar cele 2 boxe din fata si subw). In alte playere de muzica, filme, jocuri sunetul se aude ok si e pe 6 canale, de aceea va intreb daca pot aduce ceva modificari ca sa am sunet pe 6 canale si in playerul flash.


salut! n-ai ce sa-i faci! aceeasi problema am avut-o si eu, pana am instalat windows vista! vine cu direct x 10, care e mult mai tare decat direct x 9 din xp,  si sunetu se aude acum pe 6 canale si atunci cand ascult muzica de pe trilulilu sau youtube!!

#3
campus3

campus3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.07.2008
volume control" din bara de activitatii,sunetul merge perfect dar nu imi afiseaza in bara semnul "difuzor",cand incerc sa bifez casuta din control panel-sound and audio device-show icon in task bar( sau cum ii zice) imi spune ca windows nu poate afisa deoarece volum control nu este instalat,pt al instala.....si problema asta mi-a aparut.

Thanks

#4
sqmpykwl

sqmpykwl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.08.2007
am si eu aceasi problema, nu se aude decat in 2 boxe pe youtube sau oricare alt stite de genul acesta . . . nici o solutie?:-/

Edited by sqmpykwl, 18 October 2008 - 15:20.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate